Czarne dziury


Czarne dziury to portale, które przenoszą cię do punktu o wiele lat świetlnych bliżej centrum galaktyki. Są rzadkie i wyjątkowo pomocne w dotarciu do finału. Istnieją 3 znane sposoby na znalezienie czarnej dziury. A pierwsza z nich polega na rozmowie z przyjaznym Korvaxem o imieniu Nada.
Podczas eksploracji galaktyki możesz natknąć się na „kosmiczną anomalię”, aw środku znajdziesz dwóch tajemniczych kosmitów, którzy są w stanie mówić we własnym języku podróżnych, o imionach Nada i Polo. Rozmowa z Nadą da ci możliwość odkrycia pobliskiej Czarnej Dziury.

Drugim sposobem na odkrycie Czarnej Dziury jest ukończenie głównego wątku fabularnego gry i przejście ścieżki Atlasa. Nie będę tutaj zdradzał, co dzieje się pod koniec gry, ale powiem, że następnym razem, gdy zagrasz, zostaniesz automatycznie powiadomiony o lokalnych czarnych dziurach.

Ostatnią metodą jest po prostu natknięcie się na nie, bez żadnych umiejętności, choć potrzeba dużo szczęścia. Oto film, dzięki któremu możesz zobaczyć je w akcji.