Przewodnik po osiągnięciach

Klątwa faraonów Osiągnięcia

Piroman - Spal mumię na śmierć. Albo powtórna śmierć. Mumie można znaleźć jako żołnierze w Zaświatach, czasami jako strażnicy, ale częściej jako oficerowie. Mumie można również znaleźć strzegące Świątyni Karnaku podczas ostatniego etapu głównego zadania Klątwa faraonów. Zdobądź to osiągnięcie zabijając jednego ogniem. Zwróć uwagę, że zabicie ognistą strzałą nie wystarczy - to samo obrażenia od ognia obniżą go do 0 HP.

Czarny koń - Po odwiedzeniu zaświatów i przywołaniu tam wierzchowca udaj się do stajni Set Maat w prawdziwym świecie i kup tego samego konia - Wieczną Paszczę. Można przypuszczać, że to ma sens dla Bayeka, ale co się stało ze sprzedawcą koni, kiedy Paszcza właśnie pojawił się w jego stajni pewnego ranka? Tak ubrany?

Żądło w ogonie - Ukończ pięć lokacji Serquet: Ołtarz Serquet w Aaru, Ogród Serquet w Aten. Komnata Serquet w Heb Sed, Komnata Serquet w Duat i Wiosna Serquet w prawdziwym świecie. Odblokowuje to również pancerz pancerza Serquet.

Projekt Kometa - Stwórz ulepszenie za pomocą Odłamków Gwiazdy. Możesz znaleźć wystarczająco dużo na pierwsze ulepszenie w białej skrzyni w lokalizacji Prezent Orzecha, gdy po raz pierwszy dotrzesz do Aaru.

Wyższa moc - Osiągnij poziom 55. Ukończenie wszystkich celów z DLC powinno Cię tu łatwo dostać, bez dodatkowego szlifowania.

Zdejmij klątwę - Pokonaj Tutanchamona pod koniec głównego questu Klątwa faraonów (nie musisz mieć ukończonego głównego questu King of Kings, by osiągnąć to osiągnięcie).