Poziom 7 - Bifrosty Recepcja

Zanim nasi bohaterowie osiągną poziom, drużyna będzie podróżować przez portal łączący Asgard z Ziemią. Jest tu sporo ćwieków do zebrania i brak wrogów do walki.

_________________________________________________________

Minizestaw01/10 -

Gdy biegniesz po portalu, pod koniec tunelu znajdziesz pierwszy minizestaw poziomu.

_________________________________________________________

Po dotarciu do końca wielobarwnego tunelu drużyna dotrze do komnaty wartowniczej dla przybywających podróżnych.

_________________________________________________________

Minizestaw02/10 - Spot internetowy + Płomienie :

Po prawej stronie pokoju z piedestałami znajduje się zamknięte pudełko, które może otworzyć postać oparta na sieci (np. Spider-Man). Na zewnątrz wyskoczy złote, unoszące się oko (prawdopodobnie ma nazwę i znaczenie, ale nie pamiętam, co to jest). Spal złoto, by odsłonić drugi minizestaw.

Stan Lee - Materiały wybuchowe :

Z tyłu tego okrągłego pokoju znajduje się srebrne koło lego. Przełącz się na wybuchową postać (np. Iron Man - Mark 6), aby ją wysadzić i uratować Stana.

Minizestaw03/10 -

Po aktywacji panelu elektrycznego za pomocą Thora przebiegnij za centralnym filarem, by znaleźć trzeci minizestaw.

_________________________________________________________

Użyj płomieni Ludzkiej Pochodni, aby stopić centralną konstrukcję. Następnie stop dwa pobliskie kawałki lodu, aby znaleźć kawałki do panelu elektrycznego. Przełącz się na Thora i aktywuj go. To otworzy most z pokoju po prawej.

Przebij się przez lodowych olbrzymów (w rzeczywistości niezbyt gigantycznych) i na końcu spotkaj Lokiego.

_________________________________________________________

Minizestaw04/10 - Magnetyzm :

Na drugim końcu mostu będzie świecący niebieski posąg magnetyczny. Użyj postaci z mocami magnetycznymi (np. Magneto), aby ją rozwalić i znaleźć minizestaw.

Minizestaw05/10 - Materiały wybuchowe :

Po lewej stronie na drugim końcu mostu znajduje się srebrna statua lego, którą można wysadzić w powietrze postacią opartą na materiałach wybuchowych (np. Iron Man – Mark 6), aby odsłonić miejsce w sieci. Przełącz się na postać internetową (np. Spider-man) i pociągnij ją w dół, by otrzymać minizestaw.

_________________________________________________________

Loki utworzy lodową barierę nad bramami, a potem stanie na straży. Podobnie jak inne postacie z kontrolą umysłu, przejmie kontrolę nad najbliższą postacią, gdy się zbliżą. Oznacza to, że musisz zamienić się na inną postać, aby go zranić.

Gdy poczuje ból, Loki teleportuje się. Niech Ludzka Pochodnia stopi lodową barierę, a następnie niech Thor rozbije gigantyczną szczelinę w bramie. Bramy otworzą się, dając drużynie dostęp do kolejnego obszaru.

Bezpośrednio przed bohaterami będzie zestaw zamrożonych stopni, które powstrzymają każdego, kto nie potrafi latać, przed wejściem na nie. Loki również będzie stał na szczycie, czekając na kontrolę umysłu pierwszego, który do niego dotrze. Wyślij postać w górę, przejmij kontrolę, a następnie zamień się na drugą latającą postać, aby zadać trochę obrażeń. Po raz kolejny ucieknie po otrzymaniu obrażeń, ale nie przed zniszczeniem kilku filarów w pobliżu.

_________________________________________________________

Minizestaw 06/10 - Rozmrozić trzy zamrożone kwiaty + Płomień :

Na szczycie rampy po lewej stronie będzie bryła lodu. Rozpuść go, aby odsłonić zamarznięty kwiat, podgrzej go, aż zmieni kolor na pomarańczowy, a pierwszy zostanie aktywowany. Po prawej stronie obszaru przed niebieską konstrukcją bariery będą ostatnie dwa kwiaty. Rozmroź je do minizestawu.

Minizestaw07/10 - Materiały wybuchowe + Lot + Elektryczność + Telekineza + Płomień :

Na platformie na lewo od zamarzniętych schodów znajduje się srebrny dysk, który można wysadzić w powietrze (przez postać z materiałami wybuchowymi, taką jak Iron Man – Mark 6), aby odsłonić panel elektryczny. Podleć do elektrycznego bohatera (np. Thora) i naładuj go, aby odsłonić minizestaw zamknięty w barierze psionicznej. Przełącz się na bohatera telekinezy (np. Jean Grey), aby przełamać barierę. Minizestaw zostanie następnie zatopiony w lodzie, zamień go na bohatera opartego na ogniu (np. Ludzkiej Pochodni), aby w końcu uzyskać dostęp do tego wytrwałego minizestawu.

_________________________________________________________

Zniszcz pozostałości filarów, aby zdobyć fragmenty rampy. Umożliwi to dostęp pozostałym postaciom. Teraz, gdy oddział jest już w pełni sił, użyj superzmysłów Wolverine'a, aby pokazać ścianę bloku po prawej stronie. Na górze znajduje się przełącznik pazurów do aktywacji.

To otwiera drzwi do bariery poniżej. Zabierz Thora do środka i naładuj panel elektryczny. Spowoduje to wyłączenie bariery, pozwalając bohaterom wejść na prawą stronę obszaru.

Będzie tam stał duży złoty posąg, czekając, aż Ludzka Pochodnia go stopi. Pozostałe elementy można zamienić w przełącznik tarczy, który aktywuje Kapitan Ameryka. Zapewnia to schody na piętro. Po raz kolejny Loki będzie wydawał się kontrolować postać, ale bohaterowie powinni już wiedzieć, co robić.

_________________________________________________________

Minizestaw08/10 - Miejsce kopania :

W prawym obszarze drzewo można zniszczyć, aby odsłonić punkt wykopu. Odkop się, aby odsłonić części minizestawu. Złóż go ponownie, by otrzymać ósmy minizestaw.

Minizestaw09/10 - Materiały wybuchowe + Zielona rękojeść + Telekineza :

Na końcu małego mostu nad wodą znajduje się srebrne pudełko lego. Wysadź go wybuchową postacią, aby przenieść części na wsuwany słupek. Zrób to i popchnij, aby aktywować lewy posąg. Po drugiej stronie rozbij pojemnik, by dostać się z częściami do prawego posągu. To następnie otworzy kratę i da kawałki do zrobienia zielonych uchwytów, aby ją rozerwać. Wewnątrz znajdują się części do wykonania WIELKIEJ RĘKI. Przełącz się na postać telekinezy (np. Jean Grey) i spraw, by tańczyła w dziewiątym minizestawie.

_________________________________________________________

Użyj superzmysłów Wolverine'a, aby pokazać punkt wykopu obok dużych drzwi. Podejdź i zacznij kopać, aby znaleźć części do przełącznika pazurów. Aktywuj go, a przełącznik elektryczny przewróci się na szczycie bariery nad drzwiami.

Wleć Thorem w górę i naładuj panel, by otworzyć drzwi poniżej, które okazuje się być windą. Przenieś oddział na drugie piętro i użyj super zmysłu Wolverine'a, aby odsłonić pęknięcia w gigantycznym posągu. Wyceluj z ziemi i rzuć młotem jako Thor.

Przełącz się na Ludzką Pochodnię i stop głowę posągu, aby dostarczyć części do fontanny. Tak, fontanna. W ten sposób szybko wyrosną gigantyczne kwiaty, od których drużyna będzie mogła odbić się, aby dotrzeć do sali bankietowej.

Gdy bohaterowie wejdą, Loki powtórzy się kilka razy. Niech Wolverine użyje swojego superzmysłu, aby określić, który jest prawdziwy. Gdy to zrobisz, gdy się do niego zbliżysz, ponownie przejmie kontrolę nad najbliższą postacią.

Zamień i uderz, a Loki ponownie zniknie. Ale nie przed wykonaniem dalszych szkód majątkowych. To jest w porządku, ponieważ daje ci części do przełącznika tarczy na drzwiach wyjściowych. Po włączeniu przejdź przez inne, teraz otwarte drzwi, aby skonfrontować się z Lokim.

-------------------------------------------------- ----------------------------------------------

Boss: Loki i Niszczyciel

Nie zawracaj sobie głowy bezpośrednim podejściem do Lokiego, ponieważ natychmiast zamrozi on twoją postać. Niszczyciel będzie krążył dookoła, strzelając płonącymi pociskami w twoją drużynę. Od czasu do czasu będzie również laserował sufit, powodując, że z nieba spadają kule ognia. Po prawej stronie obszaru znajdują się kawałki lodu i gruz, które można zniszczyć, aby znaleźć części do panelu odchylającego tarczę. Zbuduj go, aby się przygotować.

Po zabiciu wystarczającej liczby lodowych gigantów Niszczyciel wystrzeli wiązkę laserową w kierunku twoich postaci. Przełącz się na Kapitana Amerykę i zajmij miejsce na panelu defensywnym. Odbij promień w Lokiego, aby zadać mu obrażenia, a chwilowo straci kontrolę nad Niszczycielem. Przełącz się na Thora, aby wzlecieć i uszkodzić niszczyciela. Teraz, gdy panel jest zniszczony, oddział będzie musiał znaleźć nowy.

_________________________________________________________

Minizestaw10/10 - Zniszcz trzy złote posągi + Płomień :

Wszystkie trzy posągi znajdują się na tej malutkiej arenie, więc spal wszystkie trzy ognistym bohaterem (np. Ludzką pochodnią), aby uzyskać ostatni minizestaw.

_________________________________________________________

Z góry będą spadać kawałki lodu, zawierające kolejny panel ugięcia tarczy. Zrób to, walcz, aż Niszczyciel zacznie strzelać z lasera, a następnie ponownie odbij go w Lokiego. Powtórz tę samą taktykę jeszcze raz, a Niszczyciel (o ironio) zostanie zniszczony.

Loki wtedy sam zajmie się oddziałem. Eee, sam. Wyślij Wolverine'a do walki swoim super zmysłem, a Loki zostanie ujawniony. Po raz kolejny będzie kontrolował postać. Zamień się i daj mu ostateczny cios, aby go pokonać i ukończyć poziom.

-------------------------------------------------- ----------------------------------------------

Prawdziwy wierzący(95 000 monet) : Zbierz określoną liczbę ćwieków podczas poziomu, aby uzyskać złoty klocek.