Najlepsze artefakty dla każdej postaci w Genshin Impact

Każda postać potrzebuje różnych artefaktów, aby osiągnąć sukces. Oto najlepsze artefakty dla każdej postaci w Genshin Impact w tej chwili. Zacznij optymalizować!

Za pomocąSamuel Stewart 31 stycznia 2022 Najlepsze artefakty dla każdej postaci w Genshin Impact

Uderzenie Genshin oferuje wielopłaszczyznowe podejście do rozwoju postaci – nie tylko rozwijasz swoją postać, ale musisz także rozwijać jej talenty, wyposażać ją w broń i artefakty oraz ulepszać tę broń i artefakty. Uzyskując wiele kopii tej samej postaci, możesz nawet odblokować ich konstelacje, aby uzyskać dodatkowe ulepszenia.

Teraz wszystkie te rzeczy są ważne, ale to, co odróżnia artefakty, to to, jak łatwo można je zepsuć! A jeśli chodzi o ogólną moc, zawsze bralibyśmy postać 4* ze świetnymi artefaktami z pożądanymi premiami za zestaw w porównaniu z postacią 5* z losowo łączonymi artefaktami z różnych zestawów.

Więc jeśli chcesz zmaksymalizować potencjał wszystkich swoich ciężko zarobionych postaci Genshin Impact, oto wszystko, co musisz wiedzieć o artefaktach i tym, który z nich powinieneś wyposażyć do której postaci.

Spis treściPokazywać

Czym są artefakty i jak działają?

Artefakty Uderzenia Genshin

W standardowych kategoriach gier wideo artefakty są równe sprzętowi.

Tylko zamiast zwykłych rękawic, pasów i hełmów, 5 miejsc, w których można wyposażyć artefakty w Uderzeniu Genshin, to Kwiat Życia, Pióropusz Śmierci, Piaski Eonu, Czara Eonothem i Krąg Logosu. Społeczność ogólnie odnosi się do nich jako Kwiat, Pióro, Piaski, Czara i Głowa.

Każdy artefakt zawiera jeden główna stat i kilka podstaty . Jednak nie każde gniazdo może zawierać wszystkie główne statystyki, a niektóre specyfikacje można znaleźć tylko jako główne statystyki. Poniżej znajduje się lista możliwych głównych statystyk dla każdego ze slotów:

Pióro ŻyciaHP
Pióropusz ŚmierciATK
Piaski EonATK%
DEF%
HP%
Mistrzostwo żywiołów
Ładowanie energii
Czara EonothemaAtak%
Obrona%
HP%
Fizyczny DMG
Pyro DMG
Hydro DMG
Elektro DMG
Anemo DMG
Krio DMG
Geo DMG
Krążek LogosAtak%
Obrona%
HP%
Mistrzostwo żywiołów
Ładowanie energii
Krytyczne stawki
Krytyczne obrażenia
Uzdrawiający bonus

Oprócz Kwiatu i Pióra, główna statystyka każdego artefaktu jest ustalana losowo.

Każdy artefakt ma kilka podstatystyk (maksymalnie 4), które również są określane losowo. Zwiększasz poziom swoich artefaktów, karmiąc je innymi artefaktami. Limit poziomu dla 5 * artefaktów wynosi 20, a co 4 poziomy otrzymujesz wzrost do jednej losowej podstatystyki. Bonus leczenia, Fizyczny DMG i wszystkie żywiołowe DMG nie mogą być uzyskane jako substaty.

Artefakty są uzyskiwane za pośrednictwem domen, których ukończenie wymaga Żywicy. Tak więc nie tylko jakość artefaktów może się różnić od fatalnej do niesamowitej, ale także masz ograniczoną ilość, jaką możesz je hodować w danym dniu.

Więc jeśli szukasz konkretnych podstatów dla artefaktu, najpierw musisz uzyskać pożądaną główną statystykę, módl się do RNG, abyś otrzymał wspomniane podstatystyki, a następnie módl się jeszcze bardziej, aby pożądane zostały ulepszone w miarę zwiększania poziomu artefaktu.

To sprawia, że ​​​​hodowanie doskonałych artefaktów dla dowolnej postaci jest ogromnym przedsięwzięciem, które nigdy się nie kończy.

Ale artefakty to jeszcze więcej! Występują również w zestawach, a wyposażenie postaci 2 lub 4 artefaktów z tego samego zestawu zapewni im dodatkowe ustaw bonusy . W poniższej tabeli zamieściliśmy listę wszystkich 5* zestawów artefaktów w grze, wraz z ich bonusami i krótkim przeglądem każdego zestawu.

Podczas szlifowania tych artefaktów pamiętaj tylko, że główne statystyki są ważniejsze niż podstaty i premie za zestawy.

Przegląd 5* zestawów artefaktów

Finał Gladiatorów Uderzenia Genshin
Ustaw nazwęBonusySzybki przegląd zestawu
Finał gladiatora 2 szt: ATK +18%.
4-częściowy: Jeśli posiadacz tego zestawu artefaktów używa Miecza, Claymore'a lub Broni Drzewcowej, zwiększa obrażenia zadawane przez normalny atak o 35%.
Wszystkie postacie mogą skorzystać z bonusu za 2 części.
Żaden DPS walczący w zwarciu, który skupia się na normalnych atakach, nie będzie miał nic przeciwko posiadaniu bonusu za 4 części.
Trupa Wędrowca 2 szt: Zwiększa biegłość żywiołów o 80.
4-częściowy: Zwiększa DMG Charged Attack o 35%, jeśli postać używa Katalizatora lub Łuku.
Niewiele postaci będzie chciało 80 Elemental Mastery w porównaniu do innego bonusu za 2 części, ale postacie walczące na dystans, skupiające się na naładowanych atakach, takie jak Yanfei, pokochają bonus za 4 części.
Smoczek piorunowy 2 szt: Elektro OZE wzrosła o 40%.
4-częściowy: Zwiększa DMG przeciwko przeciwnikom dotkniętym Elektro o 35%.
Premia za 4 części zapewnia szalone obrażenia, jeśli uda ci się utrzymać przeciwników pod wpływem Electro, co łatwiej powiedzieć niż zrobić. Bonus za 2 części jest sam w sobie bezużyteczny.
Grzmiąca Furia 2 szt: Premia do elektro DMG +15%
4-częściowy: Zwiększa obrażenia zadawane przez przeciążenie, naładowanie elektryczne i nadprzewodnictwo o 40%. Wywołanie takich efektów zmniejsza CD Umiejętności Żywiołów o 1s. Może wystąpić tylko raz na 0,8 s.
Wszystkie postacie Electro mogą skorzystać z premii za 2 części, ale premia za 4 części generalnie nie jest warta uzyskania.
Ukochany dziewicy 2 szt: Skuteczność leczenia postaci +15%
4-częściowy: Użycie Elemental Skill lub Burst zwiększa leczenie otrzymywane przez wszystkich członków drużyny o 20% na 10s.
Jeśli chcesz, aby twoi uzdrowiciele leczyli więcej, idź na to, ale często najlepiej jest sprawić, aby twoi uzdrowiciele również wzmacniali DMG innych za pomocą Noblesse lub zwiększali ich odnawianie energii i/lub wybuchowe obrażenia za pomocą Severed Fate.
Virdescent Venerer 2 szt: Bonus DMG Anemo + 15%
4-częściowy: Zwiększa DMG Wiru o 60%. Zmniejsza RES Żywiołów przeciwnika do żywiołu nasyconego Wirem o 40% na 10 s.
Każde wsparcie Anemo chce 4-częściowego bonusu. Każdy Anemo DPS chce premii za 2 części.
Karmazynowa Wiedźma Płomieni 2 szt: Premia Pyro DMG +15%
4-częściowy: Zwiększa przeciążony i płonący DMG o 40%. Zwiększa obrażenia zadawane przez odparowanie i roztopienie o 15%. Użycie Umiejętności Żywiołów zwiększa premię za zestaw 2-częściowy o 50% jej wartości początkowej na 10 s. Maksymalnie 3 stosy.
Dodatkowy Pyro DMG jest dobry, ale 4-częściowy zestaw jest jednym z powodów, dla których stopienie i odparowanie są najlepszymi reakcjami na żywioły w grze.
Lavawalker 2 szt: Pyro OZE zwiększona o 40%.
4-częściowy: Zwiększa DMG przeciwko przeciwnikom znajdującym się pod wpływem Pyro o 35%.
Premia za 4 części daje szalone obrażenia, jeśli uda ci się utrzymać przeciwników pod wpływem Pyro, co łatwiej powiedzieć niż zrobić. Bonus za 2 części jest sam w sobie bezużyteczny.
Obowiązki szlacheckie 2 szt: DMG Wybuchu Żywiołów +20%
4-częściowy: Użycie Wybuchu Żywiołów zwiększa ATK wszystkich członków drużyny o 20% na 12 s. Ten efekt nie może się kumulować.
Wszyscy wspierający Burst chcą premii za 2 części i każdy drużyna jest lepsza, dając przynajmniej jednej postaci bonus za 4 części.
Zakrwawiona rycerskość 2 szt: Fizyczny DMG +25%
4-częściowy: Po pokonaniu przeciwnika zwiększa DMG Charged Attack o 50% i zmniejsza jego koszt w Staminie do 0 na 10s. Działa również u dzikich zwierząt, takich jak dziki, wiewiórki i żaby.
Premia za 2 części jest świetna dla postaci z fizycznym DMG, ale premia za 4 części generalnie nie jest tego warta. Nawet DPS z naładowanym atakiem, taki jak Keqing, nie chce tego, ponieważ jest bezużyteczny przeciwko bossom.
Archaiczny Petrań 2 szt: Bonus Geo DMG +15%
4-częściowy: Po zdobyciu Odłamka Żywiołów stworzonego w wyniku reakcji krystalizacji, wszyscy członkowie drużyny zyskują 35% premii DMG dla tego konkretnego żywiołu na 10 s. W ten sposób można w danym momencie zdobyć tylko jedną formę Premii do DMG Żywiołów.
Bonus za 2 części jest dobry dla wszystkich postaci Geo. Premia za 4 części to niesamowita opcja dla wspierających, ale tylko wtedy, gdy twoje postacie DPS polegają na Elemental DMG.
Odnalezienie Bolide 2 szt: Zwiększa siłę tarczy o 35%.
4-częściowy: Gdy jesteś chroniony przez tarczę, zyskaj dodatkowe 40% obrażeń zadawanych podczas normalnego i naładowanego ataku.
Bonus za 2 części nie jest taki zły, ale przy tak ostrej konkurencji po prostu nie warto zdobywać go samemu. W przypadku postaci, które używają normalnych i naładowanych ataków do zadawania większości obrażeń, premia za 4 części zestawu daje ogromny Wzmocnienie DMG.
Blizzard Strayer 2 szt: Premia krio DMG +15%
4-częściowy: Kiedy postać atakuje przeciwnika pod wpływem Cryo, jej Współczynnik CRIT zwiększa się o 20%. Jeśli przeciwnik jest Zamarznięty, Współczynnik CRIT zwiększa się o dodatkowe 20%.
Bonus za 2 części jest świetny. Premia za 4 części jest jeszcze lepsza, pozwalając ci zmaksymalizować obrażenia, skupiając się tylko na obrażeniach krytycznych z głównymi statystykami i podstatystykami.
Serce głębi 2 szt: Premia Hydro DMG +15%
4-częściowy: Po użyciu umiejętności żywiołów zwiększa obrażenia zadawane przez atak normalny i atak z ładunkiem o 30% na 15 s.
Bonus za 2 części jest świetny, ale ze wszystkich postaci Hydro tylko Childe dba o bonus za 4 części.
Wytrwałość Millelith 2 szt: PŻ +20%
4-częściowy: Kiedy umiejętność żywiołów trafi przeciwnika, ATK wszystkich pobliskich członków drużyny wzrasta o 20%, a ich siła tarczy wzrasta o 30% na 3 s. Ten efekt może zostać wywołany raz na 0,5 s. Ten efekt może zostać aktywowany nawet wtedy, gdy postać używająca tego zestawu artefaktów nie znajduje się na polu.
O ile twoja postać nie skaluje się z HP, premia za 2 części jest nieistotna. Bonus za 4 części jest niesamowity! niektóre postacie DPS poza polem, dające bardziej spójne wzmocnienie DMG reszcie zespołu niż nawet 4-częściowy Noblesse.
Blady płomień 2 szt: Fizyczny DMG +25%
4-częściowy: Kiedy Umiejętność Żywiołów trafi przeciwnika, ATK zostaje zwiększone o 9% na 7s. Ten efekt kumuluje się maksymalnie 2 razy i może być aktywowany raz na 0,3 s. Po osiągnięciu 2 kumulacji efekt 2 zestawów zostaje zwiększony o 100%.
Bonus za 2 części jest świetny dla postaci z fizycznym DMG. Premia za 4 części oferuje świetny DMG, ale tylko nieliczne postaci mogą z niego korzystać z maksymalnym efektem. Aby uzyskać nieco niższy pułap DMG, ale lepszą łatwość użycia, rozważ połączenie tego bonusu za 2 części z bonusem za 2 części Gladiatora lub Zakrwawiony.
Godło Zerwania Losu 2 szt: Doładowanie energii +20%
4-częściowy: Zwiększa DMG Wybuchu Żywiołów o 25% doładowania Energii. W ten sposób można uzyskać maksymalnie 75% bonusowego DMG.
Ten 4-częściowy bonus to spełnienie marzeń Burst Support, podczas gdy 2-częściowy bonus jest warty skorzystania z dowolnej postaci, która potrzebuje doładowania energii.
Wspomnienie Shimenawy 2 szt: ATK +18%
4-częściowy: Podczas rzucania Umiejętności Żywiołów, jeśli postać ma 15 lub więcej Energii, traci 15 Energii, a DMG Normalnego/Naładowanego/Pungingowego Ataku zostaje zwiększony o 50% na 10 s.
Premia za 2 części jest uniwersalnie dobra, podczas gdy bonus za 4 części zapewnia największe zwiększenie obrażeń postaciom DPS, które nie polegają na swoim Burst dla większości DMG.
Łuska Bogatych Marzeń 2 szt : OBR +30%
4 sztuki : Postać wyposażona w ten zestaw Artefaktów uzyska efekt Ciekawości w następujących warunkach: Na polu postać zyskuje 1 kumulację po trafieniu przeciwnika atakiem Geo, uruchamiając się maksymalnie raz na 0,3 s.
Po zejściu z pola postać zyskuje 1 stos co 3 s. Ciekawość może kumulować się do 4 razy, każdy zapewnia 6% DEF i 6% premii do Geo DMG. Gdy minie 6 sekund bez zdobycia kumulacji Ciekawości, 1 kumulacja jest tracona.
Premia za 2 części jest niesamowita dla każdej postaci ze skalą DEF. Tak się składa, że ​​większość znaków skalujących DEF to Geo. Dla takich postaci ten zestaw jest bezwarunkowo najlepszą rzeczą, w jaką można je wyposażyć.
Małż w kolorze oceanu 2 szt : Premia do leczenia +15%
4 sztuki : Kiedy postać wyposażona w ten zestaw artefaktów leczy postać w drużynie, na 3 sekundy pojawi się Sea-Dyed Foam, kumulując ilość HP odzyskaną z leczenia (włącznie z leczeniem z przepełnienia). Pod koniec czasu trwania, Sea-Dyed Foam eksploduje, zadając DMG pobliskim przeciwnikom w oparciu o 90% skumulowanego leczenia. (Ten DMG jest obliczany podobnie do reakcji takich jak Electro-Charge i Superconduct, ale nie jest wpływa na biegłość żywiołów, poziomy postaci lub premie DMG reakcji).
Tylko jedna pianka barwiona w morzu może być wyprodukowana co 3,5 sekundy. Każda pianka barwiona w morzu może zgromadzić do 30 000 HP (wliczając leczenie przelewowe). W danym momencie może być aktywna nie więcej niż jedna pianka barwiona w morzu.
Ten efekt może zostać aktywowany nawet wtedy, gdy postać używająca tego zestawu artefaktów nie znajduje się na polu.
Krótko mówiąc, premia za 4-częściowy zestaw sprawia, że ​​twoi uzdrowiciele mogą zadać trochę obrażeń podczas leczenia. Kalkulacja dla tego DMG obejmuje przeleczenie. Chociaż nie jest to konieczne dla żadnej postaci, ten zestaw bonusowy to po prostu mnóstwo zabawy dla postaci, które mogą konsekwentnie leczyć całą drużynę.

Najlepsze artefakty dla każdej postaci

Data wydania Genshin Impact

Nie trzeba dodawać, że możesz budować wszystkie postacie na różne sposoby.

W tym przewodniku podamy tylko najlepszą opcję dla najczęstszej roli, jaką postać ma pełnić. Nadal możesz kierować postaciami w niekonwencjonalnych rolach i budować je w kreatywny sposób, aby uzyskać świetny efekt, ale jeśli chcesz tylko wiedzieć, co działa wyjątkowo dobrze, ten przewodnik jest dla Ciebie.

Aby uzyskać więcej opcji, najlepiej zajrzeć do przewodników po poszczególnych postaciach.

DPS

Genshin Impact Wanderers trupa

Są to postacie, które pozostają na polu walki i zadają ogromne obrażenia.

PostaćZestaw artefaktów
Aloj • 4x Blizzard Strayer
Biorąc pod uwagę, że Aloy nie powinna mieć problemów z utrzymywaniem wrogów dotkniętych Cryo przez cały czas, ten zestaw zasadniczo pozwala ci nałożyć na nią CRIT DMG bez martwienia się o współczynnik CRIT. Bonus Cryo DMG to tylko wisienka na torcie.
Bursztyn• 4x trupa wędrowca
Jeśli z jakiegoś powodu nadal używasz Amber, najlepiej jest zaatakować jej DMG Charged Attack w drużynie Melt. A ten zestaw premii zwiększa zarówno Charged Attacks, jak i DMG reakcji na żywioły.
Ayaka • 4x Blizzard Strayer
Ayaka polega na Cryo zarówno w zakresie ataków broni, jak i umiejętności, więc zasadniczo podwajasz słodką premię Cryo DMG z premii za 2 części. A dzięki temu, jak bez wysiłku może zamrozić wrogów za pomocą tylko jednego wsparcia Hydro, możesz uzyskać niesamowity współczynnik CRIT bez konieczności farmienia w celu uzyskania doskonałych podstatów.
Świt• 4x Karmazynowa Wiedźma Płomieni
Ponieważ jego Umiejętność Żywiołów może zostać użyta trzy razy przed rozpoczęciem odnawiania, Diluc może z łatwością uzyskać maksymalne ładunki z tego zestawu. Najlepiej radzi sobie w drużynie Melt/Vaporise, więc premia za 4 części Karmazynu po prostu zwiększa jego obrażenia.
Eula ⁌4x blady płomień
Krótki czas odnowienia w wersji prasowej Umiejętności Żywiołów Euli sprawia, że ​​niezwykle łatwo jest zmaksymalizować potencjał obrażeń, skądinąd niewygodnej 4-częściowej premii bladego płomienia.
Ganyu ⁌ 4x Trupa Wędrowca
Zestaw Ganyu polega na spamowaniu Naładowanych Ataków i w tej chwili Trupa Wędrowca jest najbardziej niezawodnym sposobem na zrobienie tego.
Hu Tao⁌ 4x Karmazynowa Wiedźma Płomieni
Hu Tao ma ogromne obrażenia Pyro DMG dla jednego celu i żaden zestaw nie zwiększa Pyro DMG jak 4-częściowy Crimson, szczególnie w drużynie Melt/Vaporize.
Itto⁌ 4x Łuska Bogatych Snów
Arataki Itto chce dwóch rzeczy — DEF i Geo DMG. Łuska bogatych snów zapewnia oba rodzaje w obfitych ilościach.
Keqing⁌ 2x Furia Grzmotu
⁌ 2x Finał Gladiatora
Keqing wciąż nie ma premii za 4-częściowy zestaw, który uzupełniałby jej zestaw. Podczas gdy Wspomnienie 4-częściowej Shimenawy jest lepsze, jeśli wejdziesz na całość w jej naładowanych atakach, ta kombinacja premii z 2-częściowego zestawu jest lepsza, jeśli chodzi o zwiększenie jej ogólnego DMG.
Klee⁌ 4x Karmazynowa Wiedźma Płomieni
4-częściowy bonus Crimson obejmuje pragnienia i potrzeby wszystkich postaci Pyro DPS – maksymalny Pyro DMG poprzez reakcje Melt i Vaporize. Klee też może skorzystać z tego bonusu, więc dlaczego nie miałaby tego zrobić?
Noelle⁌ 4x Łuska Bogatych Snów
Podobnie jak Itto, Noelle chce DEF i Geo DMG, a zestaw Husk zapewnia jedno i drugie.
Brzytwa⁌ 4x Furia Gladiatora
Brzytwa może technicznie utrzymać premię za 4 części bladego płomienia przy maksymalnych stosach, ale margines błędu jest tutaj raczej niewielki. Dlatego wolimy premię za 4 części Gladiatora, aby zapewnić bardziej spójne wzmocnienie jego obrażeń.
Tartaglia(Dziecko)⁌ 4x Serce głębi
4-częściowy bonus Heart of Depth został stworzony dla Childe. Żadna inna postać Hydro tego nie chce, ale Childe sprawia, że ​​wygląda na chorego!
Xiao ⁌ 2x Viridescent Venerer
⁌ 2x Finał Gladiatora
Xiao wciąż czeka na nowy zestaw, który idealnie uzupełni jego wyjątkowe wymagania. Dopóki nie nadejdzie taki czas, to właśnie tą konfiguracją wyrządzi najwięcej szkód.
Xinjan⁌2x blady płomień
⁌ 2x Zakrwawione Rycerstwo
Jeśli zignorujesz sporadyczne skalowanie DEF i wejdziesz all-in na fizyczny DMG, Xinyan może być niezwykle potężną postacią DPS z tą konfiguracją.
Yanfei⁌ 4x Wspomnienie Shimenawy
Zarządzanie energią w celu wytworzenia premii z tego zestawu to sama w sobie minigra, ale taka, która daje ogromne nagrody postaciom takim jak Yanfei.
Yoimiya ⁌ 4x Wspomnienie Shimenawy
To nie tak, że Yoimiya nie chce rzucić swojego Wybuchu, ale bardziej skupia się na wzmacnianiu swoich normalnych ataków umiejętnością żywiołów. A 15 energii to niewielka cena, którą trzeba zapłacić, aby dodać do tego 50% więcej obrażeń zadawanych podczas normalnego ataku.

DPS poza polem

Genshin Impact Archaiczny Petra

Są to postacie, które mogą zadać poważne obrażenia, nawet gdy nie są aktywne.

Albedo ⁌ 4x Łuska Bogatych Snów
Nic nawet nie zbliża się do 4-częściowej łuski ustawionej na Albedo, która potrzebuje zarówno DEF, jak i Geo DMG. Co najlepsze, utrzymując Albedo poza polem, możesz bez wysiłku utrzymać 100% czasu sprawności na stosach.
Beidou⁌ 4x Emblemat Zerwanego Losu
Ten zestaw pasuje do Beidou jak ulał – jej Wybuch Żywiołów może teraz zadawać jeszcze większe obrażenia, oraz teraz będziesz mógł częściej go używać.
Fischl⁌ 2x Furia Grzmotu
⁌ 2x Finał Gladiatora
Jeśli chcesz zmaksymalizować wpływ ciągłego Electro DMG Oz, te dwa zestawy bonusów są niezastąpione.
Xiangling⁌ 4x Emblemat Zerwanego Losu
Ilość potencjału Pyro DMG poza polem, jaki Xiangling ma dzięki swojej Umiejętności, a zwłaszcza Burstowi, jest niesamowita, a ta konfiguracja w pełni wykorzysta ten potencjał.

Obsługa serii

Genshin Impact Blizzard Strayer

Są to postacie, które zamieniasz tylko po to, aby upuścić ich potężne Wybuchy Żywiołów i być może ich Umiejętności Żywiołów, gdy jesteś przy tym.

Chongyun⁌ 2x Blizzard Strayer
⁌ 2x Szlachta zobowiązana
Jest wiele sposobów na zbudowanie Chongyuna, ale większość graczy po prostu zamienia go, aby porzucić jego Umiejętność i Wybuch, a ta konfiguracja maksymalizuje jego obrażenia w tej sytuacji.
Kaeya⁌ 2x Blizzard Strayer
⁌ 2x Szlachta zobowiązana
Kaeya skupia się na ustawianiu reakcji Cryo za pomocą swojej krótkiej Umiejętności i długotrwałego Wybuchu. Ta konfiguracja znacznie zwiększa zadawane przez niego obrażenia, jednocześnie uzupełniając ten styl gry.
Lisa⁌ 4x Emblemat Zerwanego Losu
Wybuch Lisy to świetny silnik do osłabiania wrogów, ale zadaje też przyzwoite obrażenia. Jeśli używasz jej głównie do tego, nie ma szans na pobicie premii za 4 części tego zestawu.
Ningguang⁌ 2x archaiczna Petra
⁌ 2x Szlachta zobowiązana
Ilość pojedynczego celu DMG Ningguang może zrobić z jej Burst, a ta konfiguracja sprawi, że pomyślisz, że jest postacią 5 *.
Raiden Shogun ⁌ 4x Emblemat Zerwanego Losu
Wygląda na to, że ten bonus z zestawu został stworzony specjalnie dla Baala. Nic innego nawet się nie zbliża. Jeśli chcesz wystrzelić jej DMG Burst w stratosferę, nie przyjmuj żadnych substytutów.
Rozaria⁌ 4x Emblemat Zerwanego Losu
Rosarię można z łatwością uruchomić jako główny fizyczny DPS – może nawet utrzymywać kumulacje dzięki bonusowi za 4-częściowy blady płomień oraz Brzytce. Ale jest najpotężniejsza jako wsparcie Burst.
Geo Podróżnik⁌ 2x archaiczna Petra
⁌ 2x Finał Gladiatora
Geo Traveller to jednoznaczne wsparcie Burst. Najlepszą rzeczą w jego wybuchu jest dodatkowy współczynnik trafień krytycznych, jaki daje stojącym w nim postaciom, ale jego obrażeń też nie należy lekceważyć, przynajmniej nie w przypadku tej konfiguracji i ogromnego mnożnika jego umiejętności żywiołów.
Xingqiu ⁌ 4x Emblemat Zerwanego Losu
Xingqiu ma jeden z najlepszych Wybuchów Żywiołów w całej grze. Co ciekawe, ten Burst jest używany głównie jako silnik reakcji żywiołów, ale ta konfiguracja sprawi, że również zadasz mnóstwo obrażeń, gdy będziesz przy tym.

Wsparcie

Genshin Impact Noblesse Obowiązek

Są to postacie, do których zwracasz się po leczenie, tarczę, wzmocnienie obrażeń, kontrolę tłumu itp.

Barbara⁌ 4x Obowiązek Szlachty
Ukochana Dziewicy, która zapewnia jeszcze lepsze leczenie, wydaje się logicznym wyborem dla Barbary, ale dając jej premię za 4-częściową szlachciankę, czynisz ją bardziej wszechstronną. W ten sposób wzmocni całą twoją drużynę za każdym razem, gdy leczy ją swoim wybuchem. Jeśli naprawdę potrzebujesz więcej leczenia, wybierz zestaw Dziewicy.
Bennetta ⁌ 4x Obowiązek Szlachty
Premia za 4 sztuki Noblesse bierze to, w czym Bennett jest już niesamowity, i zwiększa ją do 11.
Diona⁌ 4x Obowiązek Szlachty
Diona samodzielnie robi dwie rzeczy, których pragnie każdy wspierający – leczy i chroni. Dzięki premii za 4-częściowy Noblesse wzmacnia również DMG drużyny.
Gorou⁌ 4x Łuska Bogatych Snów
Jest argument za 2-częściową łuską i 2-częściowym emblematem za dodatkowe doładowanie energii. Jeśli masz problemy z czasem pracy Burst, możesz wybrać tę trasę. Ale 4-częściowa łuska daje mu większość DEF, a jego wzmocnienia skalują się z DEF.
Drelich4x Verdescent Venerer
Żaden umysł wspierający Anemo nie ma premii za 4 części Viridescent, a Jean nie jest wyjątkiem. Jest jednak bardziej elastyczna niż inne wspierające Anemo, więc możesz połączyć premię za 2 części Viridescent z inną premią za 2 części i nadal uzyskać niesamowite wyniki.
Kaedahara Kazuha4x Verdescent Venerer
Kazuha polega na kumulowaniu Mistrzostwa Żywiołów w celu uzyskania ogromnego DMG Wirującego. Daje również mistrzostwo żywiołów innym postaciom, aby wzmocnić ich reakcje. Ten zestaw nie tylko czyni go świetnym we wspieraniu innych postaci, ale także znacznie zwiększa jego własne DMG.
Sara ⁌ 4x Obowiązek Szlachty
Sara może działać jako wsparcie Burst, w takim przypadku powinna użyć 4-częściowego emblematu Severed Fate. Ale ponieważ jest już wsparciem, które wzmacnia ATK, danie jej innego źródła wzmocnienia ATK może sprawić, że będzie łatwiejsza w użyciu.
Shenhe ⁌ 2x Finał Gladiatora
⁌ 2x Wspomnienie Shimenawy
Zdolności Shenhe do wzmacniania obracają się całkowicie wokół jej ATK. Dzięki tej kombinacji premii za zestaw artefaktów możesz upewnić się, że jej ATK jest tak wysokie, jak to możliwe.
Mona⁌ 4x Obowiązek Szlachty
Wybuch Mony już zwiększa obrażenia otrzymywane przez trafionych wrogów. Połącz to ze wzmocnieniem ataku z 4-częściowego zestawu Noblesse i możesz ustawić swój DPS na kilka liczb DMG godnych zrzutu ekranu.
Qiqi⁌ 4x małż w odcieniu oceanu
Z postacią, która może nadleczyć całą drużynę tak łatwo, jak Qiqi, nie powinieneś mieć żadnych problemów z uzyskaniem przyzwoitego DMG z tego zestawu premii.
Sangonomiya Kokomi⁌ 4x Wytrwałość Millelithu
Skalowanie HP? Sprawdzać!
Obecność poza boiskiem oparta na umiejętnościach żywiołów? Sprawdzać!
Każda postać, która ma te dwa punkty, może świetnie wykorzystać premię wytrwałości, aby znacznie wzmocnić resztę zespołu. Bonus Ocean-Hued Clam jest fajniejszy, ale bonus Tenacity jest zdecydowanie lepszy.
Saju 4x Verdescent Venerer
Ze wszystkich postaci Anemo, Sayu jest najbardziej elastyczna, jeśli chodzi o premie za zestaw artefaktów, ale nawet na niej najbardziej wolałbyś mieć dodatkowy DMG Swirl i osłabienia żywiołów zapewniane przez 4-częściowy Viridescent.
Sacharoza4x Verdescent Venerer
Co możemy powiedzieć o postaciach Anemo i 4-częściowej premii Viridescent, czego jeszcze nie wspomniano? To najlepszy zestaw dla niej i nawet nie jest blisko.
Tomasz⁌ 4x Emblemat Zerwanego Losu
Otrzymasz większy przebieg z premii za 2 części niż z bonusu za 4 części, ponieważ Thoma zadaje notorycznie małe DMG swoim Burst, ale ponieważ nie ma innego bonusu za 2 części, który musisz mieć dla Thomy, równie dobrze możesz iść na całość sposób z zestawem emblematów
Anemo podróżnik4x Verdescent Venerer
Anemo Traveler jest używany głównie do aktywowania reakcji Swirl, a ten zestaw zwiększa obrażenia Swirl. Wisienką na torcie jest to, że może również zwiększyć obrażenia zadawane przez twoją postać Elemental DMG.
Podróżnik elektro⁌ 4x Emblemat Zerwanego Losu
Electro Traveller specjalizuje się w wytwarzaniu energii dla reszty zespołu. Ponieważ żaden zestaw artefaktów nie pomoże mu zrobić tego lepiej, powinieneś skupić się na jego następnej najlepszej funkcji – pozapolowych wybuchach żywiołów Xingqiuesque, które uderzają wrogów, których twoja aktywna postać trafia błyskawicami.
Wiatry4x Verdescent Venerer
Venti to najsilniejsza postać w grze. Możesz trzymać go na niskim poziomie, prowadzić go bez każdy artefakty, daj mu broń 1 *, a nadal byłby Królem Kontroli Tłumu. Ale premia za 4 części Viridescent sprawia, że ​​twoje inne postacie uderzają o wiele mocniej.
Yun Jin ⁌ 2x Łuska Bogatych Snów
⁌ 2x Emblemat Zerwanego Losu
Podobnie jak Gorou, Yun Jin jest buforem, którego wzmocnienia skalują się wyłącznie z jej DEF. Jednak w przeciwieństwie do Gorou nie jest często prowadzona w zespołach mono-Geo. Innymi słowy, trudniej jest jej utrzymać czas działania Burst bez premii za dwuczęściowy emblemat, ale jeśli sobie z tym poradzisz, za wszelką cenę wyposaż ją w czteroczęściową łuskę, aby uzyskać największe wzmocnienia.
Zhongli ⁌ 4x Wytrwałość Millelithu
Ten zestaw został stworzony dla wsparcia Zhongli. Wszystkie jego obrażenia skalują się z HP, więc nawet premia za 2 części daje mu obrażenia. Dzięki umiejętności żywiołów może mieć 100% czasu działania na wzmocnienie. A nawet jego tarcza – najsilniejszy tarcza w grze – zostaje znacząco wzmocniona.

Wniosek

Jak zdobyć postacie w Genshin Impact

Dzięki tym artefaktom i synergicznym kompozycjom drużyn będziesz w stanie poradzić sobie z każdą treścią, którą gra ma do ciebie rzucić, nawet z przerażającym 12 piętrze Spiral Abyss. Teraz pozostaje tylko wybrać swoje postacie i wyposażyć je w broń.

Warto pamiętać, że nie wszystkie postacie i bronie są sobie równe. Każda postać/broń może się wyróżniać w określonych sytuacjach, ale niektóre są po prostu lepsze od innych.

Więc jeśli chcesz jeszcze bardziej zoptymalizować swoje wrażenia, sprawdź nasze Lista poziomów postaci i lista poziomów broni. Dbamy o to, aby stale je aktualizować, aby zawsze dostarczać najistotniejsze informacje.

A jeśli nie jesteś pewien, jak możesz zdobądź postacie, które chcesz w Genshin Impact możesz dowiedzieć się wszystkiego na ten temat tutaj .

Też możesz polubić