Recenzja Bleeding Edge – czy powinieneś w nią zagrać?

Ninja Theory's Bleeding Edge to zabawna drużynowa bijatyka 4v4. Czy fajnie jest grać i czy powinieneś to teraz zagrać? Przeczytaj naszą pełną recenzję tutaj.

Za pomocąJustin Fernandez 6 maja 2021 5 października 2020 Krwawiące ostrze

Krwawiące ostrze jest najnowszy Wyłącznie na Xbox aby dostać się do Steam, a także Przepustka do gry na PC i konsoli, dołączając do takich jak Morze złodziei oraz Ori i Wola Ogników .

Jednak są szanse, że nie słyszałeś o tym zbyt wiele z powodu braku marketingu i ogólnego szumu. Niestety jest to tylko jedna z wielu przeszkód, które nękają grę od czasu jej premiery, co skłania niektórych do sugestii Krwawiące ostrze był martwy w dniu przyjazdu.

Jednak nadal istnieją aspekty Krwawiące ostrze które mogą przemawiać do określonej grupy demograficznej graczy, a mianowicie fanów gier MOBA lub drużynowych strzelanek bohaterów, takich jak Obserwacja .

Tam, gdzie gra naprawdę błyszczy, jest prezentacja, co nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę, że została opracowana przez Ninja Theory, twórców DmC: Devil May Cry i Hellblade: Senua's Sacrifice, dwóch gier, które emanują osobowością.

Tutaj podzielę się swoimi przemyśleniami Krwawiące ostrze w obecnym stanie, aby pomóc Ci zdecydować, czy powinieneś go odebrać.

Profesjonaliści:

  • Satysfakcjonująca walka
  • Ciekawi bohaterowie
  • Urocze wizualizacje

Wady:

  • Problemy z kojarzeniem
  • Tylko dwa tryby gry
  • Ograniczona personalizacja
  • Nudny system progresji

Spis treściPokazywać

Krwawienie Recenzja Rozgrywka i wydajność

Rozgrywka i wydajność

Po krótkim samouczku, który nauczy Cię podstaw ruchu, parowania, umiejętności i walki, zostajesz wrzucony do dołu z innymi graczami.

Mecze w Krwawiące ostrze są 4 na 4, a obecnie dostępne są cztery mapy i dwa tryby: Kontrola celów, gra w King of the Hill i Power Collection, w której drużyny walczą o zebranie baterii ogniw na mapie przed odłożeniem ich w punkcie zbiorczym. Nacisk kładziony jest na pozostanie z zespołem, aby zmaksymalizować swoje szanse nie tylko na przetrwanie, ale także na wygraną.

Chociaż można to łatwo osiągnąć w Kontroli celów, gdzie wszyscy gracze gromadzą się w dowolnym punkcie, który jest aktualnie aktywny, jest to o wiele trudniejsze w zbieraniu mocy, ponieważ członkowie drużyny często rozdzielają się, aby samodzielnie zbierać komórki.

Niejednokrotnie powoduje to, że jeden lub więcej maruderów zostaje zabitych, a twoja drużyna pozostaje w tyle, przynajmniej w moich doświadczeniach jako solowy gracz. Jednak nawet jeśli uda ci się pozyskać przyjaciół i stworzyć imprezę, możesz utknąć w lobby na dłuższy czas.

Krwawienie Recenzja Cel Kontroli

Pojawiło się wiele skarg dotyczących Krwawiące ostrze matchmaking i kod sieciowy. Grupy składające się z dwóch lub więcej graczy doświadczyły boleśnie długich czasów oczekiwania w kolejce, a gra czasami staje się niegrywalna z powodu ciągłych spadków klatek i opóźnień. Chociaż te przeszkody będą się różnić w zależności od gracza, nadal warto zwrócić uwagę na grę PvP wyłącznie online.

Kiedy wszystko działa jak należy, a Twój zespół jest skoordynowany, Krwawiące ostrze może być świetną zabawą. Walka jest mięsista i satysfakcjonująca, choć nieco powtarzalna z powodu braku różnorodności kombinacji i trzech specjalnych umiejętności, które działają na czas odnowienia.

Istnieje przyzwoita różnorodność bohaterów do wyboru, biorąc pod uwagę właśnie wydaną grę, z listą 12 wojowników (w tym jedną niewydaną postać) podzieloną na trzy klasy: obrażenia, wsparcie i czołg. Po ponad 30 godzinach spędzonych na graniu odszedłem, czując, że mam mocne zrozumienie roli każdego bohatera w bitwie.

Krwawienie Recenzja Swatanie

Wyróżniające się postacie to dla mnie Makutu, czołg walczący w zwarciu, który może szarżować na wrogów, a także wspierać kolegów z drużyny, naprzemiennie z aurą leczenia i prędkości. Jest też Gizmo, interesująca bohaterka oparta na użyteczności, która wyróżnia się na długich dystansach dzięki swoim wieżom, ale szybko rozpada się z bliskiej odległości.

I wreszcie Kulew, który jest prawdopodobnie najlepszym uzdrowicielem, jeśli chodzi o obrażenia, ponieważ może umieszczać na ziemi punkty leczenia, które z czasem zadają również obrażenia wrogom.

Każdy bohater ma dwie ostateczne umiejętności, które można dowolnie wymieniać, i jest miejsce na tworzenie konkretnych kompilacji za pomocą systemu modowania gry.

Każdy bohater ma pulę modów do odblokowania, które mają na celu wzmocnienie różnych części ich zestawu, takich jak skrócenie czasu odnowienia umiejętności lub zwiększenie obrażeń i zdrowia. Chociaż istnieje duży potencjał w wypracowywaniu własnego stylu gry, decyzja o ograniczeniu graczy do tylko trzech modów w danym momencie zmniejsza wszelkie szanse na min-maxing.

Krwawienie Przegląd Historia i prezentacja

Historia i prezentacja

Styl i wiedza są tam, gdzie Krwawiące ostrze naprawdę zaczyna się łączyć. Bohaterowie mają różne i fascynujące historie, które dodają wciągającej jakości, której zwykle brakuje w grach dla wielu graczy. Kulev jest znanym brytyjskim profesorem, którego ostatnim pragnieniem było wszczepienie mózgu robotowi wężowi, który teraz kontroluje jego zombifikowane ciało.

Pochodzący z Nowej Zelandii Makutu zawsze nienawidził czuć się jak karzeł w swojej rodzinie, dopóki nie powiększył swojego ciała, aby uwolnić swoje wewnętrzne ja.

Jest też główna maskotka gry, Daemon, artysta graffiti i ekspert od sztuk walki, który zebrał grupę odmieńców, aby pomóc w zwalczaniu korupcji w korporacji na cześć swojej zmarłej matki.

Takie drobne szczegóły mogą pomóc w stworzeniu wiarygodnego uniwersum w grze, wypełnionego interesującymi postaciami z własnymi motywami. Choć może to zabrzmieć tandetnie, dowiedzenie się więcej o pochodzeniu moich ulubionych postaci dało bitwom większe poczucie celu poza zabawą w uderzanie.

Bitwy przeglądowe krwawienia

Oczywiście nic z tego nie miałoby znaczenia, gdyby efekty wizualne gry nie były odpowiednie. Na szczęście Krwawiące ostrze udaje mu się wyróżnić, łącząc elementy estetyki punka i grunge z żywą paletą kolorów.

Daje to grze rodzaj optymistycznej energii, która jest utrzymywana przez mecze, ekrany ładowania i warsztat w grze, w którym można kupować nowe mody i skórki dla każdego bohatera.

W tej chwili nie ma dużej różnorodności pod względem kosmetyków, ponieważ większość skórek do kupienia to nic innego jak gloryfikowane zamiany palet.

Jest nieco więcej miejsca na dostosowanie swojej planszy, co pomaga bohaterom przejść z punktu A do B o wiele szybciej niż pieszo. Deski mają różne kształty i rozmiary i można je wyposażyć w różne naklejki i efekty szlaku. Istnieje wiele możliwości ulepszeń w zakresie personalizacji, a bez tego gra może nigdy nie nabrać rozpędu, którego potrzebuje, aby przyciągnąć więcej graczy.

Werdykt oceny krwawienia

Ostateczny werdykt

Łatwo odpisać Krwawiące ostrze jako rażąca próba Microsoftu, aby wejść na rynek strzelanek bohaterów i wyrwać kawałek ciasta ze zszywek takich jak Overwatch i Paladins.

W końcu gra nie podejmuje żadnej realnej próby oddzielenia się od tych, które pojawiły się wcześniej, poza przeniesieniem akcji na trzecioosobową i wprowadzeniem systemu walki bardziej ukierunkowanego na walkę wręcz. Nasuwa się pytanie, czy? Krwawiące ostrze ma coś nowego do zaoferowania fanom gatunku, którego tak desperacko się trzyma.

Bez względu na potencjał gry, wszystkie znaki wskazują Krwawiące ostrze może po prostu spóźnić się na imprezę.

Trendy w grach pojawiają się i znikają, a jeśli programiści i wydawcy nie są wystarczająco szybcy, mogą łatwo przegapić swoje okno. Biorąc to pod uwagę, jeśli jesteś już subskrybentem Game Pass, nie masz nic do stracenia, dając Krwawiące ostrze szansa.

Też możesz polubić