Najlepsze gry wideo Lego 2022

Lubisz Lego? Tak jak my! Oto ostateczna lista najlepszych gier Lego, w które możesz teraz zagrać. Znajdź swoją następną grę Lego tutaj.

Za pomocąJustin Fernandez 30 grudnia 2021 4 stycznia 2021 Lego Batman 3: Poza Gotham

Czy to Lego? KLOCKI LEGO? A może LeGó? Niezależnie od preferowanej wielkości liter, są szanse, że znasz ją klocki Lego marka i jej wielokrotność seria gier na podstawie asortymentu nieruchomości, od Marvel Comics do Harry Potter .

Jasne, mogą nie być najtrudniejszymi lub najbardziej wciągającymi grami; jednak wydają się zajmować wyjątkową przestrzeń w grach.

Po pierwsze, gry Lego są konsekwentnie obsługiwane lokalna spółdzielnia w czasie kiedy podzielony ekran wydaje się wymierać. To w połączeniu z ich uproszczoną rozgrywką sprawia, że ​​gry Lego są bardzo przystępne dla niedoświadczonych graczy i ich docelowych odbiorców… dzieci!

Tutaj podkreśliliśmy, które naszym zdaniem są najlepsze gry Lego, w które powinieneś rozważyć grę, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

W przyszłości będziemy aktualizować tę listę, więc koniecznie sprawdź ponownie.

Spis treściPokazywać

Najlepsze gry LegoObejrzyj wideo

Lego City: Undercover

Platformy: PS4, Xbox One, Switch, PC

Po pierwsze, mamy Lego City pod przykrywką , wyróżniający się wpis z serii, ponieważ zawiera całkowicie oryginalną scenerię i historię. W nim gracze wcielają się w Chase'a McCaina, tajnego policjanta, który szuka sprawiedliwości w ogarniętym przestępczością Lego City.

Jako doświadczony policjant, Chase może szybko poruszać się, bujając się na słupach, skacząc ze ścian i pilotując pojazdy, takie jak helikoptery i samochody. Ma też możliwość przebierania się w różne przebrania, co pozwala mu na dostęp do nowych obszarów i rozwiązywanie zagadek. Zainspirowany grami takimi jak GTA , Lego City pod przykrywką oferuje dynamiczny otwarty świat pełen sekretów i aktywności pobocznych, które gracze mogą odkryć.

Najlepsza gra LegoObejrzyj wideo

Lego Worlds

Platformy: PS4, Xbox One, Switch, PC

Lego Worlds to kolejny tytuł, który nie jest oparty na istniejącej nieruchomości i widzi graczy budujących kreacje Lego w proceduralnie generowanej piaskownicy 3D. Biorąc pod uwagę rzeczywistą funkcjonalność Legos, wydaje się, że stworzenie gry poświęconej wyłącznie konstruowaniu obiektów z klocków Lego nie wymaga myślenia.

Gracze mogą budować własny świat, korzystając z wcześniej zaprojektowanych struktur lub narzędzia do edycji cegiełka po cegle. Gra oferuje szereg narzędzi do dostosowywania, takich jak możliwość edycji wyglądu swojej postaci za pomocą różnych strojów, a także modyfikowanie terenu i otoczenia. Późniejsze aktualizacje dodały obsługę trybu wieloosobowego i możliwość dzielenia się swoimi dziełami z innymi.

Najlepsza gra wideo LegoObejrzyj wideo

Kolekcja Lego Harry Potter

Platformy: PS4, Xbox One, Switch, PC

ten Kolekcja Lego Harry Potter zawiera oba Lego Harry Potter: Lata 1-4 oraz Lata 5-7 , które pierwotnie zostały wydane jako samodzielne gry. Obie gry stanowią kronikę wypełnionych klockami przygód niesławnego chłopca-czarodzieja i jego przyjaciół Rona i Hermiony, którzy studiują magię w Hogwarcie.

Chociaż rozgrywka jest w dużej mierze podobna do poprzednich tytułów Lego, Harry Potter gry wprowadzają zarówno rzucanie zaklęć, jak i tworzenie mikstur, a gracze mogą zbierać składniki do różnych mikstur i używać różnych zaklęć, aby rozwiązywać zagadki i docierać do nowych obszarów. Gry zawierają również utwory muzyczne i humorystyczne przerywniki inspirowane filmami, co czyni je obowiązkowym dla każdego Harry Potter miłośnik.

Najlepsza gra Lego Star WarsObejrzyj wideo

Lego Marvel Super Heroes

Platformy: PS4, Xbox One, 3DS, PC

Lego Marvel Super Heroes to kolosalna komiksowa przygoda, w której gracze mogą kontrolować ponad 180 postaci z uniwersum Marvela, z których każda posiada własne specjalne moce. W grze bohaterowie Marvela współpracują ze sobą, aby uniemożliwić Lokiemu, Galactusowi i wielu innym złoczyńcom Marvela stworzenie super broni zdolnej do zniszczenia świata.

Rozgrywka jest podobna do innych tytułów Lego, ale dzięki różnorodności mocy superbohaterów w grze, która obejmuje członków The Avengers, X-Men i Fantastic Four, rzeczy nigdy nie są zbyt powtarzalne ani nie starzeją się. Lego Marvel Super Heroes została reklamowana jako najlepiej sprzedająca się gra Lego do tej pory, a nawet zrodziła sequel, Lego Marvel Super Heroes 2 , w które również polecamy zagrać.

Najlepsze gry LegoObejrzyj wideo

Lego Batman 3: Poza Gotham

Platformy: PS4, Xbox One, 3DS, PC

ten Lego Batman gry miały przyzwoity przebieg, z Lego Batman: Gra wideo oraz Lego Batman 2: DC Super Heroes gra na tyle dobrze, by zdobyć trzecią grę, Lego Batman 3: Poza Gotham , w którym krzyżowiec w pelerynie i jego kumple od walki z przestępczością podróżują w kosmos, aby powstrzymać Brainiaca przed zniszczeniem Ziemi.

Gra jest wyjątkowa pod tym względem, że zarówno bohaterowie DC, jak i złoczyńcy jednoczą się, aby pokonać Brainiaca, gdy próbuje on wykorzystać moc Pierścieni Latarni, aby zmniejszyć światy przed dodaniem ich do swojej kolekcji. Z listą 150 unikalnych postaci, w tym członków Ligi Sprawiedliwości i Legionu Zagłady, Lego Batman 3 to doskonały wybór dla fanów komiksów lub każdego, kto lubił dwie pierwsze gry.

Lego® Jurassic WorldObejrzyj wideo

Lego Jurassic World

Platformy: PS4, Xbox One, Switch, 3DS, PC

Zbiegło się z wydaniem Jurassic World, Lego Jurassic World obejmuje adaptacje pierwszych czterech filmów z serii na 20 różnych poziomach. Poziomy te są oddzielone swobodnym światem, w którym gracze mogą eksplorować park, aby znaleźć ukryte przedmioty i odkryć tajne obszary.

Podczas gdy rozgrywka opiera się na wypróbowanej i prawdziwej formule Lego, nowe funkcje, takie jak dostosowywanie postaci i możliwość hodowania nowych typów dinozaurów poprzez łączenie genów, pomagają wstrząsnąć sytuacją, pozostając wiernym materiałowi źródłowemu. Co więcej, jeśli nie doświadczyłeś oryginalnej trylogii i chcesz bardziej humorystycznej, krótkiej opowieści, rozważ sprawdzenie Lego Jurassic World .

Najlepsze gry LegoObejrzyj wideo

Lego Hobbit

Platformy: PS4, Xbox One, 3DS, PC

Służy jako kontynuacja Lego Władca Pierścieni , Lego Hobbit oferuje opowieść o dwóch pierwszych filmach w Hobbit trylogia. W grze wcielasz się w Bilbo Bagginsa, Gandalfa i inne rozpoznawalne postacie LOTR, które pomagają krasnoludom odzyskać utracone Królestwo Ereboru w Samotnej Górze.

Niektóre nowe funkcje rozgrywki obejmują nacisk na rzemiosło, a gracze mogą zdobywać materiały, niszcząc przedmioty znalezione w świecie. Ten jest nieco trudniejszy do znalezienia w formie cyfrowej, ponieważ warunki licencji na grę wygasły pod koniec 2018 roku. Mimo to nie powinno być zbyt trudno odebrać używaną fizyczną kopię w lokalnym sklepie z grami lub za pośrednictwem Amazon.

Najlepsze gry Lego WiiObejrzyj wideo

Lego Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy

Platformy: Android, iOS, PC, 3DS, OS X, PS 3/4/Vita, Wii U, Xbox 360/One

Pozbądźmy się tego teraz: Lego Gwiezdne wojny: Kompletna saga to bez wątpienia najlepsza jak dotąd kolekcja gier Lego. Jednak dopóki nie zostanie wydana bardziej dostępna wersja dla nowszych konsol, Lego Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy to godna alternatywa, która wygląda i gra lepiej w 2019 roku.

Gra oferuje komediową opowieść o wydarzeniach z filmu z 2015 roku i zawiera ogromną listę ponad 204 grywalnych postaci z Gwiezdne Wojny wszechświat. Co więcej, oznacza to zmianę jakości gier Lego, zawierających wysokiej jakości zasoby HD i więcej przerywników filmowych.

Najlepsza gra Lego Ps4Obejrzyj wideo

LEGO Iniemamocni

Platformy: PC, macOS, Switch, PS4, Xbox One

LEGO Iniemamocni zawiera powtórzenia obu filmów z serii, i to dość wierne, z wieloma scenami w grze przedstawionymi jako odtworzenie ich filmowych odpowiedników w skali 1:1. Kampania fabularna pozwala ci przejść przez całą fabułę sequela, zanim wrócisz do wydarzeń z pierwszego filmu.

Rozgrywka pozostaje w dużej mierze niezmieniona, ale kładzie nacisk na współpracę dwóch graczy, a wiele łamigłówek składa się z wielu połączonych ze sobą części. Oprócz grania jako członkowie bohaterskiej rodziny Parr i ich równie uzdolnionych rówieśników, LEGO Iniemamocni zawiera moduł dostosowywania postaci, który pozwala graczom tworzyć własnych, oryginalnych bohaterów o unikalnych umiejętnościach.

Najlepsze gry Lego na konsolę Xbox 360Obejrzyj wideo

Lego Gwiezdne wojny: Saga Skywalker

Platformy: PC, Switch, PS 4/5, Xbox One/Series X

Ten rodzaj oszustwa, ponieważ nie ukaże się co najmniej w 2020 roku, jednak wszystko wskazuje na to Lego Gwiezdne wojny: Saga Skywalker będąc kluczowym wpisem dla gier Lego jako całości. Nadchodzący tytuł planuje adaptację wszystkich dziewięciu odcinków Gwiezdne Wojny saga, w tym Mroczne widmo , Atak Klonów , Zemsta sitów , Nowa nadzieja , Imperium kontratakuje , Powrót Jedi , Przebudzenie Mocy , Ostatni Jedi oraz Powstanie Skywalkera .

Jak dotąd wiemy, że gra będzie zawierać opcjonalny dialog z pełnym głosem i pozwoli graczom ukończyć dowolny z odcinków w dowolnej kolejności. Biorąc pod uwagę sukces oryginalnych gier Lego Star Wars i wzrost jakości nowszych wpisów, jesteśmy pewni Saga o Skywalkerze dostarczy zaktualizowaną wersję najlepszej do tej pory serii Lego.

Też możesz polubić