Recenzja zestawu słuchawkowego EasySMX VIP002S RGB

W pełni sprawdziliśmy zestaw słuchawkowy do gier EasySMX VIP002S RGB, aby zobaczyć, jak dobrze działa i brzmi. Oto nasze ustalenia i pełna recenzja.

Za pomocąEric Hamilton 20 sierpnia 2020 r. Recenzja zestawu słuchawkowego EasySMX VIP002S RGB

Dolna linia

Mimo że zestaw słuchawkowy do gier EasySMX VIP002S RGB nie jest bezbłędny, jest to bardzo solidny wybór budżetowy i możemy go z całego serca polecić.

4.2 Zobacz cenę

Przy niskim budżecie, zalanym przez produkty pełne zarówno słabej jakości, jak i słabego dźwięku, zestawy słuchawkowe do gier cierpią na tę samą chorobę rynkową, co inne urządzenia peryferyjne. Chociaż dostępnych jest wiele tanich opcji, znalezienie niedrogiego zestawu słuchawkowego, który naprawdę zapewnia równowagę między ceną a wydajnością, z naciskiem na to drugie, jest raczej wyjątkiem niż regułą. EasySMX próbuje to zmienić.

Założona w 2008 roku przez byłego profesjonalnego gracza Stephena Liu z siedzibą w Shenzhen w Chinach, EasySMX nie jest nowy w grze, ale jest stosunkowo nowy na półkuli zachodniej. EasySMX zdobywa reputację niedrogiego sprzętu, skupiając się na klawiaturach, myszach, kontrolerach i nowej linii foteli do gier. Firma skontaktowała się i zaproponowała wysłanie mi zestawu słuchawkowego VIP002S RGB, który znajduje się na szczycie stosu produktów EasySMX pod względem zestawów słuchawkowych za 35 USD. Przyjrzymy się wydajności w porównaniu z ceną, funkcjami i jakością wykonania.

Spis treściPokazywać

Specyfikacje

Typ zestawu słuchawkowego Przewodowy
Sterowniki słuchawek 40mm
Zakres częstotliwości 20 – 20kHz
Prąd roboczy <70mA
Napięcie robocze DC 5V ± 5%
Czułość głośnika 92dB ± 3dB
Impedancja głośnika 32Ω ± 15%
Typ mikrofonu Dookólna
Impedancja mikrofonu ≤2.2KΩ
Czułość mikrofonu -38 ± 3dB

Projekt i funkcje

Easysmx Vip002s

VIP002S to przewodowy zestaw słuchawkowy z 40-milimetrowym głośnikiem napędzającym każdą nausznik. Zestaw słuchawkowy za 35 USD musi iść na pewne ustępstwa, dlatego nie zobaczysz pary sterowników 50 mm lub 53 mm; nie oznacza to jednak, że zestaw słuchawkowy nie może nadal brzmieć świetnie i zapewnia przyzwoity zakres głośności - więcej o tym za chwilę.

Z boku każdej muszli znajduje się tarcza. Pokrętło na lewym nauszniku kontroluje głośność, a prawe pokrętło steruje oświetleniem RGB. Mówiąc o RGB, zauważysz, że VIP002S ma przymocowany rozdzielacz 3,5 mm/USB. Wtyczka USB zasila tylko oświetlenie RGB i lampkę aktywności na końcu mikrofonu. Dostępny jest również dołączony kabel rozdzielający Y do oddzielnego dźwięku z mikrofonu i zestawu słuchawkowego.

Jakość wykonania VIP002S jest imponująca i solidna. W obudowie zastosowano tworzywo sztuczne, z metalową opaską tworzącą ramę zestawu słuchawkowego. Odkryłem, że siła docisku była odpowiednia, a stery nie były zbyt ciężkie. Nauszniki obracają się i obracają, co powinno zapewnić idealne dopasowanie dla każdego użytkownika. Nauszniki nie oferują żadnej fantazyjnej pianki z pamięcią kształtu, ale materiał jest wygodny i wystarczająco dobrze oddycha.

Mikrofon dookólny jest bardziej czuły ze względu na charakterystykę odbioru i może odbierać więcej szumów otoczenia niż mikrofony jednokierunkowe. Tak więc Twój przebieg prawdopodobnie będzie się różnić w zależności od tego, ile hałasu w tle występuje w miejscu, w którym używany jest zestaw słuchawkowy. Mikrofon chowa się i składa się zgrabnie w zestawie słuchawkowym. Nie daje się jednak zginać ani kształtować. Odkryłem, że mikrofon był nieco dalej niż mi się podoba i spodziewam się, że wielu poczuje to samo. To powiedziawszy, jest to niewielka niedogodność i więcej niż wybaczalna, biorąc pod uwagę cenę.

Występ

Easysmx Vip002s zestaw słuchawkowy RGB do gier

Zestaw słuchawkowy VIP002S jest wyposażony w standardowy zakres częstotliwości 20–20 kHz, który zapewnia pełny dźwięk bez brzmienia też mieszkanie. Bas wchodzi z mocnym uderzeniem, ale nie jest zamulony, podczas gdy średnie i wysokie są czyste i rozpoznawalne. Jednak w przypadku muzyki zestaw słuchawkowy ma tendencję do tworzenia nieco płaskiego krajobrazu dźwiękowego.

40-milimetrowe przetworniki nie są oczywiście wyposażone w żadne fantazyjne materiały, takie jak magnesy neodymowe, ale nadal zapewniają potężny dźwięk i bogaty zakres głośności. Większe przetworniki nie zawsze oznaczają lepszy dźwięk, a VIP002S sprawdza się znakomicie, biorąc pod uwagę kontekst jego ceny. Nie ma natywnego dźwięku przestrzennego 7.1, więc zestaw słuchawkowy nie jest dobrze dostosowany do konkurencyjnych strzelanek FPS. Ponownie, jest to zrozumiałe, biorąc pod uwagę cenę.

Używanie VIP002S z płytą główną z wbudowanym wzmacniaczem może również pomóc w dodaniu tym puszkom dodatkowego kopa, zwłaszcza że specyfikacja impedancji jest nieco luźna i wynosi +/- 15%.

W grach VIP002S brzmiał świetnie. Niezależnie od tego, czy grasz w dynamiczną grę z nastrojowymi dźwiękami, czy w łagodną grę RPG, jakość dźwięku jest imponująca. Podczas rozmowy na Discordzie mikrofon wydawał się być czysty, bez trzasków i syków. Chociaż od czasu do czasu odnotowywałem doniesienia o wychwytywaniu hałasu w tle.

Ostateczny werdykt

W całym moim doświadczeniu z VIP002S można śmiało powiedzieć, że EasySMX zmienił przekonanie, że potrzebujesz dużo pieniędzy na świetnie brzmiący zestaw słuchawkowy. ten Corsair HS70 SE był jednym z najlepszych zestawów słuchawkowych, z którymi ostatnio pracowałem, ale kosztują 70 USD – co jeśli nie masz 70 USD? Gdy spadniesz poniżej poziomu 50 USD, wiele zestawów słuchawkowych wiąże się z poważnymi poświęceniami pod względem dźwięku i jakości. Z przyjemnością informuję, że EasySMX VIP002S wyróżnia się wśród nich i robi to za agresywną cenę 35 USD.

Zestaw słuchawkowy EasySMX VIP002S nie jest pozbawiony wad, ale dla tych, którzy szukają niedrogiego zestawu słuchawkowego, który brzmi świetnie i jest dobrze zbudowany, jest obecnie jednym z najlepszych zestawów słuchawkowych zorientowanych na wartość, z którymi pracowałem.

Przedstawiamy gamingowy zestaw słuchawkowy EasySMX VIP002S RGB Nie można załadować wideo, ponieważ JavaScript jest wyłączony: Przedstawiamy gamingowy zestaw słuchawkowy EasySMX VIP002S RGB (https://www.youtube.com/watch?v=y-moqc5q5AU)

Też możesz polubić