Square Enix wypuszcza ostateczny zestaw pudełek Final Fantasy 25th Anniversary!

fasola.jpg

Square Enix ogłosiło, że będzie świętować 25-lecie Final FantasyNSrocznicę poprzez wydanie specjalnego zestawu Ultimate Box, który będzie zawierał między innymi pierwszych 13 głównych pozycji z flagowej serii RPG firmy.

Ujawnienie nastąpiło dziś rano podczas specjalnego jubileuszowego wydarzenia wydawcy serialu w Tokio. Kolekcja będzie zawierać wersje Final Fantasies I, II oraz IV do IX na PSOne, Final Fantasy III na PSP, Final Fantasy X, XI i XII na PS2 oraz Final Fantasy XIII na PS3.

Pakiet będzie również zawierał film z okazji rocznicy franczyzy, broszurę artystyczną o nazwie Crystal Artworks, specjalną minifigurkę Moogle, kod na kolczyki w grze Final Fantasy XIV oraz dwupłytową ścieżkę dźwiękową z wybraną muzyką z całego świata. historia serii.

Całość została oficjalnie ogłoszona tylko w Japonii, a jej premiera zaplanowana jest na 18 grudnia. Jej cena to 35 000 funtów. Jeśli i kiedy Ultimate Box trafi na zachód, przełoży się to na około 447,00 USD.

Zapowiedziane są również trzy artbooki Memorial Ultimania. Według Andriasang, te książki również pojawią się 18 grudnia i będą zawierały 320 stron grafiki Final Fantasy – z których niektóre nigdy wcześniej nie były pokazywane – każda. Będą one kosztować 3 255 jenów za sztukę, czyli około 42,00 dolarów i będą sprzedawane wyłącznie w sklepie internetowym Square Enix.

za pomocąJeff Dunn