Naruto: Ultimate Ninja 2 Recenzja

Naruto: Ultimate Ninja 2 grafika pudełkowa
System: PS2 Legenda ocen recenzji
Twórca: Cyber ​​Connect 2 1,0 - 1,9 = Unikaj 4,0 - 4,4 = świetnie
Pub: Namco Bandai 2,0 - 2,4 = słaba 4,5 - 4,9 = Musisz kupić
Premiera: 12 czerwca 2007 2,5 - 2,9 = Średnia 5.0 = Najlepszy
Gracze: 1-2 3,0 - 3,4 = Dostateczne
Ocena ESRB: Nastolatek 3,5 - 3,9 = dobry
Naruto wraca na PS2!

przez Amandę L. Kondolojy

19 czerwca 2007 - Naruto: Ultimate Ninja 2, jak sama nazwa wskazuje, jest kontynuacją zeszłorocznego Naruto Ultimate Ninja. Jej sercem jest arkadowa gra walki, która jest świetnym narzędziem do dwuosobowej bitwy królewskiej w stylu Tekkena z przyjaciółmi i rodziną. Ale spójrz głębiej i jest bardzo wymagający tryb dla jednego gracza, z wciągającą historią, nie wspominając o różnych trybach gry i dodanej zawartości. Ta gra jest absolutnie niezbędna dla fanów serii Naruto i nadal jest dobrym zakupem dla tych, którzy nie są zaznajomieni.

Naruto: Ultimate Ninja 2 zrzut ekranu

Tryb fabularny gry zaczyna się od ponownego bieżnikowania części terenu, który został pokryty w Naruto:Ultimate Ninja. Zaczynasz grać jako Naruto i nadal trenujesz z Seninem Jiraiyą do egzaminu na chunina. Może to zabrzmieć trochę znajomo dla tych, którzy grali w pierwszego Naruto:Ultimate Ninja, ale nowy materiał zaczyna się dość szybko, więc nie przejmuj się zbytnio. Teraz postaram się o pewną ostrożność, ponieważ gra nie zapewnia żadnych pozorów trybu samouczka na początku trybu fabularnego. Więc jeśli chcesz popracować nad swoimi umiejętnościami ninja, musisz przejść do trybu treningowego Iruki, zanim zaczniesz tryb fabularny

Sterowanie sprawi, że będziesz używał przycisków na twarzy PS2 do skakania, używania przedmiotów, atakowania i używania czakry. Teraz, ponieważ jest tylko jeden przycisk do ataku, możesz pomyśleć, że ogranicza to twoje dostępne ruchy, ale tak naprawdę nie jest. Jak mówią ninja, musisz opanować stukanie. Szybkość i częstotliwość wciskania przycisku ataku określi, jakie ruchy wykonasz. Również użycie padu kierunkowego może wywołać interesujące ruchy czakry niskiego poziomu. Ale w przypadku ruchów wysokiej czakry będziesz musiał użyć przycisku czakry, a następnie uderzyć przeciwnika przyciskiem ataku. Teraz, aby użyć tych specjalnych ruchów o wysokiej czakry, będziesz musiał wykonać serię precyzyjnych masów przycisków lub kręceń joystickiem, aby upewnić się, że twój ruch jest super skuteczny. Jeśli zepsujesz, twój atak nadal wyląduje, ale zabierze tylko ułamek życia.

Naruto: Ultimate Ninja 2 zrzut ekranu

Po doskonaleniu swoich umiejętności i przejściu przez niektóre z powtórek Naruto, znajdziesz szczegółową fabułę, która podąża za naszym głównym bohaterem aż do łuku Tsunade z anime. Całkowitą nowością w trybie fabularnym gry jest system półotwartego świata. W dawnym Ultimate Ninja po prostu przechodziłbyś od przerywnika do bitwy, nie mając nic pomiędzy. Ale w tegorocznej kontynuacji będziesz mógł biegać, wykonywać drobne zadania poboczne, szukać postaci, a nawet kupować pomocne przedmioty. Oczywiście żadne z zadań pobocznych nie jest niezbędne do ukończenia gry, ale stanowią one pomocne odejście od zwykłego formatu przerywników do bitwy.

Ale oczywiście lśniąca chwała tej grze i powód, dla którego większość ludzi ją kupi, to jej tryb 2 graczy vs. A gra naprawdę się tutaj sprawdza. Masz do wyboru ponad 30 postaci, wszystkie z mnóstwem animowanych ataków specjalnych i ustawień statusu. Jedną z rzeczy, która może być impulsem dla tych, którzy mają tę grę i grali już w trybie fabularnym, jest możliwość „podnoszenia poziomu” postaci w trybie vs. Ta funkcja działa, umożliwiając użytkownikowi zbieranie punktów postaci w trybie fabularnym, a następnie dając możliwość wydawania tych punktów na ekranie pauzy na postacie w Vs. tryb. Możesz wydać te punkty na kilka obszarów swojej postaci, takich jak szybkość, czakra i siła ataku. Ponieważ jednak w Vs możesz używać tylko ulepszonych postaci. trybie, może to być nieco niesprawiedliwe dla tych, którzy odważą się przekroczyć ścieżkę twoich super-ulepszonych postaci. Ale nie bój się, nie musisz używać ulepszonych postaci, jeśli wolisz bardziej wyrównane szanse dla swoich V. bitwy. Teraz, gdy po raz pierwszy grasz w trybie fabularnym, możesz zdobyć tylko kilka punktów za swoje ulubione postacie, ale jeśli zdecydujesz się na powtórkę, dostaniesz o wiele więcej i ostatecznie możesz uczynić swoją ulubioną postać Ultimate Ninja!

Naruto: Ultimate Ninja 2 zrzut ekranu

Jedną z rzeczy, z której byłem naprawdę zadowolony w tej grze, była jakość dźwięku. Każda scena ma unikalną muzykę, która jest naprawdę dobra iw większości przypadków pochodzi prosto z anime. To naprawdę dobrze, że możesz w końcu odblokować całą ścieżkę dźwiękową gry i odtwarzać ją w wolnym czasie za pomocą odtwarzacza muzycznego gry. Kolejną świetną rzeczą jest to, że jest tu prawie 100% lektora. Wszystkie przewijane dialogi są czytane przez oryginalnych aktorów głosowych z amerykańskiego dubu anime. I oprócz naprawdę okropnego rytmu w ustach (którym tak naprawdę nie przeszkadza, ale czasami jest to zabawne), jakość dźwięku dub jest prawie idealna.

Wizualnie gra dorównuje śmietance urodzaju ostatniej generacji. Zawiera w pełni trójwymiarową grafikę w stylu mangi, przeplataną przerywnikami anime. Wygląda na to, że środowisko zostało poddane najbardziej wizualnej aktualizacji od ostatniej raty i jest to prawdopodobnie spowodowane półotwartym systemem środowiskowym. Niemniej jednak wszystko wygląda świetnie, a efekty wizualne gry to kolejna wspaniała rzecz w tej grze.

Naruto: Ultimate Ninja 2 zrzut ekranu

Naruto jest wszechobecnym ninja. Pomiędzy poradami Ninja, Clash of Ninjas i wszystkimi innymi spin-offami franczyzy, które noszą insygnia Naruto, zdecydowanie rozumiem, że sama ilość gier może być dość myląca. To znaczy, jeśli chcesz grę Naruto, którą powinieneś dostać? Moja rada jest taka, że ​​jeśli wybierzesz w tym roku tylko jeden tytuł Naruto, Naruto: Ultimate Ninja 2 będzie najlepszym wyborem.

Za pomocą Amanda L. Kondolencje
Niezależny pisarz CCC

Cechy:

 • Walcz jako ulubiony ninja: Graj jako jedna z ponad 30 grywalnych postaci z popularnego programu telewizyjnego, w tym Naruto, Sasuke, Kakashi, Rock Lee, Gaara, Kiba i wielu innych.
 • Ulepsz swoją postać: Dostosuj swoją ulubioną postać, aby uzyskać przewagę w bitwie. Zdobywaj punkty na ulepszanie i siłę postaci, obronę, czakrę, zwinność, a nawet zdolności specjalne.
 • Przeżyj telewizyjną przygodę: Rozegraj kluczowe wątki anime, od egzaminu na Chunina po fabułę Tsunade, w tym wszystkie główne bitwy, wykonując potężne ruchy ninjutsu, jak widać w przebojowym serialu telewizyjnym.
 • Potężne superataki: Uwolnij swoją czakrę, aby wykonywać wielopoziomowe superataki, które są w stanie pokonać nawet najbardziej śmiercionośnych wrogów.
 • Mnóstwo różnorodności w walce: Walcz w 16 unikalnych etapach, używając walki w zwarciu lub różnych broni dystansowych. Kiedy potrzebujesz asysty, wezwij postacie wsparcia, aby pomogły w super atakach lub zrzucił power-upy.
 • Wiele trybów gry: Zagraj w Ultimate Road, aby śledzić fabułę anime i odblokować oryginalną fabułę, podjąć się ponad 60 trudnych misji lub rozegrać sześć wyjątkowych minigier; Tryb ćwiczeń, aby doskonalić swoje techniki; lub tryb VS, aby zmierzyć się z komputerem lub walczyć ze znajomymi!
 • ...I wiele więcej! - Mnóstwo wartości powtórek z funkcjami do odblokowania, takimi jak grywalne postacie, filmy, muzyka, karty, certyfikaty itp.


  Ocena z 5 Opis oceny

  4,5

  Grafika
  Niezwykle atrakcyjna grafika inspirowana mangą w pełni wykorzystuje możliwości graficzne PS2.

  4,5

  Kontrola
  Przywołaj sterowanie z poprzedniej gry. Bardzo prosty i łatwy do odebrania.

  4,8

  Muzyka / efekty dźwiękowe / aktorstwo głosowe
  Doskonała muzyka w tle; wszystkie dialogi są wyrażane przez oryginalnych aktorów głosowych z amerykańskiej wersji anime.

  4.0

  Odtwórz wartość
  Niektóre misje stąpają po tej samej ziemi, co pierwsza gra i wydają się nieco powtarzalne. Jednak różne tryby gry i półotwarty system świata są mile widzianymi dodatkami do zabawy. Wiele postaci do odblokowania sprawia, że ​​powtórka jest koniecznością.

  4,6

  Ogólna ocena - Musisz kupić
  Nie średnia. Zobacz legendę oceny powyżej, aby uzyskać ostateczny podział wyników.

  Zrzuty ekranu / obrazy Naruto: Ultimate Ninja 2 zrzut ekranu - kliknij, aby powiększyć Naruto: Ultimate Ninja 2 zrzut ekranu - kliknij, aby powiększyć Naruto: Ultimate Ninja 2 zrzut ekranu - kliknij, aby powiększyć Naruto: Ultimate Ninja 2 zrzut ekranu - kliknij, aby powiększyć Naruto: Ultimate Ninja 2 zrzut ekranu - kliknij, aby powiększyć Naruto: Ultimate Ninja 2 zrzut ekranu - kliknij, aby powiększyć Naruto: Ultimate Ninja 2 zrzut ekranu - kliknij, aby powiększyć Naruto: Ultimate Ninja 2 zrzut ekranu - kliknij, aby powiększyć Naruto: Ultimate Ninja 2 zrzut ekranu - kliknij, aby powiększyć Naruto: Ultimate Ninja 2 zrzut ekranu - kliknij, aby powiększyć Naruto: Ultimate Ninja 2 zrzut ekranu - kliknij, aby powiększyć Pokaz slajdów