Najlepszy komputer do gier poniżej 300 USD — najlepszy przewodnik po tworzeniu komputerów PC

Chcesz zbudować własny komputer za około 300 USD? W takim razie przejrzyj ten aktualny przewodnik po budowie komputera o wartości 300 USD tutaj i zacznij budować już teraz. To najtańsza wersja PC!

Za pomocąSamuel Stewart 8 stycznia 2022 Najlepszy komputer do gier poniżej 300

Gry na PC są znane z wielu rzeczy. Niezrównana możliwość dostosowania, potencjał absolutnie oszałamiających efektów wizualnych i dostęp do najbardziej kolosalnej biblioteki gier należą do najbardziej atrakcyjnych, chociaż jest też notorycznie wysoka cena, która towarzyszy temu wszystkiemu.

Ale co, jeśli powiemy ci, że możesz wejść w świat gier komputerowych za jedyne 300 dolarów?

Przejdźmy teraz do najlepszej w tej chwili wersji PC za 300 $.

Spis treściPokazywać

Najlepszy tani komputer do gier o wartości 300 USD na rok 2022

Zaktualizowano: 21 lutego 2022 r.

Kliknij zdjęcia produktów, aby wyświetlić produkt na Amazon, gdzie możesz zobaczyć więcej zdjęć w wysokiej rozdzielczości i sprawdzić aktualną cenę. Cena może być wyższa niż 300 USD ze względu na wahania cen.

procesor

AMD Ryzen 3 3200G

Ten procesor jest sercem i duszą tej konstrukcji i jako jedyny posiada wartość, która znacznie przyćmiewa jego cenę, dzięki doskonałej zintegrowanej grafice
Chłodnica

Chłodnica skradania się Wraith

Standardowa chłodnica dostarczana z APU może nie jest aż tak imponująca, ale w żadnym wypadku nie jest zbyt mała
GPU

Wega 8

Zintegrowana karta graficzna AMD Vega przesuwa granice możliwości zintegrowanej karty graficznej, a Vega 8 jest bardzo godnym zamiennikiem budżetowych procesorów graficznych
Patriot Viper 4 zaciemniający (2x4 GB) Baran

Patriot Viper 4 Zaciemniający 8 GB (2x4 GB)

Kije pamięci RAM Patriot Viper 4 Blackout to niezawodny i opłacalny wybór w przypadku budowy budżetowej, takiej jak ta. Biorąc pod uwagę, że ta kompilacja nie ma dedykowanego procesora graficznego, zdecydowaliśmy się na dwa drążki w celu zwiększenia wydajności
ASRock B450M PRO4 Płyta główna

ASRock B450M PRO4

ASRock B450M PRO4 to przystępna cenowo płyta główna, która ma wszystko, czego potrzebujesz; co najważniejsze, przynależność do linii B450 sprawia, że ​​uruchomienie zintegrowanej grafiki nie będzie kłopotliwe
Kingston A400 240 GB Składowanie

Kingston A400 240 GB

To niewiele, ale Kingston A400 oferuje jakość, długowieczność i co najważniejsze szybkość, z której do niedawna korzystały tylko konstrukcje z najwyższej półki
Evga 500 Br Zasilacz

EVGA 500 BA 80+ Brąz

Nie bez powodu EVGA jest jedną z najlepszych marek zasilaczy, która zawsze koncentruje się na trwałości, bezpieczeństwie i wydajności, a ten zasilacz nie jest wyjątkiem
Sprawa

MasterBox Q300L

Chociaż jest to najmniej ekscytujący element tej konstrukcji, MasterBox Q300L jest nadal doskonałym etui w tej cenie
zamów ten build najlepszy komputer do gier poniżej 400 USD

Przegląd komputera

Czego więc można się spodziewać po tak przystępnej cenie?

Cóż, należy podkreślić dwie rzeczy: możliwość aktualizacji oraz wydajność zbliżoną do konsol (i przez to mamy na myśli Xbox One i PS4).

Jasne, nie zadziała że znacznie lepsza niż te konsole i na pewno nie będzie działać lepiej niż szalone konsole nowej generacji, ale zadbaliśmy o kilka kuszących elementów sprzętowych, które pomogą wydłużyć żywotność tej wersji z kilkoma słodkimi ścieżkami aktualizacji w dół linia.

Nie oznacza to, że jest to w połowie ukończona konstrukcja. Działa doskonale samodzielnie z zainwestowanymi tylko 300 USD, ale opcja uaktualnienia jest jednak dla Ciebie. Chociaż, jeśli z jakiegoś powodu nie masz zamiaru w ogóle ulepszać tej wersji, to może być lepiej, jeśli kupisz konsolę.

Więc jak to działa?

Pełne ujawnienie: ta kompilacja opiera się na zintegrowanej grafice Vega 8, dzięki uprzejmości procesora AMD Ryzen 3 3200G.

W związku z tym lepiej nadaje się do e-sportu niż do tytułów AAA, a na tym komputerze uzyskasz nieco gorsze liczby klatek na sekundę niż na konsoli. Wiemy, że może to niektórych zniechęcić, ale uważamy, że nasze rozumowanie jest solidne, biorąc pod uwagę, jak wszechstronny jest komputer PC w porównaniu z konsolą.

Kompilacja PC

Teraz, gdy przedstawiliśmy przegląd kompilacji i czego można się po niej spodziewać, zagłębimy się w każdy komponent, zaczynając od mózgu kompilacji.

Ryzen 3 3200G

Procesor: Ryzen 3 3200G

Zobacz cenę

Procesor (właściwie APU) jest sercem całej tej konstrukcji i nie ma absolutnie żadnego innego modelu, który łączyłby wszystko razem tak, jak AMD Ryzen 3 3200G.

Na początek jest to doskonały procesor sam w sobie. Chociaż ten konkretny model opiera się na architekturze Zen+ zamiast na architekturze Zen2, 3200G jest nadal przyzwoitym ulepszeniem od swojego odpowiednika drugiej generacji.

Związane z: Najlepsze procesory AMD Ryzen (2022 recenzje)

Dzięki 4 rdzeniom, 4 wątkom i bazowej częstotliwości taktowania 3,6 GHz, sięgającej aż do 4,0 GHz przy maksymalnym przyspieszeniu, 3200G zapewnia godny podziwu poziom wydajności.

Dodaj do tego fakt, że jest to APU ze zintegrowaną grafiką Vega 8, a staje się jasne, dlaczego żaden procesor, który Intel obecnie oferuje, nie może go pokonać w tym przedziale cenowym.

Związane z: Najlepsze procesory do gier (2022 recenzje)

AMD Wraith Stealth Cooler

Chłodnica: Chłodnica skradania się Wraith

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące korzystania z fabrycznego Wraith Stealth Cooler, który jest dostarczany z Ryzen 3 3200G, zapewnijmy Cię, że jest on w stanie nadążyć za upałem. Nie będziesz potrzebować lepszej chłodnicy na rynku wtórnym, nawet jeśli planujesz trochę przetaktować.

Chociaż z przyjemnością dowiesz się, że, podobnie jak w przypadku wszystkich chipów Ryzen, 3200G móc być podkręconym, nie zalecamy tego robić, ale nie z powodu chłodniejszego!

Porozmawiamy o tym więcej, omawiając obudowę i płytę główną, które wybraliśmy do tej kompilacji.

Zazwyczaj przed przetaktowaniem procesora chcesz spełnić kilka kryteriów, takich jak przyzwoite VRM i dobry przepływ powietrza, a sytuacja z tą kompilacją nie jest optymalna.

Nie oznacza to, że nie można tego zrobić ze świetnym efektem, ale nie polecamy tego, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nie jest to wysokiej klasy sprzęt do gier i ze względu na rodzaj ustawień, w których będziesz uruchamiać gry włączony, fabryczna częstotliwość zegara jest więcej niż wystarczająco dobra.

Związane z: Najlepsze chłodzenie procesora (2022 recenzje)

Ryzen 3 3200G

GPU: Vega 8

Vega 8 działa tylko nieznacznie gorzej niż, powiedzmy, GPU RX 550 lub GT 1030 (które są najlepszymi procesorami graficznymi, jakie można zmieścić w tym budżecie).

Spójrzmy na to z innej perspektywy, dobrze?

Ogólnie rzecz biorąc, w większości gier powinieneś spodziewać się co najmniej stabilnych 30 klatek na sekundę w rozdzielczości 1080p. We współczesnych tytułach AAA być może będziesz musiał trochę pokombinować z ustawieniami graficznymi, aby się tam dostać (na przykład obniżenie rozdzielczości do 720p w grach takich jak Assassin’s Creed: Origins), ale w tytułach e-sportowych powinieneś spodziewać się pełne 60 FPS doświadczenie.

Wiemy, że nie jest to obietnica, przez którą wielu graczy śliniłoby się z tego powodu, ale o to chodzi:

Wspomniane wcześniej dedykowane procesory graficzne umożliwiłyby grę w Assassin’s Creed: Origins przy 30 klatkach na sekundę w rozdzielczości 1080p zamiast 720p. Nie jest to duży skok wydajności w jakiejkolwiek części wyobraźni, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że przekroczyłbyś swój budżet o co najmniej 100 USD, ponieważ w tym przypadku musiałbyś również uzyskać osobny procesor. Jednak nawet jeśli Twój budżet wynosił 400 USD, APU nadal byłby najbardziej optymalnym rozwiązaniem.

Zamiast więc uwzględniać zarówno podrzędny procesor graficzny, jak i podrzędny procesor, ta kompilacja oferuje doskonały procesor ze zintegrowaną grafiką, który nie pozostaje zbyt daleko za tymi dedykowanymi rozwiązaniami za 80-90 USD.

A grafika Vega 8 nie tylko zapewnia przyzwoitą grafikę jak na komputer klasy podstawowej. Oferuje również możliwość aktualizacji, ponieważ możesz po prostu później przymocować dedykowaną kartę graficzną, a wszystko będzie działać dobrze bez konieczności wymiany istniejącego sprzętu w procesie.

Naszą radą jest trzymanie się grafiki Vega 8, dopóki nie będzie można uaktualnić do karty graficznej co najmniej GTX 1050Ti lub RX 560.

Tak więc za cenę poniżej 100 USD otrzymujesz świetny procesor sam w sobie, zintegrowaną grafikę, która może konkurować z dedykowanymi kartami graficznymi klasy podstawowej, a także świetną chłodnicę do rozruchu. Zwykle lubimy dostarczać alternatywy dla tych komponentów, ale w tym przypadku Ryzen 3 3200G jest po prostu ten optymalny pasek procesora brak.

Związane z: Najlepsze karty graficzne do gier (2022 recenzje)

Patriot Viper 4 zaciemniający (2x4 GB)

RAM: Patriot Viper 4 Blackout (2×4 GB)

Zobacz cenę

Jedną rzeczą, którą powinieneś wiedzieć o zintegrowanych kartach graficznych, jest to, że nie są one dostarczane z własnymi VRAM . Zamiast tego wysysają pamięć RAM systemu. Dlatego absolutnie powinieneś nie zmniejsz pamięć RAM, jeśli chcesz obniżyć koszty.

4 GB pamięci RAM nie wystarcza do grania w obecnej postaci, i to bez części tych zasobów przeznaczonych na grafikę. Nie chcesz też oszczędzać dodatkowych kilku dolarów, wybierając pamięć RAM wolniejszą niż standardowe 2400 MHz. Pójście podwójny kanał jest również wysoce zalecany, ponieważ znacznie poprawi wydajność APU.

Mając to wszystko na uwadze, pamięć RAM, którą wybraliśmy w tej kompilacji, to Patriot Viper 4 Blackout z dwoma pałeczkami po 4 GB, co daje łącznie 8 GB pamięci dwukanałowej działającej z częstotliwością 3000 MHz.

Chociaż jest to całkiem przyzwoita ilość pamięci, na razie nadal zalecamy zamykanie wszystkich niepotrzebnych programów działających w tle podczas grania, aby zwiększyć wydajność. Sugerujemy również uaktualnienie do 16 GB w pewnym momencie, zwłaszcza jeśli planujesz pozostać przy APU.

Alternatywnie, jeśli planujesz wkrótce uaktualnić, możesz zdecydować się na zakup jednego dysku 8 GB teraz, a następnie jeszcze jednego dysku 8 GB w ciągu kilku miesięcy, co daje łącznie 16 GB.

Związane z: Ile pamięci RAM potrzebuję do gier?

ASRock B450M PRO4

Płyta główna: ASRock B450M PRO4

Zobacz cenę

Pełne ujawnienie, nie powinieneś oczekiwać wiele od płyty głównej.

Nie mieliśmy wystarczająco dużo miejsca w budżecie, aby myśleć o fajnych światłach LED, dodatkowej funkcjonalności lub czymkolwiek innym poza jakością wykonania i najbardziej podstawowym zabezpieczeniem na przyszłość.

Niemniej jednak ASRock B450M PRO4 ma wszystko, czego potrzebujesz w tej chwili. Co najlepsze, płyta główna jest zgodna z procesorami Ryzen trzeciej generacji od razu po wyjęciu z pudełka, więc nie będziesz musiał wprowadzać żadnych zmian w BIOS-ie przed rozpoczęciem korzystania z nowego komputera.

Jeśli chodzi o możliwość rozbudowy, wybraliśmy płytę z 4 gniazdami pamięci RAM, dzięki czemu możesz łatwo zwiększyć pamięć w przyszłości bez konieczności wymiany pamięci, które już posiadasz. A jeśli kiedykolwiek będziesz miał szansę na uaktualnienie do procesora Ryzen 5000, teoretycznie będziesz w stanie to zrobić po szybkiej aktualizacji BIOS-u.

Mówimy teoretycznie, ponieważ AMD umożliwiło uruchamianie procesorów z serii 5000 na płytach głównych B450 pod warunkiem, że zaktualizujesz BIOS. Jeśli jednak inwestujesz już w coś tak potężnego jak Ryzen 5000, powinieneś dążyć do czegoś bardziej niezawodnego niż podstawowa płyta główna za 70 USD.

PRO4 jest również wyposażony w wiele gniazd na wentylatory, porty SATA i USB oraz obsługuje wiele wyświetlaczy na wypadek, gdyby to było coś, co Cię interesuje.

W sumie jest to bardzo podstawowa płyta główna, ale jeśli będziesz o nią dbać, będzie ci dobrze służyła i wytrzymała przez długi czas.

Związane z: Najlepsze płyty główne do gier (2022 recenzje)

Kingston A400 240 GB

Przechowywanie: dysk SSD Kingston A400 240 GB

Zobacz cenę

Aby utrzymać się jak najbliżej budżetu 300 USD, zdecydowaliśmy się na Kingston A400 z tylko 240 GB pamięci. To może nie być dużo, ale jest to pamięć SSD, co oznacza, że ​​Twój komputer będzie znacznie szybszy i znacznie bardziej responsywny niż w przypadku zwykłego starego dysku twardego.

Jeśli nigdy wcześniej nie używałeś dysku SSD, przygotuj się na nowe skarpetki, ponieważ ten dysk SSD natychmiast je powali. To nie jest NVMe ani nie jest to najszybszy dysk SSD, ale nawet najwolniejszy dysk SSD jest o wiele szybszy niż zwykły dysk twardy i będzie zauważalnym krokiem naprzód dla każdego, kto chce w niego zainwestować.

To powiedziawszy, jeśli nie widzisz, że zainwestujesz kolejne 30-40 USD w najbliższej przyszłości w dodatkową pamięć masową, możesz chcieć od razu skorzystać z dysku twardego, w takim przypadku zalecamy Seagate Barracuda ST500DM002. Ponieważ jest to znacznie wolniejszy dysk twardy, będziesz mógł uzyskać dwa razy więcej miejsca na dane za tę samą cenę.

Związane z: Najlepsze dyski SSD do gier (2022 recenzje) Najlepsze dyski SSHD (2022 recenzje) Najlepsze dyski twarde do gier (2022 recenzje)

Evga 500 Br

Zasilanie: EVGA BA 500 W 80+ Brąz

Zobacz cenę

EVGA 500 BA to solidny zasilacz. Nie jest zbyt drogi, ale oferuje świetny poziom wydajności, który jest dodatkowo wspierany przez 3-letnią gwarancję.

Jego pojemność 500 W wystarczy do zasilania całego zestawu, nawet jeśli zmodernizujesz go za pomocą dedykowanego procesora graficznego kalibru GTX 1650. Jest to zasilacz niemodułowy, którego można się spodziewać w tej cenie, ale posiada certyfikat 80+ Bronze, co jest zdecydowanie dużym plusem.

To może nie jest najdroższa konstrukcja, ale wszystkie elementy sprzętowe zostały starannie dobrane ze względu na ich jakość i możliwość rozbudowy, a warto kupić ten zasilacz, aby mieć pewność, że cała platforma do gier nie usmaży się przy pierwszej nadarzającej się okazji.

Związane z: Jak wybrać zasilacz?

Cooler Master MasterBox Q300L

Obudowa: Cooler Master MasterBox Q300L

Zobacz cenę

Obudowa jest najbardziej niedocenianym komponentem w większości kompilacji komputerów PC. Często niedoświadczeni budowniczowie po prostu wybierają coś taniego, co (miejmy nadzieję) ma wystarczająco dużo miejsca na wszystko, bez względu na przepływ powietrza.

Związane z: Jak wybrać obudowę komputera?

Krótko mówiąc, nie wyświadczysz sobie żadnej przysługi, kupując skrzynkę za 30 USD, chyba że zamierzasz używać jej również jako piekarnika.

Nie chodzi nawet o to, że nie ma żadnych przyzwoitych, sprawnych skrzynek w tym przedziale cenowym, ale kilka z nich jest fachowo ukrytych na rozległym złomowisku. Ten film powinien dać ci sedno tego, co mamy na myśli.

Tak więc, co tutaj zrobiliśmy, wybraliśmy jeden model w rozsądnej cenie, o którym możemy powiedzieć dobre rzeczy.

MasterBox Q300L nie jest najlepszym przypadkiem, jaki kiedykolwiek widzieliśmy, ale zdecydowanie jest o krok powyżej śmieci, z którymi dzieli przedział cenowy.

Ma przyzwoity przepływ powietrza, który może obsługiwać lekkie podkręcanie (chociaż radzimy najpierw zamontować dodatkowy przedni wentylator), 2 porty USB 3.0 i dedykowaną przestrzeń do zarządzania kablami, której będziesz potrzebować, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że zasilacz nie jest modułowy. Wolelibyśmy, żeby był trochę większy, ale przy budżecie 300 USD trzeba było ponieść pewne wyrzeczenia.

Obudowa ma jeden wentylator 120 mm z tyłu i ma miejsce na cztery dodatkowe wentylatory – 2 x 120 mm na górze i 2 x 120/140 mm z przodu. Jest również wyposażony w akrylowy panel boczny i wyjmowane filtry przeciwkurzowe na górze, z przodu i na dole, co ułatwia czyszczenie.

Nie oznacza to, że nie możesz kupić tańszego etui, które jest nawet lepsze od tego.

Jak osiągnąć taki wyczyn?

Rabat na zakupy!

Dotyczy to bardziej przypadku niż jakiegokolwiek innego sprzętu, zwłaszcza w przypadku takiej budżetowej wersji, w której nie będziesz strzelał do oświetlenia RGB. Na Amazon nigdy nie brakuje dobrych obudów komputerowych ze świetnymi zniżkami i z całego serca radzimy poszukać takiego rozwiązania.

Cooler Master MasterBox Q300L był między innymi naszym sposobem na upewnienie się, że cena tej wersji nie zmienia się zbytnio. To całkiem dobry przypadek, nie będziesz nim zawiedziony, ale ty móc znajdź coś lepszego przy odrobinie wysiłku, jeśli się nad tym zastanowisz.

Związane z: Najlepsze etui do gier (2022 recenzje)

Urządzenia peryferyjne

Niestety, do grania na komputerze potrzebujesz czegoś więcej niż tylko podstawowych elementów, więc musimy również poruszyć kwestię urządzeń peryferyjnych.

Na potrzeby tego przewodnika omówimy tylko podstawowe elementy oraz kontroler, który w dzisiejszych czasach może być również uważany za niezbędne urządzenie peryferyjne do gier na komputery PC.

Ponadto sytuacja tutaj jest uderzająco podobna do tej, którą opisaliśmy w sekcji dotyczącej obudowy komputera:

  • Wśród budżetowych urządzeń peryferyjnych jest dużo śmieci.
  • Zawsze powinieneś być w stanie znaleźć przyzwoite przedmioty z dobrymi rabatami.
  • W tym artykule nie będziemy przedstawiać modeli, które są obecnie objęte zniżkami, abyś miał przynajmniej dostęp do jednego rozwiązania budżetowego wysokiej jakości.
  • Pakiety to także Twoi znajomi.

Zauważ, że te urządzenia peryferyjne NIE są wliczone w 0 metka.

Windows 10

System operacyjny: Windows 10

Zobacz cenę

Teraz wiemy, co myślisz: dlaczego mam wydawać jedną trzecią całego mojego budżetu na system Windows 10?

Szczerze mówiąc, nie musisz, ale jest ku temu dobry argument. Gry na komputery PC są ogólnie o wiele lepiej kompatybilne z systemem Windows niż z jakimkolwiek systemem operacyjnym Linux.

Gry w systemie Windows nie tylko zapewniają dostęp do największej biblioteki gier, ale gry będą działać lepiej w systemie Windows niż w systemie Linux.

Sam system Windows zapewnia zasadniczo zwiększenie liczby klatek na sekundę.

Oczywiście, jeśli to nie wchodzi w rachubę, to na wszelki wypadek używaj Linuksa, ale nie zadowalaj się żadną wersją. Nie wszystkie systemy operacyjne Linux są sobie równe, więc jeśli chcesz, aby działał przyzwoicie w grach, sugerujemy wybór SteamOS, Ubuntu Linux lub Game Drift Linux.

Związane z: Jaki jest najlepszy system operacyjny do gier?

HP 24mh

Monitor: HP 24mh

Zobacz cenę

Wybranie monitora do tej konfiguracji poszło gładko. Wiedzieliśmy, że potrzebujemy niedrogiego monitora 1080p i nie obciążeni poszukiwaniem najbardziej opłacalnych funkcji, zamiast tego zwróciliśmy uwagę na jakość. I właśnie to otrzymujesz dzięki HP 24mh.

ten Panel IPS z FHD jest idealny nawet dla graczy zorientowanych na wydajność, ponieważ w większości gier nie osiągniesz żadnej oszałamiającej liczby klatek na sekundę, która w pełni wykorzystałaby panel TN. Monitor ma 75Hz częstotliwość odświeżania, jest kompatybilny z technologią AMD FreeSync i ma wbudowane głośniki, które przydadzą się, jeśli nie masz jeszcze żadnego z poprzednich wersji.

I nie ma co kpić z designu. Jest to 24-calowy monitor, który jest idealny do rozdzielczości 1080p i ma z trzech stron cienkie jak papier ramki, co nadaje mu wyraźnie nowoczesny i drogi wygląd.

HP 24mh po stronie

Teraz, jeśli być może odłożyłeś większy budżet na monitor, możesz swobodnie użyć go do czegoś innego, ponieważ wszystko, co droższe niż HP 24mh, będzie bezcelowe w połączeniu z komputerem o wartości 300 USD.

Z drugiej strony, jeśli chcesz czegoś tańszego, naszą jedyną rekomendacją jest Acer SB220Q. Jest nieco mniejszy i nie ma portu wyświetlania, ale w przypadku tej konkretnej wersji prawdopodobnie i tak go nie będziesz potrzebować, a zaoszczędzi ci to kilka dolców.

Ostatecznie wszystko sprowadza się do twoich preferencji i tego, ile chcesz wydać, po prostu upewnij się, że trzymasz się rozdzielczości 1080p, ponieważ wszystko więcej będzie wyglądało okropnie, chyba że planujesz kupić kartę graficzną, która może uruchamiać gry na wyższej rozdzielczości.

Związane z: Najlepsze monitory do gier (2022 recenzje)

Zestaw słuchawkowy z mechaniczną klawiaturą i myszą HAVIT

Klawiatura i mysz: zestaw słuchawkowy Havit Mechanical Keyboard Mouse Headset

Zobacz cenę

Jak już powiedzieliśmy: pakiety to Twoi znajomi.

Ich wartość jest niezmiennie wysoka, a ceny rozsądne. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać taki, który oferuje wysokiej jakości produkty, które są odpowiednie dla twoich potrzeb, a mechaniczna klawiatura, mysz i zestaw słuchawkowy Havit to idealne uderzenie dla tych, którzy chcą grać z ograniczonym budżetem.

Klawiatura w tym pakiecie jest niesamowita ze względu na swoją cenę i chociaż oświetlenie RGB stara się krzyczeć „GRY”, nie dlatego ją wybraliśmy.

Gdy nowość przestanie działać, nawet nie zauważysz RGB, ale zawsze docenisz wzmocniony metalowy panel, zdejmowaną podpórkę pod nadgarstki, anti-ghosting i pełne najazdy n-klawiszy, które zapewniają, że wszystkie Twoje kliknięcia, celowe lub przypadkowe, zostaną zarejestrowane we właściwej kolejności.

Co więcej, jest to pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna z klikanymi, dotykowymi i responsywnymi klawiszami, które z pewnością docenisz, niezależnie od tego, czy grasz, czy pracujesz. Chcielibyśmy zobaczyć kilka programowalnych klawiszy wrzuconych do miksu, aby uczynić tę klawiaturę prawdziwie do gier, ale nie możemy na to narzekać, biorąc pod uwagę cenę.

Mysz jest dość standardowa, ale nie pozbawiona zalet. Ma prostą konstrukcję, podobną do słynnych myszy Razer, mnóstwo RGB, dwa programowalne przyciski i kilka poziomów DPI, między którymi można się przełączać. Czujnik rejestruje do 4800 DPI, co będzie więcej niż wystarczające dla tego komputera.

Zestaw słuchawkowy jest jednak bardziej imponujący, niż myśleliśmy. Jest dość lekki, pomimo tego, jak wygląda, i ma podkładki z pianki zapamiętującej kształt, dzięki czemu jest dość wygodny nawet po kilku godzinach użytkowania. Co najważniejsze, ma przetworniki 50 mm i wirtualny dźwięk przestrzenny, który rzeczywiście brzmi niesamowicie.

To zaskakujący dodatek do niedrogiego zestawu słuchawkowego, ale mile widziany.

Nie każdego dnia spotykamy się z tak wielką ofertą, dlatego musieliśmy umieścić ją na tej liście. Ogólnie rzecz biorąc, ma niesamowitą wartość, a jeśli chcesz kupić wszystkie te przedmioty do swojego nowego zestawu, nie musisz szukać dalej niż ten zestaw.

Związane z: Najlepsze klawiatury do gier (2022 recenzje)

Rozszerzona podkładka pod mysz do gier Ktrio

Podkładka pod mysz: Rozszerzona podkładka pod mysz do gier Ktrio

Zobacz cenę

Nawet najdroższe myszy są niczym bez odpowiedniej podkładki pod mysz. Z tego powodu dajemy Ci Ktrio Extended Gaming Mouse Pad.

Wspaniałe w tym produkcie jest to, że otrzymujesz ogromną powierzchnię roboczą za niewiarygodnie przystępną cenę. Co więcej, podkładka ma odpowiednio obszyte krawędzie i gumowy spód, który zapobiega strzępieniu się i przesuwaniu, oraz lekko teksturowaną tkaninę, która zapewnia lepszą kontrolę nad myszą.

Możesz też sobie pozwolić na trochę niezdarność, ponieważ podkładka pod mysz jest wodoodporna, więc nawet jeśli coś rozlejesz, wystarczy zetrzeć płyn ściereczką, aby podkładka była jak nowa.

Należy jednak wspomnieć, że jest to najmniejsza podkładka z linii rozszerzonych podkładek pod mysz Ktrio, więc jeśli nie możesz sobie pozwolić na coś tak dużego, zalecamy przyjrzenie się, co Kingston ma w swojej HyperX FURY Skład S. Nie tylko mają kilka różnych rozmiarów od S do XL, ale także kilka różnych wzorów, które mogą Ci się spodobać.

Xbox jeden kontroler

Kontroler: Kontroler Xbox One

Zobacz cenę

Nie, kontroler może nie być obowiązkowym urządzeniem peryferyjnym do gier komputerowych w tym sensie, że: móc graj w gry bez tego. Mimo to większość gier w dzisiejszych czasach jest projektowana z myślą o kontrolerze i w niektórych tytułach to pokazuje, dlatego umieściliśmy jedną na tej liście, mimo że nie jest to do końca istotna pozycja.

Więc jeśli nie zamierzasz używać kontrolera, to jak najbardziej, nie używaj go. Ale jeśli tak, to wybór wypróbowanego i prawdziwego kontrolera Xbox One będzie najlepszym rozwiązaniem (a jeśli masz już Xbox One, to tym lepiej).

Nie jest to dokładnie pozycja poniżej 20 USD, ale biorąc pod uwagę, jak koszmarem są najtańsze kontrolery, lepiej zrobić tę jednorazową inwestycję niż zmienić trzy kontrolery w ciągu roku, ponieważ wszystkie po prostu przestają działać bez powodu.

Pełne ujawnienie: naszym pierwszym wyborem dla tej kompilacji był GameSir G3w, który jest naprawdę budżetowym rozwiązaniem, które w rzeczywistości nie jest do bani. Jedynym problemem jest to, że jest chronicznie niedostępny we wszystkich przeszukiwanych przez nas sklepach internetowych.

To powiedziawszy, jeśli nie chcesz wydawać 50 USD na kontroler Xbox One i udaje Ci się znaleźć GameSir G3w, idź na to.

Związane z: Najlepsze kontrolery do komputerów PC (2022 recenzje)

Krzesło z siatki BestOffice

Krzesło: BestOffice Mesh Chair

Zobacz cenę

Możesz być zaskoczony, gdy znajdziesz krzesło na tej liście, ale powiedzieliśmy, że pokryjemy wszystkie niezbędne urządzenia peryferyjne, a krzesło zdecydowanie należy do tej kategorii.

Krzesło BestOffice Mesh to bardzo proste i niedrogie krzesło, które pasuje do budżetów większości ludzi, a jednocześnie ma przyzwoity ergonomiczny kształt i podparcie pleców. Jest to szczególnie ważne dla wszystkich mieszkańców, którzy spędzają większość dnia przy komputerze.

Jest to krzesło siatkowe, co oznacza, że ​​korpus krzesła wykonany jest z oddychającego materiału siatkowego. Siedzisko to miękka poduszka pokryta siateczkowym materiałem, natomiast oparcie w całości wykonane jest z utwardzonej siatki. Rama oparcia rozciąga się do środka, aby służyć jako podparcie lędźwiowe i sprawić, że będziesz siedzieć prosto przez cały czas.

Krzesło jest w większości wykonane z czarnego plastiku, ale korpus występuje w ośmiu różnych kolorach, z których niektóre są szczególnie żywe i mogą spodobać się młodszej publiczności. Skoro o tym mowa, chociaż doskonale sprawdza się u dorosłych ze względu na mniejszą ramę, może być również świetnym wyborem dla dzieci i nastolatków, którzy spędzają dużo czasu przed komputerem.

Ponieważ krzesło jest czymś, co może wpłynąć na twoje zdrowie i postawę, zalecamy zainwestowanie w model z wyższej półki, jeśli jesteś w stanie to zrobić, ale jeśli chodzi o budżet, to krzesło BestOffice Mesh jest świetny punkt wyjścia dla każdego, kto chce uratować swój kręgosłup.

Myśli zamykające

I na tym kończy się nasza najlepsza gra Komputer poniżej 300 USD teraz. Nie możemy obiecać, że cena kompilacji nie będzie się zmieniać, ale postaramy się aktualizować artykuł, nawet w tych czasach prób, aby zawsze prezentował najlepszą możliwą wartość.

Teraz pozostaje tylko złożyć wszystkie elementy razem.

Może wydawać się to trudnym zadaniem, ale jest tego warte, nawet jeśli zdecydujesz się zapłacić za to profesjonaliście. Jednak nie ma takiej potrzeby. Podobnie jak instalowanie systemu Windows po raz pierwszy, budowanie komputera jest przerażające, dopóki nie zaczniesz tego robić.

W rzeczywistości większość ludzi, którzy raz spróbują, wraca do niej raz po raz, ciągle chcąc uaktualnić jeszcze jedną drobiazg. Jest to jeden z powodów, dla których budowanie komputerów PC jest uważane za jedno z najbardziej uzależniających (i drogich) hobby.

Teraz możesz się nie uzależnić, ale na pewno będziesz się dobrze bawić układając kawałki w całość, o ile będziesz mieć szczęście, aby je zdobyć.

Też możesz polubić