Zaczyna wyglądać jak dzień zabawek

Skrzyżowanie zwierząt: nowy liść

To najwspanialszy okres w roku, choć jest to również jeden z najbardziej nudnych okresów Animal Crossing: Nowi gracze Leaf . To już trzeci miesiąc z rzędu z jakimś wakacyjnym wydarzeniem, które choć zabawne i satysfakcjonujące, wymaga sporo pracy nóg. Grudzień oznacza Boże Narodzenie, a to oznacza Dzień Zabawek.

Przejście dla zwierząt gry odbywają się w czasie rzeczywistym. Kiedy w prawdziwym świecie odbywają się wakacje, gra zwykle ma jakieś dodatkowe wydarzenie. Oznacza to, że Dzień Zabawek i Dzień Jingle przygotowują się do swojego wielkiego debiutu jako Boże Narodzenie i Mikołaja. Wydarzenia są bardziej interaktywne w Skrzyżowanie zwierząt: nowy liść w porównaniu do poprzednich rat, co oznacza, że ​​gracze muszą rozpocząć przygotowania już teraz.

Jingle to odpowiednik Świętego Mikołaja w Skrzyżowanie zwierząt: nowy liść . Jest świątecznym reniferem w czerwonym płaszczu, błyszczących oczach i worku wypełnionym zabawkami. Przyjeżdża pociągiem każdego Dnia Zabawek, aby rozdawać prezenty, ale w tym roku nie zamierza wykonywać żadnej pracy. Tym razem to od każdego burmistrza (lub mieszkańca) zależy szerzenie radości. Co oznacza przygotowania do wydarzenia 24 grudnia 2013 już teraz.

Po pierwsze wszystko Skrzyżowanie zwierząt: nowy liść gracze muszą wziąć udział w Toy Day to strój Świętego Mikołaja. Twoi sąsiedzi nie przyjmą prezentów, które wysyła ci Jingle, jeśli nie będziesz wyglądać dobrze. Oznacza to pilnowanie sklepu Able Sisters w poszukiwaniu części stroju Mikołaja. Labelle sprzedaje czapkę Mikołaja, brodę i buty i zazwyczaj ma jeden dzień do 24 grudnia. Dział Mabel i Sable ma płaszcz i spodnie. Gdy masz już wszystkie części, załóż kombinezon.

To dopiero pierwszy krok w serii przygotowań do Toy Day. Następną rzeczą do zrobienia jest porozmawianie ze wszystkimi prowadzącymi do 24 grudnia. Zwierzęta udzielą ci wskazówek na temat tego, czego chcą na Dzień Zabawek, podając kolor i rodzaj przedmiotu, którego chcą. Na przykład Deirdre z mojego miasta chce niebieskiego urządzenia. Prowadź listę, bo to jest ważne. Na szczęście 3DS ma funkcję robienia notatek dostępną poza ekranem głównym, która jest do tego idealna.

Kiedy nadchodzi Dzień Zabawek, porozmawiaj z Jingle, gdy masz na sobie strój Świętego Mikołaja, aby zdobyć magiczną torbę prezentów. Następnie idź i porozmawiaj z każdym mieszkańcem wioski w mieście. Twoim celem jest danie każdemu dokładnie tego, czego chce. Za każdy rozdany przedmiot Jingle da ci kawałek Jingle lub świątecznego mebla. Nie o to tu chodzi, bo sklep Tommy'ego i Timmy'ego w mieście sprzedaje meble z serii Jingle przez cały grudzień. To, do czego naprawdę dążysz, to główna nagroda.

Skrzyżowanie zwierząt: nowy liść

Jeśli graczowi uda się dostarczyć każdy prezent Toy Day właściwemu zwierzęciu w Wigilię, Jingle wyśle ​​pocztą bardzo wyjątkowy prezent w Boże Narodzenie. Dostaniesz jego zdjęcie. Zdjęcia są właściwie najlepszym pokazem przyjaźni w Skrzyżowanie zwierząt: nowy liść , ze zwykłymi mieszkańcami wioski, którzy rozdają je tylko wtedy, gdy jesteście najlepszymi przyjaciółmi, a postacie wydarzeń dostarczają je tylko po spełnieniu określonego celu. Zapewniają przydatną premię punktową po umieszczeniu w pokoju, więc nigdy nie zaszkodzi spróbować go zdobyć.

Gdy wykonasz rundy i zdobędziesz obrazek Jingle, Dzień Zabawek się skończy. Stamtąd możesz po prostu odpocząć i cieszyć się resztą miesiąca. Śnieg powinien już leżeć na ziemi, więc ułóż trochę bałwanów i kobiet. Może weź świecznik ze sklepu Nooklingów. Pozostało tylko odpocząć i poczekać na Sylwestra.