Bayonetta zmienia się nie raz/dwa razy, ale trzy razy

Bagneta 2

Każdy Bayonetta fani podnieście ręce! Niektóre główne Bayonetta spadki mikrofonów miały miejsce podczas The Game Awards 2017. Nie tylko bagneta 1 oraz 2 zostanie wydana na Nintendo Switch, ale trwają prace nad trzecią grą. Bagneta 3 będzie ekskluzywny dla Nintendo Switch, więc tym razem fani Microsoft/Sony nie mają szczęścia.

Bagneta 2 był również ekskluzywny dla Nintendo, wypuszczany tylko na Wii U. The Bayonetta od którego wszystko się zaczęło, był jedynym w serii, który został wydany na PlayStation 3, Xbox 360 i PC. Mamy nadzieję, że gdzieś się zobaczymy Bagneta 2 oraz 3 na innych systemach, w przeciwnym razie zakup konsoli Nintendo jest w porządku. Nie ma żadnych konkretnych wiadomości o niczym Bagneta 3 związane naprawdę inne niż wyłączność platformy i fakt, że jest w produkcji.

Wiemy trochę więcej na temat bagneta 1 oraz 2 zwalniając jednak na Nintendo Switch. Te dwa elementy zostaną połączone i ukażą się 16 lutego 2018 r. Co dziwne, Bagneta 2 trafi do kupujących jako fizyczna kopia, podczas gdy oryginał będzie cyfrowy. Czy to znak przyszłości wyłącznie cyfrowej? Możemy się tylko zastanawiać!

Na razie daj się zaskoczyć, że kultowy klasyczny bodacious Bayonetta trafi na Nintendo Switch na trzy różne piękne sposoby. Jestem gotowy na dużo więcej podskakujących łupów w moim życiu, a ty?

Źródło: GameSpot