Przewodnik po monetach Madhouse

Przewodnik po monetach Madhouse

W trybie Szalony jest 33 antycznych monet, więc nie tylko znajdziesz monety w nowych miejscach, ale wiele miejsc, w których kiedyś znajdowały się monety, jest teraz pustych. Oto informacje o każdym czerwonym Pelikanie.

1. Jedyna moneta w pensjonacie, zdobądź ją w ten sam sposób, co wcześniej – oglądając materiał z bagiennego aligatora i otwierając szufladę w przeszłości, aby odsłonić monetę w teraźniejszości.

2. W kryjówce tuż przy jadalni, w której budzisz się po raz pierwszy w głównym domu. To na stoliku telewizyjnym, w jednym z tych chudych wazonów, które zawsze wydawały się ukrywać wytrych w trybie normalnym. W trybie Szalony zawsze sprawdzaj je pod kątem monet

3. Zaraz po walce w garażu wejdź po drabinie i (gdy w końcu dotrzesz na górę) spójrz w lewo, aby zobaczyć to na pudełku owiniętym czarnym plastikiem.

4. W holu głównym, w szufladzie stolika, na którym stoi anioł. Ta lokalizacja jest taka sama jak w trybach Normalny/Łatwy.

5. W innym z tych chudych wazonów, tym w pokoju rekreacyjnym, na lewo od drzwi skorpiona prowadzących do pokoju babci.

6. Na drugim piętrze Domu Głównego, w pobliżu zerwanej barierki, którą można zeskoczyć do pralni, znajduje się obraz zwrócony twarzą do ściany, który ukrywa tę monetę.

7. W toalecie obok wypełnionego trofeami myśliwskimi Saloniku.

8. W żółtej misce pod wózkiem w krematorium.

9. Na dolnej półce wózka po drugiej stronie Drzwi Węża Obszaru Przetwarzania z kostnicy.

10. W kartonowych pudłach na dolnych półkach prosektorium.

11. Na dziedzińcu ta moneta znajduje się w schowku z blachy pod werandą, gdzie znalazłeś pierwszy zestaw naprawczy w trybie normalnym.

12. W Starym Domu wyjdź z Jadalni i spójrz w lewo, aby zobaczyć ten w rogu.

13. Na dolnej półce pod pudłami na stołach w pokoju zagadek cieni w Starym Domu.

14. Kiedy przejdziesz przez stonogi po przejściu zagadki cieni w Starym Domu, to na złamanej desce najbliżej szczeliny natychmiast po wynurzeniu.

15. Na drugim piętrze Starego Domu, w szufladzie w rogu pomieszczenia do ważenia latarni. To samo miejsce co w poprzednich trybach.

16. Na głośniku na zewnątrz szklarni.

17. W szklarni. Zaraz po pokonaniu Marguerite w pierwszym pomieszczeniu za rozpadającą się kratą znajduje się szuflada z tą monetą.

18. Z powrotem w głównym domu, to jest przez Wrony Drzwi z Salonu, gdzie kiedyś był Granatnik.

19. Na jakiejś metalowej półce na strychu nad starym pokojem Lucasa.

20. W Strefie Testów, ten znajduje się tuż za telewizorem z pierwszym otwarciem Lucasa.

21. W obszarze testowym, wychodząc z pokoju z trzecim skarbem ze Zdjęciem Skarbu, spójrz w lewo, aby zobaczyć to na rogu wózka na kółkach, obok większości manekinów.

22. Zanim wejdziesz do pokoju z klawiaturą, idź na koniec ciemnego korytarza i znajdź to w rogu. Zrób to przed wejściem do pokoju, ponieważ niższe schody później sprawią, że ta moneta będzie dostępna.

23. W zielonej szufladzie w małym pomieszczeniu z szafką na sterydy, tuż przed wejściem do dużej stodoły.

24. Tak jak poprzednio, na drewnianych półkach tuż przed opuszczeniem schodów z powrotem do pomieszczenia z klawiaturą.

25. Na pokładzie statku, w pralce na tyłach pralni.

26. Z mostu, na dole zablokowanej klatki schodowej.

27. Na małym stoliku tuż przed pokojem gościnnym (tj. pokojem zapisu, w którym zaczęła się retrospekcja taśmy wideo).

28. Wewnątrz innego z tych chudych wazonów, na dolnej platformie wózka na kółkach w pokoju przy Jadalni (nadal na statku).

29. Miń pokój z laptopami na 3 piętrze, skoroduj drzwi i idź korytarzem z wybitymi oknami. Na samym końcu tej sali poszukaj tej monety w prawym rogu.

30. Na S2, gdy wychodzisz z pokoju z gigantyczną rurą, w której zawsze coś cię zastawia, i wchodzisz do korytarza z dwudrzwiowym pokojem z łupami, poszukaj tej monety w bliskim rogu.

31. W skrytce, na korytarzu tuż za pomieszczeniem ze schodami na górę. Ta lokalizacja jest taka sama jak w innych trybach.

32. Po akcji ratunkowej na statku, ale przed całkowitym opuszczeniem statku, jesteś w małym pomieszczeniu biurowym, gdzie musisz przeczołgać się przez dziurę w drucianej siatce. Zanim to zrobisz, złap tę monetę ze stołu, obok pudełka i kasku.

33. Ostatnia moneta na bagnach w drodze do pokoju ratunkowego. Miń kłodę, pod którą się schylasz, mijaj kłodę, nad którą przechodzisz, a następnie uważnie obserwuj prawy brzeg, aby zauważyć tę.