Warunek domyślny

Misja 04: Stan domyślny

Cel: Wejdź dyskretnie do teatru Ambrose

Wyciągnij profiler i udaj się do alejki po południowej stronie teatru. Powinieneś zobaczyć panel dostępu do zhakowania, który przeskoczy cię do kamery w środku. Stąd odblokuj panel dostępu i możesz teraz skorzystać z bocznych drzwi obok głównego wejścia, aby wejść do środka.

Cel: sprofiluj gości, aby dostać się do Defalt

Aiden będzie musiał przeskanować tłum (w tym na górze), aby znaleźć wystarczająco dużo informacji, aby zlokalizować Defalta. Większość profili gości zostanie dezaktywowana. Z drugiej strony kilka wyświetli się z czerwonymi ramkami, a wiadomość podąża za mną (jak również adres pętli zwrotnej systemu Windows 127.0.0.1). To są profile, które musisz zhakować. Upewnij się, że używasz powyższych kamer, aby znaleźć profile na piętrze. Bądź dokładny, a znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Cel: Zhakuj serwer Defalt

Gdy będziesz mieć wystarczającą liczbę profili, będziesz mógł włamać się do serwera Defalt. Wskocz do kamer nad parkietem i poruszaj się, aż zobaczysz znacznik, aby znaleźć serwer. Zmierzysz się tutaj z wieloma zagadkami marzeń o fajkach na dużą skalę. Jeśli jeszcze tego nie wiesz, obejrzyj wideo. W przeciwnym razie przepłyń przez nie, aby zwrócić na siebie uwagę Defalt. Po kilku sekundach Defalt spowoduje zaciemnienie i czas gonić szczura.

Cel: Chase Defalt

Zignoruj ​​wszelkie iskry i błyski, gdy biegniesz za szczurem. W tym pościgu również będziesz musiał wspinać się kilka razy. Idź za szczurem na dach (nie mam pojęcia, jak biegnie w tej masce). Gdy wpadniesz na dach, natychmiast chowaj się za osłoną.

Cel: Przebij się przez dach

Na dachu zostaną porozrzucane naprawiacze. Obserwuj wysoko i na prawo, aby uniknąć flankowania przez naprawiaczy na górnym poziomie. Do tej pory powinieneś mieć najwyższej klasy zbrojownię i dostęp do wielu materiałów wybuchowych. Więc puść i wyczyść te zegary zbrojarzy. Po wyeliminowaniu naprawiaczy w okolicy Defalt ponownie zacznie biec.

Cel: Chase Defalt i trzymaj go w zasięgu

Zeskocz z dachu (za znacznikiem) i jak najszybciej złap samochód. Defalt oderwie się, zostawiając cię w kurzu, jeśli będziesz zbyt wolny. Jak najszybciej dogoń Defalt, a cel się zmieni.

Cel: Pobierz dane

Musisz podejść jak najbliżej samochodu Defalta, nie zabijając go, dopóki nie odzyskasz wszystkich danych. Ten pościg może być trudny i najprawdopodobniej wystawi na próbę Twoje umiejętności jazdy, ale trzymaj się go, a w końcu pasek się zapełni.

Cel: Pokonaj Defalt

Czas rozbić szczura. Teraz możesz użyć swojego samochodu i umiejętności, aby zniszczyć samochód i ostatecznie zdjąć Defalt. Był prawdziwym bólem. Po rozbiciu szczura misja dobiegnie końca.