Elaaden: buntownik

Buntownik

Lokalizacja: Elaaden

W pobliżu lądowisk w Paradise znajdziesz człowieka Nexusa, Kenta Halseya.

Poprosi cię o pomoc w wyśledzeniu jego siostry, Isabel, rozrabiaki, która została wygnana z Nexusa i wykopała Kadarę. Zgódź się, a on wyśle ​​cię, żebyś porozmawiał z turianinem w punkcie handlowym.

Poproś ją ładnie, a zrezygnuje z punktu nawigacyjnego dla Isabel, ale sugeruje, że może mieć kłopoty. Jaskinię Isabel znajdziesz na północnym zachodzie, w obszarze Languish. Na zewnątrz znajduje się dość duże obozowisko wroga.

To głównie waniliowi Najeźdźcy, ale jest ich wielu, z dobrą osłoną. Nie daj się oskrzydlić. Miej też oko na pariasa grającego w spoiler.

W pewnym momencie Isabel wezwie cię do środka. Wbrew temu, co mówi, upewnij się, że zabiłeś tu wszystkich najeźdźców, zanim wejdziesz do jaskini. Jeśli któryś pozostanie przy życiu, następny etap przygody może się nie aktywować.

Kiedy rzeź dobiegnie końca, wejdź do jaskini, by skonfrontować się z Isabel.

To jedna z tych rzadkich rozmów, które można „przegrać”. Jeśli chcesz, aby Isabel połączyła się z bratem, wybierz opcje „Musisz odejść” i „A co z rodziną?”. Ulegnie i spakuje walizki. Zadanie kończy się bez nagrody (prawdopodobnie błąd), ale możesz udać się z Kentem z powrotem do portu, aby uzyskać epilog.

W innej technicznej osobliwości możesz znaleźć datapady odnoszące się do spisku przeciwko Isabel w innym miejscu na planecie, nawet jeśli już odeszła. Podobnie, strażnicy na zewnątrz jej jaskini ciągle się odradzają (co może być przydatne, jeśli szukasz tylko walki).