Lista poziomów Instynktu Zabójcy

Korzystaj z najlepszych postaci w Killer Instinct i jak najlepiej wykorzystaj swoją rozgrywkę. Oto najbardziej aktualna lista poziomów Killer Instinct dla przeglądu.

Za pomocąSamuel Stewart 12 lutego 20222 tygodni temu Lista poziomów Instynktu Zabójcy

Kontynuując swój krok w byciu jedną z najbardziej rozbudowanych gier gatunku walki, Killer Instinct wciąż jest uważany za jedną z najlepszych w swoim rodzaju.

Killer Instinct oddziela się od podobnych gier walki dzięki uproszczonym automatycznym ruchom kombo i przerywaczom kombinacji, które polegają na dobrych odczytach i ostrych reakcjach na obu końcach ekranu.

Jest to ostateczna lista poziomów Killer Instinct, którą aktualizujemy, aby zapewnić jakość i dokładność. Na tej liście postacie są uszeregowane na podstawie ich indywidualnych osiągnięć we wszystkich trybach gry.

Pamiętaj, że wszystkie postacie w tej grze mają szansę być konkurencją, ponieważ w dużej mierze opiera się ona na umiejętnościach gracza.

Spis treściPokazywać

Poziom S

Lista poziomów Instynkt Zabójcy Poziom S

Są to obecnie najlepsze postacie w grze z najmniejszą liczbą złych pojedynków. Ucz się i wybieraj je, ponieważ z pewnością sprawią one trudność Twoim przeciwnikom w Twoich meczach.

Postać Opis
WysypkaRash jest uważany za najlepszą postać w Killer Instinct. Ma wszystko, od świetnych kosztów ogólnych, dołków, oszałamiających i trudnych do złamania kombinacji po niezwykłe obrażenia, nawet bez licznika.

Jeśli chcesz niezrównanych pomyłek i mobilności w powietrzu, Rash jest dla Ciebie.
PowietrzeAria ma świetny zasięg, potężną presję i niezwykłe obrażenia, gdy ma miernik i jest instynktownie. Ta postać ma linkery, które są najtrudniejsze do złamania w grze.

Umiejętność zmiany ciała Arii utrudnia przeciwnikom przewidywanie stylu gry, którego używa Aria, ponieważ każde ciało ma inne umiejętności.
JasnośćKule ognia Fulgore'a, doskok ostrzy, lasery to tylko niektóre z wielu ruchów, jakie posiada, które czynią tę postać jedną z najlepszych w kontrolowaniu walki na swoją korzyść. Fulgore może być dobrą postacią strefową i rushdown, a posiadanie obu jest szczególnie trudne do skontrowania.

Jest coraz lepiej, teleportacja Fulgore'a jest jedną z najbardziej zepsutych umiejętności w grze, ponieważ staje się niewidzialny i teleportuje się do przeciwnika, co dobrze komponuje się z pomyłkami. Jeśli szukasz postaci z niewielkimi lub zerowymi słabościami, Fulgore jest maszyną dla Ciebie.
OmenOmen ma najlepszą mobilność w grze. Ma najlepszą mobilność w locie i świetnie sprawdza się na ziemi. Od blokad liczników i pomyłek z lewej i prawej strony, Omen ogólnie ma tak wiele różnych sposobów kontrolowania przeciwnika z dowolnego miejsca na ekranie ze względu na dużą mobilność.

Poziom A

Instynkt Zabójcy Lista poziomów Poziom A

Niech to nie pozwala ci mniej myśleć o tych postaciach, mogą one łatwo dopasować się do poziomów S dzięki umiejętnościom.

PostaćOpis
AganosChociaż Aganos jest uważany za jedną z najtrudniejszych w użyciu postaci, nie popełnij błędu, nadal jest uważany za jedną z najlepszych postaci w grze. Jego fragmenty mogą być używane zarówno ofensywnie, jak i defensywnie. Aganos ma świetną rozgrywkę z naciskiem na róg i świetne kombinacje z bliskiej odległości.

Użyj tej postaci, jeśli chcesz potężnych ataków i świetnej obrony, które z pewnością sprawią, że przeciwnik podrapie się po głowie.
EyedolEyedol to także kolejny świetny wybór, ponieważ kontroluje rozgrywkę jak nikt inny, gdy jest w trybie instynktu, ponieważ daje mu pełny dostęp do umiejętności obu głów jednocześnie.

Chociaż dla wielu jest trudny w użyciu, postać wojownika i maga Eyedola jest niemałym wyczynem, z którym można się zmierzyć dzięki wyjątkowym umiejętnościom schodzenia i strefowania.
GrzmotChief Thunder polega na zbliżaniu się do swoich przeciwników, ale kiedy już się zbliży, staje się niszczycielską siłą, ponieważ zadaje ogromne obrażenia. Przeciwnicy nieustannie uciekają przed wodzem i wyprowadzają go na pole, zwłaszcza gdy aktywuje się tryb instynktu, ponieważ daje mu to większą mobilność.
HisakoNie daj się zwieść powolnej szybkości chodzenia Hisako, ona ma ogromne obrażenia i umiejętności poruszania się, takie jak schodzenie i skakanie po ścianach, które oszukują przeciwników i szybko dadzą jej przewagę.

Mocne powalenia i kontrataki to tylko kilka rzeczy, które sprawiają, że Hisako jest koszmarem, z którym trzeba się zmierzyć.
ArbiterArbiter ma jeden z najlepszych normalnych ataków w grze. Arbiter ma duży zasięg w swoich atakach, gdzie przeciwnicy walczący w zwarciu będą mieli trudności z połączeniem ciosów.

Jeśli chcesz dodatkowego zdrowia, Arbiter jest dla ciebie, tarcza energetyczna jest jedną z najlepszych rzeczy w Arbitrze, ponieważ daje mu zbroję, która pochłania trafienia pociskami, a także daje dodatkowy pasek zdrowia.
GlaciusGlacius jest dobrym graczem w strefie, ponieważ ma dobrą presję w rogu. Jego umiejętność, grad, uważana jest za najlepszy ruch przeciwlotniczy w grze. Roztrzaskanie jest również umiejętnością najczęściej używaną, ponieważ jest to niemożliwy do zablokowania wybuch energii w określonym obszarze.

Irytujący ruch w średnim zasięgu i doskonałe podziały na pełny ekran sprawiają, że Glacius jest bardzo zabawną postacią, jeśli walczysz na dystans.
RozpruwaczChociaż kilka osób używa Riptora, nadal znajduje się na szczycie tej listy, ponieważ jest to postać, która ma przyzwoity zasięg, dobrą prędkość biegu, szczególnie instynktownie, i bieg przetrwania, który jest świetny do taktycznych odwrotów. Tryb Predator sprawia, że ​​pociski są bezużyteczne, ponieważ nie trafiają Riptora.

Jego instynkt zwiększa prędkość biegu, zasięg ognia i ataków ogonem, z którymi trudno będzie się zmierzyć zarówno w walce na bliski, jak i daleki dystans. Jeśli lubisz szybkie pościgi, Riptor jest dla Ciebie dino.
KiełTo kolejna postać, która ma świetną mobilność i duże obrażenia. Tusk jest naprawdę silny w przemierzaniu ekranu przeciwko strefom, a także uderza jak ciężarówka.

Jego umiejętność okna odbicia z pewnością sprawi, że przeciwnicy zastanowią się dwa razy w ofensywnym wciskaniu przycisków, ponieważ automatycznie kontruje ataki, gdy zostaną trafione podczas okna odbicia.

Poziom B

Instynkt Zabójcy Poziom B Poziom B

Te postacie są dobrym wyborem na każdy mecz. Niektóre z nich są stosunkowo łatwe do nauczenia i przy odpowiedniej rozgrywce mogą z łatwością pokonać każdy poziom.

PostaćOpis
WyglądaćMira jest uważana za postać o wysokim ryzyku i wysokiej nagrodzie. Mira ma najlepszą kombinację kontr-łamaczy, która zadaje obrażenia, ponieważ traci zdrowie, ponieważ jej umiejętności kosztują zdrowie, ale można je odzyskać, chwyć i ugryź.

Minusem Miry jest to, że nie jest łatwa w użyciu, ponieważ stale tracisz punkty zdrowia, nawet przy użyciu umiejętności, takich jak jej doskoki w powietrzu i ataki, które nie wyrządzają żadnych obrażeń przeciwnikowi.
ŻużelCinder to postać, której opanowanie wymaga ciągłych wizyt w laboratorium. Nie zadaje dobrych obrażeń i jest ciężko żonglować i ustawiać, gdzie im częściej go używasz, tym lepiej.

Jeśli lubisz zaawansowane kombinacje, Cinder może ci pomóc.
OrzełEagle ma świetne pomieszanie, ale zadaje bardzo niskie obrażenia. Orzeł to jedna z najlepszych postaci rushdown w grze. Może używać swojego ptaka do blokowania ogłuszania przeciwników i używać strzał do wyznaczania stref.

Jednak Eagle ma złe ciosy przeciwlotnicze i jest dość wolny. Ale jeśli lubisz postacie, które mają dobry styl gry, Eagle jest dla Ciebie.
KilgoreKilgore jest uważany za najlepszego gracza strefowego w grze, który ma wiele różnych rzeczy, takich jak jego broń strzelająca pod wieloma kątami, pociski zadające duże obrażenia i bardzo dobre niezniszczalne obrażenia.

Minusem jest to, że Kilgore gra lepiej na dłuższym dystansie, ponieważ nie ma dobrych specjalizacji na bliski dystans. Ale jeśli lubisz gry na dystans i podział na strefy, Kilgore jest w tym najlepszy.
RdzeniowySpinal jest bardzo dobrą postacią ofensywną, gdy ma już wszystkie czaszki. Spinal ma przyzwoite ruchy normalne i specjalne. Pomieszanie instynktów Spinala jest również potężne ze względu na podskakującą czaszkę, która nie znika po chybieniu i bloku.

W przeciwieństwie do Aganosa, który zaczyna z kilkoma kawałkami, Spinal jest wyzwaniem do wczesnej gry, ponieważ zaczyna z zerową czaszką, co drastycznie obniża jego moc ofensywną i ma złe umiejętności w zakresie odstępowania.
GargosGargos to kolejna postać, która ma dobrą mobilność dzięki swoim czterem skokom i dobrej normalności w powietrzu. Gargos przyzywa również swoich sługusów, którzy pomogą w wywieraniu nacisku na przeciwnika.

Chociaż dobrze radzi sobie ze strefami, duży rozmiar Gargosa stawia go w niekorzystnej sytuacji, ponieważ jest podatny na ataki presji. Jeśli lubisz mieć stwory walczące u twego boku, gdy siedzisz wygodnie, Gargos jest dla ciebie właściwym wyborem.

Poziom C

Instynkt Zabójcy Poziom C Poziom C

Te postacie są również dobrymi typami, które nie wyróżniają się tak bardzo jak wyższe poziomy, ale są bardzo zabawne.

PostaćOpis
MajowieMaya to agresywna postać o dobrej mobilności. Ma również świetne blokady dzięki skokowi i ruchom i ma wiele niezniszczalnych obrażeń, z którymi trudno się zmierzyć, ponieważ stale otrzymuje darmowe obrażenia, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do jej kombinacji.

Kiedy Maya traci sztylety, nie ma zbyt wielu opcji, ponieważ jej sztylety są dużą częścią jej ofensywnego planu. Zarządzanie potężnym zasobem jest jedną z umiejętności potrzebnych do opanowania Mayi.
Cień JagoShadow Jago to kolejna postać uważana za postać o wysokim ryzyku – postać o wysokiej nagrodzie. Wynika to z wysokiego zużycia miernika, ponieważ ponieważ nie możesz zrobić obu, będziesz wybierać między grą bezpieczną a ryzykowną w sposób, w którym wszystkie jego specjalne ruchy są niebezpieczne.

Pomimo wspomnianej wcześniej wady, Shadow Jago ma bardzo dobrą mobilność i jeden z najlepszych doskoków w grze.
Shin HisakoShin Hisako jest dobrą postacią z bliskiej odległości, ponieważ ma dobre nęki z przewagą klatek i szybkimi miksami, które nie są łatwe do złamania. Bardzo trudno jest ją odciąć, gdy jest blisko i ma niezwykłą obronę.

Jest jednak trudna do użycia przeciwko bardzo dobrym postaciom zajmującym się strefami, ponieważ będzie miała trudności z zbliżeniem się do niej.
Generał RamGenerał Raam jest najlepszym grapplerem w grze, a gdy się zbliży, jest bardzo niebezpieczny. Od silnych normalnych po szybkie chwyty dowodzenia, przeciwnicy będą prawdopodobnie widziani uciekać przed nim.

Jest jednak w niekorzystnej sytuacji, ponieważ musi znajdować się w bliskiej odległości, gdzie będzie musiał zjeść wiele ataków, zanim zacznie niszczyć przeciwników.
Kim WuKim Wu jest uważana za ugruntowanego i silnego gracza, ponieważ zadaje duże obrażenia i jest bardzo trudna do strefowania. Kim w dużym stopniu polega na smoczych anulacjach i bardzo dobrej parowaniu.

Jeśli szukasz postaci, która jest silna i ugruntowana, z bezpiecznym odwracaniem obrażeń, Kim Wu jest dla Ciebie.
JagoJago jest bardzo dobrą, dobrze zaokrągloną postacią, w której ma przyzwoite obrażenia i możliwości podziału na strefy. Jedną z rzeczy, która wyróżnia Jago jest to, że szybko zyskuje cień. Może również regenerować swoje zdrowie w trybie instynktu.

Niestety, Jago nie ma ulepszeń narzędzi, które Shadow Jago ma jak potencjał pomyłek. Jago to wciąż solidna postać, z którą można się dobrze bawić.
Kan-RaKan-Ra to postać stawiająca pułapki. Jest bardzo trudny do podejścia ze względu na swoje pułapki i dużą mobilność, może być świetnym strzelcem, zwłaszcza gdy pod nim jest stały piasek. Kan-Ra jest bardzo trudny do opanowania, ponieważ polega na swoich pułapkach i ma niekonwencjonalne zestawy ruchów.

Przeciwnicy nadal będą sfrustrowani walką z Kan-Ra, ponieważ nie ma on miejsca na spacer po parku, biorąc pod uwagę, że park jest pełen pułapek.
Kombinacja TJTJ Combo to kolejna dobra postać z bliskiej odległości. Jest bardzo dobrym starterem combo, gdzie błędy popełnione przez przeciwnika mogą być użyte przeciwko niemu, ponieważ TJ Combo może rozpocząć combo od tych błędów. Trudno też złamać jego kombinacje, ponieważ jest bardzo szybki i nie ma okienka na przełamanie kombinacji.

Podobnie jak większość postaci z bliskiej odległości, TJ Combo musi być blisko, aby być skutecznym, co oznacza, że ​​musi zjeść dużo obrażeń, zanim zacznie zadawać obrażenia.

Poziom D

Lista poziomów Instynkt Zabójcy Poziom D

Te postacie są uważane za najmniej uprzywilejowane, ponieważ mają naprawdę złe pojedynki i trudno jest ich użyć przeciwko doświadczonym graczom. Nadal są całkiem zabawne w użyciu, jeśli grasz w grę swobodnie.

PostaćOpis
SadiraInstynkt Sadiry jest jednym z najlepszych w grze, ponieważ wywiera ogromną presję na sieć wraz z dużą mobilnością w powietrzu. Walczy, by stawić czoła podziałowi na strefy i w dużym stopniu polega na instynkcie odzyskiwania sił.

Sadira nadal jest całkiem fajna w użyciu, jeśli lubisz żonglować kombinacje i jest bardzo dobra przeciwko postaciom ze słabymi zdolnościami przeciwlotniczymi.
SabrewulfSabrewulf to jedna z najlepszych postaci rushdown w grze. Ma też dobry tryb Instynktu, w którym wszystkie jego ataki zadają większe obrażenia. Obrażenia od wiórów są również znacznie zwiększone, a normalni zadają teraz również obrażenia od wiórów. Dzikie Anulowanie może zneutralizować każdy ruch naziemny w neutralny.

Saberwulf polega głównie na resetach i nie ma dobrych opcji defensywnych, ale jeśli lubisz robić dobre resety i dobrą normalną postać w grze, Sabrewulf jest dla ciebie.
OrchideaNa liście znalazła się kolejna postać rushdown, Orchid jest jedną z postaci, które mają najszybszą prędkość chodzenia w grze. Dzięki swoim zaczepkom ma świetną kontrolę na środku ekranu. W trybie instynktu może łatwo pokrywać luki swoim ognistym kotem i łatwo rozpoczynać kombinacje.

Orchid zmaga się ze streferami, ponieważ nie ma wielu opcji, które pozwalają jej zbliżyć się do siebie, ale nadal jest fajna do gry, jeśli lubisz asystować w pomyłkach i ustawiać gry na mocnych powaleniach.

Też możesz polubić