Misja 1 - Dlaczego warto zaryzykować?

MISJA 1: Dlaczego warto skorzystać z szansy?

Rozpoczniesz w mediach, z martwym ciałem, żywym jeńcem i ciężarówką pełną pieniędzy.


Podążaj za znacznikiem celu w kształcie rombu, aby odzyskać klucze do tej ciężarówki. W tym pokoju będziesz miał wybór, czy zabić lub oszczędzić jeńca. Podążaj za swoim sercem w tym, ponieważ wydaje się, że nie ma to żadnego znaczenia dla nikogo innego. Możesz także pozbyć się jednego lub więcej ciał, rzucając je aligatorom z tyłu.


ALERT O OSIĄGNIĘCIU – Wystarczy minuta i możesz zdobyć swoje pierwsze osiągnięcie MAFIA 3, 'Smacznego' karmiąc aligatory jednym martwym strażnikiem lub drugim (choć będziesz miał wiele szans na zdobycie tego samego osiągnięcia później). Możesz także wybrać się na dwa fer, rzucając się później, zdobywając „ Następnym razem płyń szybciej ' osiągnięcie. Podobnie jak w przypadku innych, istnieje wiele szans na zdobycie tego później, ale po co czekać?


Gdy skończysz karmić gady, czas wyruszyć w drogę. Nie możesz wejść do ciężarówki tylnymi drzwiami, więc wyjdź na zewnątrz, miń dok aligatora i otwórz drzwi samochodu. Twoim celem jest budynek Rezerwy Federalnej, a będziesz kierować się minimapą oraz widmowymi czarnymi znakami drogowymi, które pojawiają się na skrzyżowaniach. W przeciwieństwie do niektórych innych gier, lekkomyślna jazda w MAFIA III ma swoje konsekwencje, więc postaraj się przestrzegać zasad ruchu drogowego. Poza tym ciężka opancerzona ciężarówka nie jest przeznaczona do hot-doggingu.


Na końcu szlaku znak widma oznaczający otwartą bramę rezerwatu będzie miał kolor zielony. Wciągnij się do środka, aby automatycznie uruchomić następną misję.