Informacje o bonusie

Demon Snake : - Blood Stained VENOM Snake.

----------------------------------------

Niektórzy z was mogli napotkać problem, że jesteś pokryty krwią. Nie możesz tego usunąć, biorąc prysznic lub zmieniając mundury. Na początku gry masz też róg znacznie większy niż kawałek ostrza. To się nazywa Demoniczny Wąż. Możesz zdobyć demonicznego węża, wykonując różne ŚMIERTELNE czyny w grze. Możesz cofać się powoli, wykonując nieśmiercionośne lub „dobre” uczynki. Wszystko to jest tak naprawdę lekkim systemem opartym na karmie dla Metal Gear Solid V Phantom Pain.

Aby podnieść demoniczne punkty, wykonaj następujące czynności.

1. Twórz i nuke. 2. Zabij wrogów, zwierzęta, członków zespołu. 3. Nieudane ekstrakcje fultonowe. Wszystko to zapewni graczowi punkty demonów. Jeśli zadasz wrogom obrażenia od ognia, możesz zdobyć jeszcze więcej punktów za zabicie.

Aby obniżyć demoniczne punkty, wykonaj następujące czynności.

1. Może to trochę potrwać, ale możesz WYRZUCAĆ atomówkę. Możesz odwiedzić obszar ochrony zwierząt. Wydobądź czaszki. Wydobądź dzieci i zwierzęta za pomocą sieci chopper, więcej dobrej karmy!

W łupinie orzecha... Jeśli wydaje się to śmiertelne lub niemoralne do zrobienia w prawdziwym życiu. NIE rób tego w grze. Z drugiej strony, jeśli będziesz robił dobre rzeczy, powrócisz do normalnego jadu węża.

Po prostu wiedz o tym, ponieważ może to być denerwujące lub interesujące.