Najlepsze strony internetowe poświęcone konstruktorom komputerów osobistych

Czy chcesz zbudować swój nowy komputer online i samodzielnie wybrać wszystkie części? Oto najlepsze strony internetowe poświęcone konstruktorom komputerów osobistych, dzięki którym zbudujesz swój wymarzony komputer.

Za pomocąSamuel Stewart 19 lipca 2021 Najlepsi producenci komputerów na zamówienie

Prawdopodobnie nie musimy zagłębiać się w szczegóły dotyczące wszystkich korzyści płynących z złożenia własnego, niestandardowego komputera do gier.

Istota tego jest taka: możesz wybrać dokładnie takie części, jakie chcesz, maksymalizując zarówno wydajność, jak i opłacalność, jednocześnie dostosowując komputer do swoich upodobań.

Jednak wszystkie wysiłki związane z fizycznym składaniem komputera PC mogą być dla niektórych osób dość kłopotliwe. Może nie masz czasu lub po prostu zbyt mało wierzysz w swoją zdolność do obsługi tych drogich komponentów.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, z przyjemnością dowiesz się, że przygotowaliśmy listę najlepsze firmy, które budują komputery na zamówienie na zamówienie . Ten przewodnik będzie również zawierał krótki przegląd każdej z tych firm.

Więc bez zbędnych ceregieli oto najlepsi producenci komputerów na zamówienie na rok 2022 .

Spis treściPokazywać

najlepszy niestandardowy kreator komputerów!

Pochodzenie

Rok założenia: 2009

Lokalizacja: Miami, Floryda

Odwiedzać

Pierwsza firma na naszej liście to Pochodzenie , znany również jako Origin PC.

Jak można się domyślić, nie mają one nic wspólnego z platformą EA Origin, biorąc pod uwagę, że ta firma wyprzedza ją o cztery lata.

Origin PC sprzedaje obecnie gotowe komputery do gier, laptopy do gier, a także niektóre własne rozwiązania chłodzące i akcesoria. Origin sprzedaje cztery podstawowe komputery do gier, które można mocno dostosować do preferencji kupującego.

Te cztery komputery — Chronos, Neuron, Millenium i Genesis — używaj odpowiednio obudów typu small form factor, Mid Tower, Full Tower i Big Tower. Teraz nie tylko elementy można dostosować do własnych upodobań, ale także wygląd zewnętrzny i wewnętrzny – obudowę można dostosować za pomocą różne kolory, wzory i oświetlenie .

najlepszy konstruktor komputera!

Pochodzenie oferuje a 1-3 lata gwarancji , a także 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy . Przeczytać pełna informacja o gwarancji tutaj .

najlepszy niestandardowy komputer!

CyberPowerPC

Rok założenia: 1998

Lokalizacja: Przemysł, Kalifornia

Odwiedzać

Z siedzibą w kalifornijskim mieście przemysłu, CyberPowerPC jest jednym z starsze firmy wymienione tutaj, powstałe w 1998 roku. Doświadczenie mówi samo za siebie. Kiedy spojrzysz na ich stronę internetową, staje się jasne, dlaczego pozostali tak popularni w swojej niszy.

CyberPowerPC sprzedaje szeroką gamę komputerów do gier, w tym wszystko, od komputerów klasy średniej przeznaczonej do e-sportu po potworne maszyny do gier klasy entuzjastów. Podobnie jak w przypadku większości innych firm tego typu, ich niestandardowy konfigurator jest przyjazny zarówno dla tych, którzy już znają się na komputerach, jak i dla tych, którzy nie są, i oferują bardzo szeroki wybór komponentów dla swoich niestandardowych komputerów PC.

najlepsi konstruktorzy na zamówienie!

Jeśli chodzi o gwarancję, CyberPowerPC oferuje: 3-letnia gwarancja na robociznę i Roczna gwarancja na części . Przeczytać pełna informacja o gwarancji tutaj .

Xidax

Xidax

Rok założenia: 2013

Lokalizacja: Południowa Jordania, Utah

Przechodząc do następnego niestandardowego producenta komputerów PC, mamy Xidax Systems, który jest witryną internetową dla konstruktorów niestandardowych komputerów z siedzibą w stanie Utah z solidnymi osiągnięciami.

Firma macierzysta Xidax od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą komputerów na zamówienie, a Xidax jest jej oddziałem internetowym. Xidax ma zakład znajdujący się w południowej Jordanii w stanie Utah, gdzie znajdują się wszystkie jego komponenty i specjaliści od komputerów. To tutaj zbudują Twój komputer i przetestują go przed wysłaniem do Ciebie, gdy wszystko się sprawdzi.

W witrynie internetowej można budować komputery stacjonarne, laptopy do gier i stacje robocze. Komputery stacjonarne zaczynają się od około 800-900 USD i sięgają nawet do 5000 USD, zaspokajając potrzeby większości ludzi. Plusem jest to, że Xidax pozwala płacić za kryptowaluty Jeśli chcesz.

Przeczytać pełna informacja o gwarancji tutaj .

niestandardowy konstruktor komputera!

iBuyPower

Rok założenia: 1999

Lokalizacja: Przemysł, Kalifornia

Kolejna niestandardowa witryna producenta komputerów PC na tej liście to iBuyPower , weteran kalifornijskiej firmy, która powstała w 1999 roku. Do dziś iBuyPower jest jednym z najpopularniejszych serwisów tego typu, sprzedającym szeroki wybór komputerów stacjonarnych i laptopów do gier . Ponadto sprzedają również niektóre markowe akcesoria do gier i są znaną nazwą w świecie e-sportu.

Narzędzie Easy Builder na ich stronie internetowej prowadzi mniej doświadczonych technicznie użytkowników przez cały proces, oferując zawężony wybór najlepiej dopasowanych komputerów do celu, jaki ma na myśli kupujący.

Oczywiście oferują również rozległydostosowywanieopcje , co pozwala potencjalnym klientom dopracować elementy wewnętrzne i wybrać dowolne dodatkowe akcesoria, których mogą potrzebować.

najlepszy niestandardowy kreator komputerów!

iBP oferuje standard 3-letnia gwarancja na robociznę i Roczna gwarancja na części na wszystkich swoich komputerach. Klient może jednak wykupić przedłużoną 4-letnią lub 5-letnią gwarancję na robociznę, której towarzyszy odpowiednio 2-letnia lub 3-letnia gwarancja na części.

Przeczytać pełna informacja o gwarancji tutaj .

najlepsza niestandardowa witryna do tworzenia komputerów PC

BLD

Rok założenia: 2017

Lokalizacja: Przemysł, Kalifornia

Odwiedzać

BLD może wydawać się niewiarygodnie nowy na boisku w porównaniu do wszystkich innych wymienionych tutaj doświadczonych firm, ale w rzeczywistości jest to spółka zależna o większej i lepiej znanej nazwie: NZXT . NZXT istnieje od 2004 roku i jest najbardziej znany ze swoich obudów komputerowych i rozwiązań chłodzących, chociaż znacznie się rozwinął w ciągu ostatnich lat.

BLD oferuje bardzo przyjazny dla początkujących Proces budowy komputera. Przede wszystkim dzielą swoje komputery na cztery kategorie: Starter, Streaming, H1 Mini i Creator, jednocześnie pokazując szacunkową wydajność w grze dla każdej konfiguracji. Te komputery są wstępnie zbudowane z kilkoma drobnymi opcjami dostosowywania.

Następnie jest opcja Zbuduj swój własny. Jest również dość przyjazny dla początkujących i pomaga wybrać odpowiednie komponenty w zależności od gier, w które zamierzasz grać.

Wszystkie komputery BLD są budowane za stałą opłatą 99 USD, a każdy komputer jest wysyłany do kupującego w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Ponadto oferują również 2 lata gwarancji , chociaż klienci mogą wykupić przedłużoną gwarancję, jeśli chcą.

Przeczytać pełna informacja o gwarancji tutaj .

najlepszy plac budowy komputera!

Cyfrowa burza

Rok założenia: 2002

Lokalizacja: Fremont, Kalifornia

Odwiedzać

Następnie mamy kolejną doświadczoną i niezawodną firmę, która specjalizuje się w budowie komputerów do gier, a także stacji roboczych i laptopów, Cyfrowa burza .

Firma oferuje obecnie wybór pięciu marek komputerów do gier – Lynx, Lumos, Velox, Aventum i Bolt . Pierwsze trzy to Mid Towers, Aventum to Ultra Tower, a Bolt jest dostarczany z niestandardową obudową typu small form factor.

Po wybraniu jednej z wyżej wymienionych pięciu marek, będziesz mógł wybrać jedną z kilku wstępnie ustawionych konfiguracji, zanim dostosujesz elementy wewnętrzne w większym stopniu. Jak można się spodziewać, opcje dostosowywania różnią się w zależności od wybranego przypadku.

najlepszy niestandardowy twórca komputerów do gier

Regularna gwarancja na komputery firmy jest zwykła 3-letnia gwarancja na robociznę i Roczna gwarancja na części , ale można nabyć przedłużoną 4/2 lub 5/3-letnią gwarancję na robociznę i części.

Przeczytać pełna informacja o gwarancji tutaj .

AVA Direct

AVADirect

Rok założenia: 2000

Lokalizacja: Twinsburg, Ohio

Odwiedzać

Idąc dalej, dochodzimy do kolejnej firmy weteranów, która istnieje od 2000 roku. AVADirect oferuje szeroki wybór gotowych komputerów PC które możesz dostosować do swoich preferencji i budżetu, z możliwością wpłaty aż 36 miesięcznych rat .

Podobnie jak wiele innych witryn, które budują niestandardowe komputery (jak widzieliśmy do tej pory), AVADirect ma narzędzie, które pomaga znaleźć odpowiednią konfigurację dla Twoich potrzeb w oparciu o Twój budżet, gry, w które grasz, rozmiar obudowy, który lubisz najbardziej i , ostatecznie pasma procesora i karty graficznej, które preferujesz.

AVADirect oferuje roczną lub 3-letnią ograniczoną gwarancję na kompletne systemy, roczną na systemy szkieletowe oraz dożywotnią gwarancję na robociznę na produkty wykonane na zamówienie.

Przeczytać pełna informacja o gwarancji tutaj .

Główne koło zębate

Główne koło zębate

Rok założenia: 2002

Lokalizacja: Kenilworth, New Jersey

Odwiedzać

Kolejna firma również istnieje od prawie dwóch dekad w tym momencie i była w rzeczywistości mocno zainspirowana przemysłem motoryzacyjnym. Główne koło zębate koncentruje się na komputerach stacjonarnych i laptopach do gier, a także na niektórych akcesoriach do gier.

Mają w ofercie kilka marek komputerów PC, w tym Vybe, R1, Turbo, Rush i F131 , z których wszystkie są dostarczane z kilkoma różnymi ustawieniami sprzętowymi i można je dalej dostosowywać, zarówno pod względem sprzętu, jak i oświetlenia RGB. Za to wszystko można zapłacić od razu lub za pośrednictwem 3-24 miesięczne raty .

Na froncie gwarancji, Maingear oferuje: 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy na swoich komputerach, a ich standardowa gwarancja obejmuje: 1 rok okres, ale klienci mogą również wykupić przedłużoną 3-letnią gwarancję.

Przeczytać pełna informacja o gwarancji tutaj .

Sokół Północno-Zachodni

Sokół Północno-Zachodni

Rok założenia: 1992

Lokalizacja: Medford, Oregon

Odwiedzać

Do następnego wpisu mamy najstarsza firma na tej liście. Sokół Północno-Zachodni istnieje od odległego 1992 roku i był jednym z pionierów na scenie gier komputerowych. W rzeczywistości ich pierwszym produktem był wysokiej klasy komputer PC o nazwie Mach V, pracujący pod kontrolą systemu MS-DOS!

Oczywiście od tego czasu firma przeszła długą drogę. Dziś ich komputery stacjonarne są dostępne w trzech wersjach smakowych: FragBox, Tiki i Talon. Najbardziej oczywistą różnicą między nimi jest obudowa – komputery FragBox są zapakowane w niewielkie obudowy, Tiki mają elegancką mikrowieżę, podczas gdy Talon to zwykła wieża Mid Tower, dzięki czemu jest również najbardziej wszechstronny.

Wszystkie te są wysoce konfigurowalny , zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie, w tym lakierowanie, niestandardowy nadruk UV, oświetlenie RGB, żeby wymienić tylko kilka. Jedynym minusem wyboru Falcon Northwest jest to, że ich komputery są bardzo drogie , zaczynając od ponad 2000 USD za sztukę.

Jednak z rodzajem elitarnej usługi że dostajesz, jest to z pewnością jedna z najlepszych firm tego typu i zdecydowanie powinieneś uczynić ją jedną z twoich najlepszych ofert – pod warunkiem, że możesz sobie na to pozwolić, oczywiście.

Wszystkie komputery firmy są wyposażone w 3 lata gwarancji i jest też 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy .

Przeczytać pełna informacja o gwarancji tutaj .

Systemy Puget

Systemy Puget

Rok założenia: 2000

Lokalizacja: Auburn, Waszyngton

Odwiedzać

Wreszcie mamy Systemy Puget , firma, która może być mniej krzykliwa niż większość innych wymienionych tutaj, ale to sprawia, że ​​nie są mniej niezawodne. Ich strona internetowa nie jest najbardziej ekstrawagancka ani wciągająca (jeśli w ogóle, wydaje się dość przestarzała w 2022 roku), ale jest funkcjonalna i łatwa w nawigacji, co jest najważniejsze.

Od razu zauważysz, że firma nie koncentruje się na grach. Są one przeznaczone głównie dla profesjonalistów, a tym samym oferują szereg stanowiska pracy aby użytkownik mógł łatwo przeglądać w zależności od oprogramowania, z którego będzie korzystał na komputerze.

Firma oferuje obecnie łącznie osiem marek komputerów PC. Są one, jak zwykle, różnią się formą i chipsetem płyty głównej, a wszystkie zastosowania czyste i minimalistyczne etui . Nie trzeba dodawać, że wszystkie te elementy można dostosować w różnym stopniu.

Puget Systems oferuje: 1 rok gwarancji na swoje produkty, ale jak to często bywa, klient może wykupić przedłużoną 2-letnią lub 3-letnią gwarancję, jeśli chce, z których obie obejmują dożywotnią robociznę i wsparcie techniczne.

Przeczytać pełna informacja o gwarancji tutaj .

Spis treściPokazywać

Często zadawane pytania: Wybór niestandardowej witryny producenta komputerów PC

  1. Czy niestandardowe strony internetowe dla konstruktorów komputerów PC są warte tego, aby samemu zbudować komputer?

    Witryny producentów komputerów PC kupują hurtowo komponenty i inne części, dzięki czemu otrzymują części taniej. Czasami możesz nawet zaoszczędzić pieniądze, korzystając z dobrej, niestandardowej witryny producenta komputerów, zamiast samodzielnie budować ten sam komputer. Dlatego zdecydowanie warto je poznać.

  2. Jaka jest najlepsza niestandardowa witryna producenta komputerów PC?

    Ten wybór jest ostatecznie osobistym wyborem. Najlepiej porównać wszystkie niestandardowe witryny producentów komputerów PC z tej listy i określić, która z nich jest bardziej odpowiednia dla Twoich potrzeb i preferencji.

  3. Czy powinienem kupić przedłużoną gwarancję?

    Jeśli standardowa gwarancja obejmuje cały rok, powiedzielibyśmy, że nie ma potrzeby uzyskiwania przedłużonej gwarancji. Jeśli jeden z komponentów ma błąd fabryczny, jest prawie gwarantowane, że zamanifestuje się w ciągu pierwszego roku, jeśli nie natychmiast.

Wniosek

Niestandardowi producenci komputerów PC wymienieni w tym przewodniku to: najlepszy z najlepszych teraz.

Nie trzeba dodawać, że jedno z nich zapewni Ci ochronę, niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem na PC, czy dopiero kupujesz swój pierwszy komputer.

Też możesz polubić