Duży brat

Misja 02: Wielki Brat

Cel: Wyjdź z pokoju motelowego

Wyjdź z pokoju, gdy będziesz gotowy do zapoznania się z innym aspektem możliwości profilowania smartfona Aidena.

Cel: Profiluj ludzi pod kątem potencjalnych przestępstw w pobliżu Twojej kryjówki

Wyciągnij telefon i badaj ludzi w okolicy, aż znajdziesz potencjalne przestępstwo w toku (w moim przypadku była to kobieta na szczycie schodów obok drzwi kryjówki). Bez względu na to, kto ją zainicjuje, będziesz musiał udać się do wyznaczonego obszaru na mapie i zlokalizować zaangażowane osoby. Gdy znajdziesz cel, przeniesie się do pobliskiej alejki i zostanie skonfrontowana ze swoim zirytowanym partnerem.

Obserwuj kłótnię, a następnie przestrasz lub odwróć uwagę partnera, przeciążając pobliską skrzynkę połączeniową lub zbliżając się bezpośrednio. Po tym, jak zostanie zaskoczony, zrobi sobie przerwę, co oznacza, że ​​Aiden musi go złapać (przytrzymaj RT, aby biec) i powalić go (naciśnij B (Xbox) lub kółko (Playstation), gdy jesteś wystarczająco blisko, aby go pokonać). Gdy zostanie złapany, Aiden odbierze telefon, a na mapie pojawi się znacznik celu misji 02: Wielki Brat. Podjedź do niego i rozpocznij misję.

Cel: Dołącz do imprezy na podwórku

Podążaj za znacznikiem celu i przejdź na podwórko, aby spotkać członków rodziny Aidena.

Cel: Wejdź do domu Nicky'ego

Wejdź po schodach do domu i rozejrzyj się. Posłuchaj historii Nicky'ego, idąc i podnosząc kilka przedmiotów. Po chwili Nicky odbierze telefon i zacznie się denerwować na dzwoniącego. Nieco później w wezwaniu pojawi się nowy cel.

Cel: Posłuchaj telefonu Nicky'ego

Kiedy pojawi się monit o zhakowanie telefonu Nicky'ego, zrób to i słuchaj. Nie brzmi dobrze, prawda? Po kolejnej cut-scence Aiden postanowi wyśledzić rozmówcę i dać mu nauczkę.

Cel: Zlikwiduj podejrzanego

Podejrzany będzie na rogu na zewnątrz w samochodzie. Wskocz do najbliższego samochodu i ruszaj w pościg. Gdy podążasz za celem, możesz zobaczyć, że słowo przechwycone pojawia się na ekranie z przyciskiem do naciśnięcia. Pomyślne wykonanie tych czynności może utrudnić lub zatrzymać samochód, za którym podążasz, więc spróbuj ich użyć, gdy się pojawią.

Możesz także po prostu staranować i uszkodzić samochód, aby go również zatrzymać. Gdy samochód zostanie zatrzymany, podejrzany wysiądzie i spróbuje uciec na piechotę. Biegnij za nim, a gdy w końcu go dogonisz, zaatakuj go, by zakończyć pościg.

Cel: Zhakuj telefon dzwoniącego w celu uzyskania odpowiedzi

Gdy dzwoniący zostanie znokautowany, upuści telefon. Włam się do niego, aby usłyszeć niepokojące informacje. Po krótkim telefonie do Badboy17 misja dobiegnie końca.