Wiązanie Izaaka Remake Konsoli Szczegółowe

Wiązanie Isaac

Jedna z moich ulubionych gier niezależnych z zeszłego roku, The Binding of Isaac, to groteskowa i niepokojąca medytacja na temat myśli religijnej, która służy również jako ekscytujące ćwiczenie w strzelaniu w stylu rogue-like, twin-stick. Wersja na PC była świetna, ale została stworzona z poważnymi ograniczeniami technicznymi, związanymi przede wszystkim z wykonaniem we Flashu.

Wejdź do The Binding of Isaac: Rebirth, który będzie zawierał zawartość Wrath of the Lamb. Pojawiły się nowe szczegóły dotyczące nadchodzącego portu konsoli Edmunda McMillena, w tym nazwa jego dewelopera: Nicalis. Być może pamiętasz Nicalisa jako twórcę przeróbek Cave Story i portu VVVVVV.

Co więcej, rozszerzenie będzie zawierało kolejny pakiet zawartości, który ma być równie pokaźny jak Wrath of the Lamb. Rozszerzenie będzie zawierało nowe postacie, przedmioty oraz dodatkowy rozdział. Pojawią się również nowe pokoje z nowymi wrogami i bossami. Co najważniejsze, będzie jednak dostępna lokalna kooperacja dla dwóch graczy. To jest coś, o co fani domagali się od czasu pierwszego hitu tytułu (mam na myśli oprócz natywnej obsługi gamepada). Fani i przyszli fani mogą spodziewać się, że trafi na półki pod koniec przyszłego roku, zakładając, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Źródło: Blog Edmunda McMillena

za pomocąImperium Shelby