Sekwencja 03 – Wspomnienie 02: Teraz zatrudnianie

Cele opcjonalne:

  • Rozbrój i zabij 3 strażników
  • Strzelaj do liny, aby uratować pirata

Udaj się do tawerny i porozmawiaj z Adewale, aby rozpocząć misję. Tutaj dowiesz się o dwóch sposobach rekrutacji członków załogi na swój statek. Po pierwsze, możesz ich zatrudnić w tawernie lub pomóc im w tarapatach. Zazwyczaj pojawiają się one na mapie jako ikony „Zapisz pirata” i pojawiają się od czasu do czasu w tych samych lokalizacjach. W tej misji musisz wykonać to drugie.

Przejdź do dowolnej ikony w preferowanej kolejności. Zwróć uwagę, że jako opcjonalny cel musisz rozbroić i zabić co najmniej trzech strażników. Aby ich rozbroić, poczekaj, aż zaatakują, skontruj, a następnie naciśnij X (konsola azjatycka) Po prostu zwróć uwagę na przycisk przypisany do 'Zranienie', który pojawi się po pomyślnym skontrowaniu ataku. Zwróć uwagę, że musisz także zabić strażnika jego własną bronią. Możesz to zrobić z powodzeniem, będąc nieuzbrojonym . Po zabiciu strażnika jego bronią ponownie wybierz Walkę wręcz, by ją upuścić i wykonaj to jeszcze dwa razy, by wykonać cel dodatkowy.

Wideo: S3-M2-01.MP4

Po zrealizowaniu pierwszego opcjonalnego celu możesz teraz iść na całość z bronią główną. Uratuj wymaganą liczbę piratów, a następnie udaj się do następnego znacznika, który zaprowadzi cię na szubienicę w pobliżu fortu. Kolejny opcjonalny cel stanie się dostępny, gdy do niego dotrzesz. Musisz teraz strzelić w linę i uwolnić pirata, który ma zostać powieszony w wyznaczonym czasie. Powinieneś mieć wystarczająco dużo czasu, aby wycelować i dokładnie przeciąć linę pociskiem.

Po wywołaniu zamieszania zabij pozostałych strażników, aby uwolnić pirata. Uważaj także na strzelców w murach fortu. Gdy zobaczysz monit o użycie pobliskiego strażnika jako ludzkiej tarczy, natychmiast naciśnij ten przycisk, aby uniknąć obrażeń od strzałów i natychmiast zabić strażnika, którego użyłeś. Użyj swoich wrogów na ziemi jako ludzkich tarcz, aby ułatwić sobie pracę.