Najlepszy komputer do gier poniżej 1000 USD — najlepszy przewodnik po tworzeniu komputerów PC

Za 1000 USD możesz zbudować komputer do gier z najnowszą kartą graficzną RTX 3070. Oto najlepszy komputer do gier poniżej 1000 USD, który możesz teraz zbudować.

Za pomocąSamuel Stewart 18 lutego 20225 dni temu Najlepszy komputer do gier poniżej 1000

1000 dolarów może dać ci fantastyczny komputer, zwłaszcza jeśli masz wolę i cierpliwość, aby go zbudować samodzielnie.

Mówimy o woli i cierpliwości, ponieważ zbieranie i zdobywanie wszystkich komponentów jest obecnie prawie na pewno koszmarem, chyba że chcesz pobłażać skalperom. Dlatego zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby wykonać dla Ciebie pracę i stworzyć solidny komputer o wartości 1000 USD, który możesz kupić już dziś, jeśli chcesz!

Spędziliśmy dziesiątki godzin, wybierając najlepsze części do tej wartej 1000 dolarów wersji PC i nadal będziemy to robić, aby być na bieżąco z ciągle rozwijającym się rynkiem komputerów PC.

A najlepsza część?

Nie musisz spędzać własnego czasu na badaniu i prawdopodobnie uczeniu się trudnego technicznego żargonu. Zrobiliśmy to wszystko dla Ciebie w tym przewodniku po kompilacji. Zanurzmy się prosto w najlepszy i najbardziej opłacalny komputer PC o wartości 1000 USD w 2022 r. !

Spis treściPokazywać

Najlepszy komputer do gier o wartości 1000 USD na rok 2022

Zaktualizowano: 21 lutego 2022 r.

Kliknij zdjęcia produktów, aby wyświetlić produkt na Amazon, gdzie możesz zobaczyć więcej zdjęć w wysokiej rozdzielczości i sprawdzić aktualną cenę.

Intel Core i5 10400F procesor

Intel Core i5-10400F

Intel Core i5-10400F to niesamowity procesor klasy średniej ze świetnymi specyfikacjami i doskonałą wydajnością w grach
Chłodnica procesora

Chłodnica zapasów Intel

Może nie jest to najmocniejsza chłodnica powietrza na rynku, ale fabryczna chłodnica firmy Intel dostarczana z procesorem Intel Core i5-10400 jest wystarczająco dobra, aby utrzymać i działać procesora bez konieczności wydawania ani dolara więcej, niż trzeba. .
EVGA GeForce RTX 3070 XC3 CZARNY DLA GRACZY GPU

EVGA GeForce RTX 3070 XC3 CZARNY

EVGA GeForce RTX 3070 XC3 BLACK to wszystko, czego może chcieć gracz. Przeniesie Twoje wrażenia z gry na nowy poziom, otwierając drzwi do wielu nowych możliwości, takich jak rozdzielczość 1440p, a nawet 4K, przesyłanie strumieniowe i VR, a wszystko to za rozsądną cenę.
Zespół T FORCE VULCAN Z 16GB Baran

Zespół T-FORCE Vulcan Z 16GB

Kije Team T-FORCE Vulcan Z RAM mają wszystko – zarówno świetną wydajność, jak i naprawdę kuszącą cenę.
MSI MPG Z490 GAMING PLUS Płyta główna

MSI MPG Z490 GAMING PLUS

MSI MPG Z490 GAMING PLUS to bogata w funkcje płyta główna klasy średniej, która ma wszystko, czego potrzebuje ta konstrukcja, aby zabłysnąć maksymalnym potencjałem
Western Digital niebieski SN550 500 GB Składowanie

Western Digital niebieski SN550 500 GB

Jeśli szukasz błyskawicznego, niezawodnego i nadal w rozsądnej cenie dysku SSD NVMe, Western Digital Blue SN550 zapewni Ci ochronę na wszystkich kontach.
Thermaltake Smart 600W Zasilacz

Thermaltake Smart 600W

Thermaltake Smart 600W to niezwykle energooszczędny zasilacz, który poradzi sobie z lekkim przegrzaniem.
Etui Phantex Eclipse P400A Sprawa

Phanteks Eclipse P400A

Phanteks Eclipse P400A to doskonała obudowa z niesamowitym przepływem powietrza, z dwoma fabrycznie zainstalowanymi wentylatorami do obudowy!
zamów ten build najlepszy komputer do gier poniżej 800 USD najlepszy komputer do gier poniżej 1200 $

Przegląd komputera

Co dokładnie oznacza komputer za 1000 USD?

Chociaż tak dużo gotówki może Cię nie stać najlepszy komputer do gier , to też nie jest drobna zmiana. Upewniliśmy się więc, że ten system jest gotowy na wszystko.

Granie w gry jest oczywiste. Ale nie każdy komputer umożliwia granie w gry w sposób, w jaki powinno się w nie grać, więc chcielibyśmy być bardziej szczegółowi.

Ta kompilacja pozwoli Ci grać w dowolną grę w rozdzielczości 1440p w powszechnie pożądanych 60 klatkach na sekundę lub więcej.

Możesz więc po prostu wybrać ustawienie jakości „ultrawysokiej” w dowolnej grze, nie rzucając okiem na poszczególne opcje. Nie trzeba dodawać, że granie w 4K jest opcją, ale o tym później.

To, co czyni ten komputer jeszcze lepszym i odróżnia go od większości komputerów poniżej 1000 USD, to fakt, że jest on również gotowy do przesyłania strumieniowego i VR.

Oba zadania są bardzo wymagające pod względem zasobów, więc będziesz musiał nieco zmniejszyć grafikę, szczególnie w przypadku VR, ale jest to doskonały punkt wyjścia do wypróbowania obu tych zadań i sprawdzenia, o co to całe zamieszanie i czy są warte twoich przyszłych inwestycji.

Upewniliśmy się również, że wybierając części, pamiętamy o możliwości ulepszenia, ale porozmawiamy o tym więcej, gdy przeprowadzimy was przez każdy z komponentów i omówimy, co dokładnie one wnoszą do gry.

Kompilacja PC

Przyjrzyjmy się więc każdemu z komponentów, które ręcznie wybraliśmy do tej wersji za 1000 USD, i zobaczmy, co czyni je najlepszymi.

Przedstawimy Ci również kilka alternatyw, abyś mógł dostosuj komputer bardziej do Twoich potrzeb.

Intel Core i5 10400F

Procesor: Intel Core i5-10400F

Zobacz cenę

Biorąc pod uwagę, że komputery do gier są zorientowane na GPU, co oznacza, że ​​​​karta graficzna jest kluczowym elementem, a wszystkie inne elementy zostały wybrane jako uzupełnienie, procesor w tej wersji musi być wystarczająco mocny, aby nadążyć za Nvidia GeForce RTX 3070.

Istnieje kilka procesorów, które pasują do tego opisu, ale najbardziej optymalnym wyborem dla wersji za 1000 USD jest Intel Core i5-10400F lub AMD Ryzen 5 3600. Wybraliśmy Team Blue po prostu dlatego, że jego obecna cena lepiej pasuje do budżetu , ale jeśli masz szansę na przeceniony R5 3600 lub wolisz wybrać AMD ze względu na lojalność wobec marki, nie powstrzymuj się.

Związane z: Hierarchia procesorów 2022 — lista poziomów procesorów dla procesorów

Patrząc na specyfikację, ten procesor jest fenomenalny, z nie mniej niż 6 fizycznymi i 12 logicznymi rdzeniami i niesamowitymi częstotliwościami zegara.

Przy ustawieniach fabrycznych ten procesor zapewni podstawową częstotliwość taktowania 2,9 GHz, z maksymalnym taktowaniem boost 4,3 GHz, co jest fantastyczne zarówno do gier, jak i pracy.

Szkoda jednak, że i5-10400F nie można przetaktować, więc jeśli jest to coś, o czym myślisz, to AMD może być dla ciebie lepszą opcją. Poza tym, chociaż specyfikacje nieco się różnią, Intel i AMD są mniej więcej na tym samym poziomie, jeśli chodzi o wydajność w grze.

Podsumowując, Intel Core i5-10400F to niesamowity procesor, którego z pewnością nie pożałujesz, a który jest w stanie zobaczyć twój komputer przez kilka iteracji.

Związane z: Najlepsze procesory do gier (2022 recenzje)

Chłodnica zapasów Intel

Chłodnica: chłodnica zapasów Intel

Standardowe chłodnice Intela nie są najbardziej niesamowitymi chłodnicami procesora na rynku, ale są wydajne i są bezpłatne.

Biorąc pod uwagę, że będziesz korzystać z procesora Intel Core i5-10400F w ustawieniach fabrycznych, Intel Stock Cooler powinien ci wystarczyć.

Teraz mówimy, że powinno z kilku powodów:

 1. Możesz chcieć czegoś cichszego.
 2. Możesz zdecydować się na inny przypadek niż ten, który sugerujemy w dalszej części tego artykułu (stąd potencjalnie ograniczając przepływ powietrza).
 3. Możesz nie lubić estetyki danej lodówki.

Wszystko to są uzasadnione powody, aby kupić chłodnicę z rynku wtórnego, ale są one subiektywne lub zależne od użytkownika. Chłodnice magazynowe mają być w stanie obsłużyć procesory, z którymi są dołączone, przy ustawieniach magazynowych, a wiele osób trzyma się ich w nieskończoność bez żadnych problemów.

Z drugiej strony, jeśli chcesz uzyskać coś lepszego, cichszego, mocniejszego lub bardziej stylowego, absolutnie nie ma powodu, dla którego nie powinieneś tego robić. W końcu solidna chłodnica procesora na rynku wtórnym nie powinna kosztować Cię więcej niż 30-40 USD, a najlepsze jest to, że możesz ją dostać, kiedy tylko chcesz.

Związane z: Najlepsze chłodzenie procesora (2022 recenzje)

EVGA GeForce RTX 3070 XC3 CZARNY DLA GRACZY

GPU: EVGA GeForce RTX 3070 XC3 CZARNY

Zobacz cenę

Teraz zaczyna się robić pikantny.

Do dbania o grafikę mamy tylko EVGA GeForce RTX 3070 XC3 CZARNY !

To niesamowite, jak daleko zaszedł sprzęt komputerowy i ile możemy dziś uzyskać za 1000 USD w porównaniu do sytuacji sprzed roku.

Komputer PC zawierający i5-10400F i RTX 3070 to coś do podziwiania. Gdybyś spróbował iść na skróty w przypadku wszystkich innych komponentów, być może uda Ci się nawet przemycić RTX 3080 (w równoległym świecie, w którym ceny GPU wracają do normy), ale zdecydowaliśmy się tego nie robić tylko dlatego, że chcieliśmy zaoferować Ci więcej niż tylko absolutne minimum.

Związane z: Najlepsze karty graficzne do gier (2022 recenzje)

Teraz, gdy wprowadziliśmy dwa najważniejsze komponenty tego komputera do gier, przyjrzyjmy się konkretom i zobaczmy, co dokładnie potrafi ta kombinacja procesora i procesora graficznego.

Jak powiedzieliśmy we wstępie, ten komputer ma całkowitą mistrzostwo w grach w rozdzielczości 1440p. Możesz uzyskać 60 klatek na sekundę lub więcej w dowolnej nowoczesnej grze intensywnie wykorzystującej GPU przy ustawieniach od wysokich do ultra.

Aby spojrzeć na to z innej perspektywy, na tym komputerze można uruchamiać gry takie jak Control i Assassin’s Creed Odyssey ze stabilnym 70 FPS. I zdobądź to… może uruchomić Crysis Remastered na ustawieniach ultra, z FPS oscylującym wokół 50. Niezbyt nędzny.

Ale to nie jest najlepsze, co może zrobić ten sprzęt.

Wyżej wymienione tytuły są jednymi z najbardziej niezoptymalizowanych, co oznacza, że ​​większość innych gier będzie działać równie dobrze lub lepiej. W końcu mówimy o wydajności na poziomie RTX 2080 Ti.

Przy 1440p Cyberpunk 2077 będzie działał idealnie przy średnio 55 klatkach na sekundę, Assassin's Creed Valhalla przy 70 klatkach na sekundę, Watch Dogs Legion przy 85 klatkach na sekundę, a Fortnite przy 180 klatkach na sekundę to tylko kilka z nich.

Powiedziawszy to, powinno być oczywiste, że ten komputer może nawet uruchamiać gry w 4K, ale jeśli wybierzesz tę trasę, przygotuj się na pewne poprawki w dziale graficznym.

Ale fantastyczna wydajność w grze to nie wszystko, w czym ta karta się wyróżnia.

Wybraliśmy EVGA GeForce RTX 3070 XC3 BLACK w szczególności ze względu na skupienie się na kontroli temperatury i hałasu oraz oczywiście ze względu na jego cenę.

Mówiąc o cenie, powinieneś wiedzieć, że obecna sytuacja na rynku nie jest najlepsza i ceny będą się gwałtownie zmieniać, ale przy odrobinie szczęścia i cierpliwości jesteśmy pewni, że będziesz w stanie zdobyć tę bestię karta.

A jeśli potrzebujesz więcej opcji, ZOTAC Gaming GeForce RTX 3070 Twin Edge OC lub ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3070 OC to również doskonały wybór. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nich, sprawdź poniższy link, w którym szczegółowo omówimy niektóre z najlepszych procesorów graficznych RTX 3070 na rynku.

Związane z: Najlepsze karty graficzne RTX 3070 (2022 recenzje)

Zespół T FORCE VULCAN Z 16GB

RAM: Team T-FORCE Vulcan Z 16 GB (2 x 8 GB) 3200 MHz

Zobacz cenę

Kwestia pamięci RAM jest trudna, jeśli chodzi o komputery do gier. Prawie wszystko omówiliśmy w Ten artykuł , ale oto sedno sprawy:

8 GB to obecnie podstawa do gier. To nie jest tak, że obecne gry wymagają więcej, ale procesy w tle stają się coraz bardziej wymagające z dnia na dzień.

Wiadomo, że sam Google Chrome pochłania kilka GB pamięci RAM, gdy masz otwartych wiele kart. A nawet jeśli skrupulatnie zamkniesz wszystkie niepotrzebne procesy w tle podczas grania, nadal może być konieczne uruchomienie Steam lub Discord, które nadal mogą powodować niepotrzebne problemy. Dlatego zdecydowaliśmy się wyposażyć ten komputer w 16 giga bajtów zespołu T-FORCE Vulcan Z RAM.

Naszą radą jest zawsze korzystanie z dwóch kanałów. W tym przypadku oznacza to uzyskanie dwóch 8 GB pamięci RAM do sparowania, ponieważ (oprócz zwiększenia przepustowości), jeśli jeden z nich umrze, nadal możesz polegać na drugim, dopóki problem nie zostanie rozwiązany.

Chociaż, jeśli chcesz iść na skróty, możesz teraz kupić jeden pendrive o pojemności 8 GB, a potem kupić drugi, gdy tylko nadarzy się okazja.

Tylko upewnij się, że nie przesadzasz!

Absolutnie nie ma potrzeby wyposażania swojego sprzętu do gier w więcej niż 16 GB pamięci RAM. 32 GB nie jest przyszłościowe (chyba że jednocześnie używasz komputera jako zestawu do gier i stacji roboczej); znacznie bardziej prawdopodobne jest, że pamięć DDR4 stanie się przestarzała, zanim będziesz potrzebować tylu gigabajtów do gier.

Związane z: Najlepsze pamięci RAM do gier (2022 recenzje)

MSI MPG Z490 GAMING PLUS

Płyta główna: MSI MPG Z490 GAMING PLUS

Zobacz cenę

ten MSI MPG Z490 GAMING PLUS to jedna z najlepszych płyt głównych klasy średniej, która sprawia wrażenie komponentu z najwyższej półki.

MSI MPG Z490 GAMING PLUS to pełna funkcji płyta główna, która nie sprawi, że będziesz chciał, niezależnie od tego, jakim jesteś użytkownikiem. Przywita Cię mnóstwo portów USB, przyjazny dla użytkownika BIOS, stylowa, całkowicie czarna konstrukcja z kilkoma schludnymi akcentami RGB, M.2 Shield Frozr, mocny, rozszerzony radiator, zintegrowane I/O, stalowa zbroja PCIe i mnóstwo innych przydatnych smakołyków.

Płyta główna ma również doskonałe VRM, które, przyznając, marnują się na zablokowanym Intel Core i5-10400F. Jednak dobre VRM nigdy nie są złe, a to po prostu oznacza, że ​​jeśli kiedykolwiek uaktualnisz do odblokowanego procesora, będziesz mógł go łatwo przetaktować, bez konieczności wymiany płyty głównej.

Jedyne, czego brakuje tej płycie głównej, to Wi-Fi, ale nie powinno to stanowić problemu, ponieważ karty Wi-Fi są zwykle łatwo dostępne w stosunkowo niskich cenach.

MSI MPG Z490 GAMING PLUS to fantastyczna płyta główna, ale jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na płycie i uzyskać coś prostego, bez żadnych dzwonków i gwizdków, możesz sprawdzić poniższy link, aby uzyskać więcej opcji.

Związane z: Najlepsze płyty główne do gier (2022 recenzje)

Western Digital niebieski SN550 500 GB

SSD: Western Digital niebieski SN550 500 GB

Zobacz cenę

Teraz, jeśli chodzi o przechowywanie, zasadniczo masz trzy opcje:

 1. Kup dysk SSD o mniejszej pojemności do swojego systemu operacyjnego i najważniejszych gier oraz większy dysk twardy do wszystkiego innego.
 2. Idź all-in na SSD.
 3. Nadaj priorytet głośności nad prędkością i korzystaj z dysku twardego.

Szczerze mówiąc, nie można powiedzieć, że jedna z opcji jest lepsza lub gorsza od dwóch pozostałych. Tutaj, bardziej niż gdziekolwiek indziej, będziesz musiał dokonać wyboru w zależności od tego, jakim jesteś użytkownikiem.

Związane z: SSD vs HDD – który z nich jest najlepszy do gier

Pierwsza opcja zapewni Ci sporo miejsca na dane, jednocześnie oferując szalone prędkości dla Twoich najważniejszych gier i programów. Druga byłaby bardziej zrównoważonym podejściem z błyskawicznymi prędkościami na całej planszy, ale mniejszą ilością miejsca do przechowywania. Trzecia oferowałaby podwojenie przestrzeni dyskowej za tę samą cenę co dysk SSD, ale sprawiłaby, że komputer byłby znacznie wolniejszy.

Wybraliśmy opcję nr 2 i wybraliśmy dysk SSD Western Digital Blue SN550 NVMe z 500 GB pamięci z dwóch powodów:

 1. Wybór opcji nr 1 i utrzymanie się w budżecie jest możliwe tylko wtedy, gdy posiadasz już jakiś rodzaj magazynu z poprzedniej wersji.
 2. Dysk SSD to jedna z niewielu rzeczy, które dają poczucie wyższości podczas korzystania z komputera bez wykrwawiania portfela.

Ten dysk SSD NVMe może oferować tylko 500 GB pamięci, ale jest tak szybki, że nie będziesz miał czasu na to narzekać.

Mimo to prawdopodobnie będziesz potrzebować wysypiska na rodzinne zdjęcia, filmy, mnóstwo filmów, których nigdy nie obejrzysz, oraz gry, które będziesz instalować, mimo że nigdy w nie nie grasz (nie oceniamy, zdarza się to nam wszystkim).

W tym celu sugerujemy skorzystanie z dysku twardego Western Digital Caviar Blue 1 TB. Jeśli potrząsałeś głową z dezaprobatą na myśl, że masz tylko 500 GB do zabawy, to jest to opcja dla Ciebie i jest tańsza w uruchomieniu!

Z drugiej strony możesz również wybrać zwykły dysk SSD 2,5 o nieco większej objętości, w którym to przypadku będziesz chciał wybrać dysk SSD Western Digital Blue 1 TB lub dysk SSD Samsung 860 Evo 1 TB.

Być może nie są to najtańsze opcje, a wybór tej ścieżki z pewnością sprawi, że przekroczysz swój budżet, ale są to rozsądna cena za ilość miejsca i szybkość, którą otrzymujesz. A jeśli już zamierzasz przechowywać na nich cenne dane osobowe, będziesz chciał mieć pewność, że nie umrą na tobie przypadkowo, i to właśnie oferują obie te marki.

Ostatecznie nie możesz się pomylić z żadnym z nich, więc możesz wybrać to, co Twoim zdaniem będzie dla Ciebie najlepszą opcją.

Związane z: Najlepsze dyski SSD do gier (2022 recenzje)

Thermaltake Smart 600W

Zasilacz: Certyfikat Thermaltake Smart 600W 80+

Zobacz cenę

Bardzo łatwo jest nie docenić zasilacza podczas budowania komputera, zwłaszcza jeśli nie masz w tym żadnego doświadczenia.

Mając do czynienia z zasilaczem, należy uważać na produkty niskiej jakości od podejrzanych producentów.

Zamów GTX 1060 z 5 GB pamięci VRAM z Chin od Aliexpressa (takie istnieją), a najgorszy scenariusz to śmierć twojego GPU po tygodniu. Jasne, może spowodować pewne szkody uboczne, ale to blednie w porównaniu z tym, co słaby zasilacz może zrobić z twoim komputerem.

Może dosłownie usmażyć pozostałe komponenty.

Dlatego zdecydowanie warto wybrać zasilacz renomowanej marki.

Oprócz tego, że został wyprodukowany przez godnego zaufania producenta Thermaltake, ten zasilacz ma inne zalety:

 • Posiada certyfikat 80+
 • Posiada 5-letnią gwarancję
 • Mieści ultra cichy wentylator 120 mm

Niestety, nie jest modułowy, ale obudowa, którą wybraliśmy do tej wersji, ma wystarczająco dużo miejsca na zarządzanie kablami, więc nie musisz się martwić, że będą wyglądać bałagan.

To nic krzykliwego, ale w sumie to przyzwoity zasilacz z uspokajająco długim okresem gwarancji.

Związane z: Jak wybrać zasilacz?

Etui Phantex Eclipse P400A

Obudowa: Phanteks Eclipse P400A

Zobacz cenę

Nie odrywam niczego od tego, co właśnie powiedzieliśmy o zasilaczach, ale sprawa jest zdecydowanie królem niedowartościowanych komponentów.

Wielu początkujących asemblerów PC nawet nie bierze tego pod uwagę na początku. A nawet jeśli tak, to jest to przedmiot, który prawdopodobnie najprawdopodobniej skąpi, jeśli mają ograniczony budżet.

Z pewnością możemy zrozumieć, dlaczego ten instynkt istnieje, ale trzeba go przezwyciężyć.

Związane z: Jak wybrać obudowę komputera?

Dobra obudowa komputera jest zbudowana tak, aby oferować najbardziej optymalny przepływ powietrza, który ułatwi chłodzenie. Dobry przepływ powietrza znacznie przedłuży żywotność Twojego komputera i właśnie dlatego wybraliśmy Phanteks Eclipse P400A do tej kompilacji o wartości 1000 USD.

Phanteks jest znany z robienia przyzwoitych obudów, ale Eclipse P400A wyróżnia się nawet na tle droższych opcji. To nie jest przypadek premium, w rzeczywistości należy do tańszych, a mimo to jego wydajność jest porównywalna z niektórymi z tych w przedziale cenowym 100 USD. Projekt nie jest, ale o tym później.

Jak powiedzieliśmy, dużą częścią tego, dlaczego wybraliśmy ten przypadek, jest przepływ powietrza.

Trzeba mieć na uwadze, że najważniejsze elementy tej kompilacji – procesor i GPU są również najpotężniejsze. Więcej mocy = więcej ciepła. I chociaż zarówno procesor, jak i karta graficzna mają własne chłodzenie, umieszczenie ich w dobrze wentylowanej obudowie zapewni najlepszą możliwą wydajność.

P400A jest wyposażony w dwa fabrycznie zainstalowane wentylatory z miejscem na cztery dodatkowe, jeśli chcesz jeszcze bardziej poprawić chłodzenie. To prawda, to nie jest idealne. Trzy byłyby świetne, cztery prawdopodobnie byłyby najlepsze. Więcej prawdopodobnie wpłynęłoby bardziej na estetykę niż na wydajność. Ale to nie znaczy, że dwoje jest złe. Istnieje wiele droższych obudów, które mają tylko jeden wentylator lub wcale.

Dwóch fanów wystarczy, aby utrzymać swój sprzęt na powierzchni, ale zdobycie jednego lub dwóch więcej w portfelu nie byłoby złym pomysłem, a to dotyczy każdego przypadku.

Jeśli chodzi o estetykę, to naprawdę nie ma o czym mówić. Dla tych, którzy wolą krzykliwe i mocnie wyglądające obudowy, prawdopodobnie nie będzie to wyglądać na dużo. To pudełko i dokładnie tak wygląda. Ale to nie musi być złe.

Możesz spojrzeć na to jak na pustą kartę. Jest prosty i wygląda czysto, ale jeśli zdecydujesz się dodać wentylatory RGB lub paski LED wewnątrz obudowy, może zmienić się w wszystko, co chcesz. Ma nawet panel boczny ze szkła hartowanego, więc możesz wybrać wyświetlanie swoich komponentów zamiast samej obudowy. Możliwości są nieskończone.

Jest jedna drobna wada, o której chcielibyśmy wspomnieć, a jest nią to, że nie można zamontować AIO od góry. Dla większości z was nie będzie to wiele znaczyło, ale należy to rozważyć, jeśli planujesz chłodzenie swojego systemu wodą.

Związane z: Najlepsze etui do gier (2022 recenzje)

Urządzenia peryferyjne

Jeśli śledziłeś ceny wszystkich wymienionych już komponentów, być może zauważyłeś, że ten przewodnik działa przy założeniu, że masz już komputer, z którego ta platforma do gier odziedziczy wszystkie niezbędne urządzenia peryferyjne. Wszystkie 1000 dolarów trafiają do obudowy komputera i jej zawartości.

Miejmy nadzieję, że tak jest, ponieważ jeśli nie, to wszystko, co wyląduje ci 1000 $, to metalowy pojemnik wypełniony imponującymi elementami sprzętu. Ale nawet jeśli tak nie jest, niektóre urządzenia peryferyjne, takie jak monitor ze starego komputera, najprawdopodobniej nie pasowałyby do tego nowego sprzętu.

Mając to na uwadze, nadal chcielibyśmy poświęcić część tego artykułu wszystkim najlepiej dopasowanym urządzeniom peryferyjnym, aby w pełni wykorzystać potencjał nowego komputera do gier.

Windows 10

System operacyjny: Windows 10

Zobacz cenę

Jeśli chodzi o system operacyjny, będziesz uruchamiać tę maszynę; nie możemy z czystym sumieniem polecić niczego poza systemem Windows do gier.

Linux może mieć swoje zalety, ale każdy z nich ma też wadę. Niektóre z nich moglibyśmy przeoczyć, ale nie fakt, że Linux po prostu nie jest kompatybilny z każdą grą, jaką jest Windows.

Co więcej, nie jest też tak dobrze zoptymalizowany pod kątem gier jak Windows. Oznacza to, że dokładnie ta sama gra na tym samym sprzęcie będzie działała inaczej w obu systemach operacyjnych, z systemem Windows wyraźnie na czele.

Z komputerem do gier o wartości 1000 USD powinieneś dążyć tylko do najlepszych, ale Linux ma tę zaletę, że jest darmowy. Jeśli ostatecznie zdecydujesz się na system operacyjny Linux, zalecamy wypróbowanie systemu operacyjnego Steam i Game Drift Linux.

Związane z: Jaki jest najlepszy system operacyjny do gier?

Gigabajt G27Q

Monitor: Gigabajt G27Q

Zobacz cenę

ten monitor jest zdecydowanie najważniejszym urządzeniem peryferyjnym. Jednak łatwo przeoczyć, jak ważne jest ożywienie twojego sprzętu do gier, jeśli rozróżnisz je tylko według rozmiaru i producenta.

Najlepszym sposobem sprawdzenia, który monitor jest dla Ciebie odpowiedni, jest zastanowienie się, do czego zdolna jest Twoja karta graficzna i do czego będziesz jej używać. Ponieważ ta kompilacja została napisana z założeniem, że będziesz jej używać do grania, nie będziemy zawracać sobie głowy innymi rzeczami.

Zasadniczo, w przypadku gier, musisz się martwić o rozdzielczość, w jakiej będziesz uruchamiać swoje gry, jak potężny jest twój GPU, a raczej, ile FPS może wycisnąć z tych gier i jakiego rodzaju gier używasz głównie zainteresowany (strzelanki pierwszoosobowe, RPG, strategie itp.).

Jeśli chodzi o rozdzielczość, ludzie najpierw zauważają jakość obrazu i to w zasadzie to. Im więcej pikseli jest ciasnych na ekranie, tym wyraźniejszy i gładszy obraz. Inną rzeczą do rozważenia w przypadku monitorów o wyższej rozdzielczości jest to, że często mają one również wyższą częstotliwość odświeżania.

Druga to częstotliwość odświeżania, która sprowadza się do tego: jeśli masz monitor z częstotliwością odświeżania 60 Hz, żadna gra, w którą grasz, nigdy nie będzie działać z prędkością większą niż 60 klatek na sekundę, a raczej nie będziesz mógł jej zobaczyć, ponieważ twój monitor być w stanie pokazać tylko 60 FPS.

Związane z: 144 Hz vs 240 Hz – co wybrać?

Ten drugi punkt nie jest tak istotny, jeśli nie jesteś poważnym graczem konkurencyjnym lub nie grasz w wiele strzelanek FPS, ponieważ 60 FPS jest uważane za złoty standard. Chociaż istnieje zauważalna różnica między 60 Hz a 144 Hz, dla większości ludzi nie będzie to wystarczająca różnica, aby uzasadnić skok ceny, ale będzie to znaczący krok naprzód w ogólnym odczuciu grania.

Różnica między 144 Hz a 240 Hz jest praktycznie niewykrywalna.

Ostatnim czynnikiem jest czas reakcji, czyli jak szybko monitor może zmienić kolor piksela. Im szybszy czas odpowiedzi, tym płynniejsze przejście i szybsza aktualizacja obrazu.

Po raz kolejny jest to ważne, jeśli grasz w wiele konkurencyjnych trybów wieloosobowych, ale zwykły gracz nie zauważy dużej różnicy między 4 ms a 2 ms.

Powodem, dla którego wyjaśniliśmy to wszystko, jest to, że chcemy podkreślić znaczenie wyboru odpowiedniego monitora dla tych, którzy nie są tego świadomi, ponieważ może to spowodować lub zepsuć wrażenia z gry.

Mając to na uwadze, przedstawiamy Wam Gigabyte G27Q. To 27-calowy monitor z panelem IPS, częstotliwością odświeżania 144 Hz i czasem reakcji 1 ms. Ma absolutnie niesamowity wyświetlacz z najżywszymi kolorami dzięki typowi panelu.

Gigabyte G27Q Widok z boku

To także monitor o rozdzielczości 1440p. Teraz oznacza to, że jest droższy niż 1080p, to na pewno, ale oznacza to również, że pozwoli ci wznieść immersję na zupełnie nowy poziom, pozwalając ci grać w 1440p.

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma nic lepszego niż to, jeśli chcesz monitor IPS 144 Hz, 1440p. Rozumiemy jednak, że monitor za 300 USD za kompilację za 1000 USD może być dla niektórych z Was trochę za dużo, więc pozwólcie, że przedstawimy Wam kilka alternatyw.

Ponieważ 1080p jest znacznie tańszy, zawsze możesz uzyskać monitor 1080p z częstotliwością odświeżania 144 Hz i czasem reakcji 1 ms. Na przykład coś takiego jak MSI OPTIX G241. Dzieje się tak, jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze lub po prostu uważasz, że 1440 pensów nie jest warte swojej ceny.

Z drugiej strony, jeśli nie masz nic przeciwko wypaleniu dziury w portfelu nawet po wydaniu początkowych 1000$, to za wszelką cenę powal się 4K. W końcu to przyszłość gier i jest to najbardziej przyszłościowa i najbardziej spektakularnie wyglądająca opcja z nich wszystkich.

Ale spośród tych trzech opcji nadal uważamy, że 1440p jest obecnie najlepszym rozwiązaniem. To złoty środek. W tej wersji otrzymasz oszałamiający wyświetlacz, który może oddać sprawiedliwość GPU, a ponieważ monitory nie są czymś, co często aktualizujesz, będzie Ci służyć przez bardzo długi czas.

W końcu to tylko nasza rekomendacja. Jeśli połączysz go z powyższą kompilacją, nie pożałujesz. Istnieje jednak wiele opcji, więc jeśli chcesz zobaczyć więcej rekomendacji, kliknij poniższy link.

Związane z: Najlepsze monitory do gier (2022 recenzje)

Razer Viper Mini

Mysz: Razer Viper Mini

Zobacz cenę

Mamy prawdziwą gratkę dla fanów lekkich myszy, Razer Viper Mini!

To prawda, że ​​jest to mini mysz o długości 118,3 mm lub 4,66, ale różnica między nią a zwykłym Viperem nie jest tak znacząca, jak mogłoby się wydawać.

Co więcej, ta mysz waży tylko 61 g, co czyni ją idealną dla tych z was, którzy lubią strzelanki z perspektywy pierwszej osoby, w których ręka musi nieustannie przesuwać się po podkładce. Jest również wyposażony w czujnik optyczny 8500 DPI, 6 programowalnych przycisków i zawsze wygodny, znak firmowy Razer, idealny dla każdego, niezależnie od tego, czy są prawo, czy leworęczni.

Ponieważ jest to mysz do gier, Razer zawiera aktywację wiązki światła, która rejestruje kliknięcia z prędkością światła.

Mówiąc o świetle, w dzisiejszych czasach żadna mysz do gier nie może obejść się bez RGB. Oprócz logo RGB Razer podświetla się również spód myszy, co wygląda niesamowicie na całkowicie czarnej podkładce pod mysz, nadając jej rodzaj efektu halo RGB.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to świetny wybór dla każdego, kto nie lubi ciągnąć cegły podczas grania. Pamiętaj jednak, że jeśli masz wyjątkowo duże ręce, możesz rzucić okiem na oryginalnego Vipera, a może na trzecią opcję.

Związane z: Czego szukać w myszy do gier

HyperX Alloy FPS Pro

Klawiatura: HyperX Alloy FPS Pro

Zobacz cenę

Jeśli jesteś fanem minimalistycznych projektów, mamy dla Ciebie klawiaturę. HyperX Alloy FPS Pro to ultraminimalistyczna klawiatura bez dziesięciu klawiszy. Nie ma żadnych programowalnych klawiszy, ale jego czysty wygląd i jakość wykonania więcej niż to rekompensują.

Alloy FPS Pro to przenośna klawiatura z dość wytrzymałym, odłączanym kablem USB i jest wyposażona w zgrabny pokrowiec, jeśli kiedykolwiek będziesz musiał go przenosić. Co najlepsze, jest wyposażony w funkcje anti-ghosting i N key rollover.

Ta klawiatura jest również idealna do konfiguracji w kolorze czerwonym i czarnym. Posiada czerwono-czarny pleciony kabel USB, czerwone przełączniki Cherry MX i czerwone podświetlenie LED. Nie ma jednak RGB.

Jest to spora niespodzianka dla klawiatury w tym przedziale cenowym, ponieważ mają ją nawet niektóre tańsze klawiatury.

RGB nie jest oczywiście najważniejszą rzeczą, a wiele osób i tak utrzymuje kolor czerwony, nawet jeśli mają do wyboru wiele kolorów, ponieważ jest to najłatwiejsze dla oczu. W rzeczywistości sama jakość tej klawiatury – metalowa podstawa, przełączniki Cherry MX, solidna konstrukcja bez żadnego ugięcia i zginania to wystarczający powód, aby dać jej szansę. Ta klawiatura czuje się i działa premium.

Jeśli jednak przeszkadza Ci brak RGB, zawsze znajdzie się pełnowymiarowy model, który go ma, ale bądź gotów rozstać się z kilkoma dodatkowymi dziesiątkami.

Pomijając RGB, w tej cenie nie ma wielu klawiatur, które mogą się równać z HyperX Alloy FPS Pro pod względem jakości i wydajności, ale jeśli nadal chcesz sprawdzić swoje opcje, sugerujemy kliknięcie linku poniżej, gdzie zebraliśmy listę najlepszych klawiatur do gier na ten rok.

Związane z: Najlepsze klawiatury do gier (2022 recenzje)

Razer BlackShark V2 X

Zestaw słuchawkowy: Razer BlackShark V2 X

Zobacz cenę

Dla większości z nas zestawy słuchawkowe i słuchawki to sposób na prawdziwe zanurzenie się w różnych światach gier. Głośniki są świetne iw ogóle, ale jeśli nie masz naprawdę oddanego i izolowanego miejsca do grania, mogą być niedogodnością dla Twojej rodziny. Co więcej, niewiele zrobią, aby zerwać połączenie z prawdziwym światem.

Razer BlackShark V2 X to dość przystępny cenowo zestaw słuchawkowy, który nie skąpi na swoich funkcjach i jakości wykonania. Jest trwały, wygodny i świetnie brzmi.

Konstrukcja przypomina nieco słuchawki lotnicze, ale jest zaskakująco lekka. Nawet podczas długich sesji grania nie powinno być żadnego obciążenia dla uszu i głowy, zwłaszcza, że ​​zarówno nauszniki, jak i pałąk mają poduszki z pianki zapamiętującej kształt nasączonej żelem chłodzącym, dzięki czemu całe wrażenia są jeszcze przyjemniejsze.

Co więcej, zestaw słuchawkowy ma wysokiej klasy przetworniki Triforce Titanium 50 mm i umożliwia indywidualne dostrajanie wysokich, średnich i niskich tonów. Dla tych, którzy się zastanawiali, tak, ma dźwięk przestrzenny 7.1, ale trzeba go włączyć za pomocą oprogramowania i działa tylko z 64-bitowym systemem Windows 10. Poza tym zarówno dźwięk, jak i mikrofon mają izolację dźwięku, która naprawdę pomaga w ogólnym zanurzeniu.

Wreszcie, ten zestaw słuchawkowy jest doskonały do ​​gier ze względu na jego kompatybilność, która obejmuje PS4, Xbox One, Nintendo Switch, Mac i urządzenia mobilne, a także komputery PC, dzięki czemu jest idealny, jeśli jesteś graczem wieloplatformowym.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli szukasz świetnego zestawu słuchawkowego, ale nie jesteś gotowy, aby dać 100 USD +, jest to doskonały wybór.

Związane z: Słuchawki kontra zestaw słuchawkowy – które wybrać do gier?

Rozszerzona podkładka pod mysz do gier Ktrio

Podkładka pod mysz: Rozszerzona podkładka pod mysz do gier Ktrio

Zobacz cenę

Jeśli chodzi o podkładki pod mysz, nie musisz walić głową w ścianę i spędzać godzin na badaniu, która z nich jest najlepsza, ponieważ ostatecznie wszystko sprowadza się głównie do osobistych preferencji.

Mówimy głównie dlatego, że wciąż jest kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę: czy zwija się lub odkształca z czasem, jak duży jest i z jakiego materiału jest wykonany (chociaż ten w dużej mierze zależy od rodzaju gier, w które grasz i Twoje osobiste preferencje).

Podkładka pod mysz Ktrio Extended Gaming Mouse Pad to fenomenalny wybór dla tych, którzy chcą uzyskać czystszą i bardziej stylową konfigurację bez inwestowania zbyt dużych pieniędzy.

Jest to podkładka pod mysz XL, która może pomieścić zarówno klawiaturę, jak i mysz, z dodatkowym miejscem, jest wykonana z gładkiej lycry, ale nie poświęca kontroli nad myszą, ma wysokiej jakości szwy zapobiegające strzępieniu i gumowy spód co nie pozwala mu się przesuwać ani zwijać.

Niesamowitym dodatkowym szczegółem jest to, że jest wodoodporny, więc jeśli przypadkowo coś rozlejesz, po prostu to wytrzyj i możesz iść.

Szczerze mówiąc, jest to prawdopodobnie najlepsza podkładka pod mysz, jaką możesz dostać, jeśli masz ograniczony budżet, a obfitość świetnych recenzji jest tego dowodem.

Związane z: Najlepsze podkładki pod mysz (2022 recenzje)

Kontroler Xbox One

Kontroler: Kontroler Xbox One

Zobacz cenę

Przez najdłuższy czas kontrolery były synonimem gier konsolowych, ale ten czas minął. W dzisiejszych czasach istnieją gry na PC, których nie da się nawet uruchomić bez kontrolera.

Jeśli wykluczymy gry niezależne, liczba tytułów, które są przenoszone na PC z konsol, znacznie przewyższa liczbę tytułów, które powstają przede wszystkim na PC. Wszystkie te gry zostały zaprojektowane z myślą o kontrolerze. Niektóre mają świetne porty, dzięki którym sterowanie myszką i klawiaturą działa, podczas gdy inne są bardziej podobne do Dark Souls 1.

Dwa największe kontrolery w tej chwili to Kontroler Xbox One i DualShock 4.

Chociaż oba są doskonałe, zalecamy tę pierwszą wyłącznie ze względu na to, że jest w stanie zrobić wszystko, co druga może, a nawet więcej. Aha, i oczywiście obsługa plug and play, ponieważ będziesz używać systemu Windows jako systemu operacyjnego.

Mamy cały film o tym, jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego czujemy się tak, jak myślimy w tej sprawie.

Związane z: Najlepsze kontrolery do komputerów PC (2022 recenzje)

Oculus Quest 2

Zestaw słuchawkowy VR: Meta Quest 2 (128 GB)

Zobacz cenę

Zestaw słuchawkowy VR nie jest koniecznością w grach, zwłaszcza w przypadku kompilacji, która kosztuje 1000 USD. Większość dobrych zestawów słuchawkowych VR jest bardzo droga i niewielu ludzi może sobie na nie pozwolić po tym, jak wydali już mnóstwo na swój podstawowy sprzęt. Przynajmniej tak było do tej pory.

W żadnym wypadku nie mówimy, że Meta Quest 2 jest tani. Mówimy, że jest znacznie tańszy niż jakikolwiek inny zestaw słuchawkowy VR o podobnej wydajności. A jego wydajność jest wystarczająco dobra, aby konkurować z najlepszymi graczami.

Meta Quest 2 może pochwalić się panelem LCD o rozdzielczości 1832 x 1920. Działa na nowym chipsecie XR2 Qualcomm, który praktycznie podwaja jego wydajność w porównaniu z oryginalnym Questem i obsługuje częstotliwość odświeżania do 90 Hz.

Kolejną niesamowitą rzeczą w tym zestawie słuchawkowym jest to, że można go używać tak, jak jest, bez podłączania go do komputera, a jeśli kiedykolwiek posiadałeś zestaw słuchawkowy Oculus, możesz również uzyskać dostęp do całej biblioteki gier od momentu, gdy dostaniesz w swoje ręce na tym.

Będziesz mieć też mnóstwo miejsca na przechowywanie tych gier! Nowo zaktualizowana, tańsza wersja tego zestawu słuchawkowego ma teraz 128 GB zamiast 64 GB pamięci, tak jak miało to miejsce po raz pierwszy. A jeśli nawet to Ci nie wystarczy, istnieje bardziej premium wersja zestawu słuchawkowego, która oferuje 256 GB pamięci dla wszystkich, którzy wolą nie oszczędzać.

Dobra wiadomość sprawiła, że ​​ten zestaw słuchawkowy jest jeszcze lepszy. Mianowicie, odkąd Facebook stał się Meta, Meta Quest nie wymaga już konta na Facebooku do działania, więc wydaje się, że jest to krok we właściwym kierunku dla firmy. Wystąpiły pewne problemy i procesy sądowe dotyczące zbierania przez Facebook danych rozpoznawania twarzy za pośrednictwem Quest 2 bez odpowiedniej zgody. Skończyło się to tym, że firma zapłaciła wielomilionową grzywnę, ale niektórzy obawiają się, że mogą zasugerować coś podobnego w Meta.

To powiedziawszy, w obecnym stanie rzeczy Meta Quest 2 jest, pod względem sprzętowym i funkcjonalnym, naprawdę świetnym produktem, a z każdą aktualizacją jest tylko lepszy. Więc jeśli chcesz zanurzyć się w świecie gier VR w przystępnej cenie, Meta Quest 2 jest ten zestaw słuchawkowy do zdobycia.

Związane z: Najlepsze zestawy słuchawkowe VR (2022 recenzje)

Biuro Star Mesh

Krzesło: Office Star Mesh

Zobacz cenę

Oto jeden z tych rzadkich elementów peryferyjnych, które są naprawdę ważne, niezależnie od tego, czy jesteś zwykłym, czy profesjonalnym graczem.

Może to być rzecz oczywista, ale wygodne siedzenie jest niezwykle ważną częścią nie tylko wrażenia z gry, ale także stylu życia i zdrowia, zwłaszcza jeśli spędzasz dni przyklejone do krzesła, tak jak robi to większość z nas, graczy.

Każde krzesło jest dobrym krzesłem, gdy jesteś młody, ale z biegiem lat BAM! Zaskocz ból pleców, a teraz jesteś ledwo sprawnym człowiekiem, zwiniętym na kanapie w 80% przypadków, ponieważ płód jest jedyną znośną pozycją. Jeśli brzmi to dziwnie specyficznie, to dlatego, że tak jest.

Związane z: Czy krzesła do gier są tego warte?

Więc nie żałuj, że zaszalejesz na wygodnym ergonomicznym krześle. A jeśli jesteś rozdarty między zakupem niesamowitej klawiatury i myszy lub krzesła, kup krzesło. To inwestycja.

Teraz Office Star Mesh nie jest rozwiązaniem z najwyższej półki, ale jest bardzo dobrym punktem wyjścia dla kogoś, kto chce ukończyć swoje krzesło kuchenne lub inne podobnie niewygodne urządzenie. Jest ergonomiczny, wygodny, ma oparcie pleców, które podąża za naturalną krzywizną kręgosłupa… lub jak powinno być i jest stosunkowo niedrogie.

Oczywiście, jeśli budżet na twoje urządzenia peryferyjne jest nieco bardziej elastyczny lub nie masz nic przeciwko czekaniu, aż zaoszczędzisz na coś lepszego, zdecydowanie zalecamy to zrobić, ponieważ na dłuższą metę na pewno się to opłaci. Jeśli jednak teraz Office Star Mesh Cię nie zawiedzie.

Związane z: Najlepsze krzesła do gier (2022 recenzje)

Podpórka pod nadgarstek HyperX

Podpórka pod nadgarstek: Podpórka pod nadgarstek HyperX

Zobacz cenę

A ostatnie urządzenie peryferyjne, które chcielibyśmy zaproponować, to podpórka pod nadgarstek. Ci z was, którzy nigdy wcześniej nie posiadali porządnego komputera lub w ogóle komputera, mogą uznać to za stratę pieniędzy, i rzeczywiście, zdecydowanie nie jest to konieczne, ale inni, którzy są przyzwyczajeni do korzystania z podpórek pod nadgarstki, będą wiedzieć, jak bardzo może to zmienić.

Podpórka pod nadgarstek HyperX, podobnie jak jej nazwa, jest bardzo prostym produktem, ale ma mocne uderzenie.

Jest wykonana z połączenia żelu chłodzącego i pianki zapamiętującej kształt, dzięki czemu jest superwygodna. Wyściółka jest na tyle gruba, że ​​nie pozwala nadgarstkowi sięgać do dna, a sama reszta jest na tyle szeroka, aby pokryć wszystkie ruchy dłoni, dzięki czemu nie musisz cały czas zmieniać jej pozycji. To i tak nie będzie łatwe, ponieważ ma gumowy spód, który ma zapobiegać przesuwaniu się podpórki pod nadgarstek.

Jedynym możliwym minusem, który dotyczy tej konkretnej wersji, jest to, że jest to odpoczynek dla pełnowymiarowych klawiatur, a HyperX Alloy FPS Pro, który sugerowaliśmy powyżej, to klawiatura bez dziesięciu klawiszy. Ale to nie jest coś, co w jakikolwiek sposób utrudni ci pisanie.

Związane z: Najlepsze podpórki pod nadgarstki (2022 recenzje)

Myśli zamykające

I to wszystko w przypadku najlepszego komputera, który możesz teraz otrzymać za 1000 USD. Teraz wszystko, co pozostało, to faktyczne złożenie wszystkich tych komponentów w funkcjonalną całość.

Jeśli jesteś monterem po raz pierwszy, może się to wydawać zniechęcającym przedsięwzięciem, ale uwierz nam, gdy mówimy, że zebranie woli do zrobienia tego jest najtrudniejszą częścią.

Niestety nie możemy Ci w tym pomóc, ale we wszystkim innym możesz swobodnie wędrować po naszej stronie internetowej w poszukiwaniu wszelkich informacji, których możesz szukać, lub rzucić okiem na liczne filmy i przewodniki na Youtube, które pomogą Ci przejść przez ten proces budowy maszyny.

A jeśli zbudowanie całego komputera od podstaw wydaje Ci się zbyt ryzykowne, istnieje prostsza opcja – możesz przyjrzeć sięprefabrykowaneKomputery mają do zaoferowania.

Gotowe systemy są nieco droższe niż niestandardowe i zazwyczaj brakuje im jednego lub dwóch obszarów, ale są świetnym punktem wyjścia, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące budowania od zera. Pozwolą ci uzyskać solidną wersję początkową, którą będziesz mógł ulepszać we własnym tempie.

Jest to nie tylko dobry wybór dla tych, którzy nie chcą podjąć wyzwania samodzielnego zbudowania niestandardowego sprzętu, ale jest to także świetna okazja dla tych, którzy nie mają od razu 1000 USD do wydania na PC, aby nabyć coś, co będzie zacznij je, a następnie uaktualnij ich drogę do bestii w grach.

Niezależnie od wybranej ścieżki, mamy nadzieję, że budowanie i granie na nowym komputerze będzie dla Ciebie przyjemnością!

Też możesz polubić