Historia 03 - Zrzut

OPOWIEŚĆ 03 - Zrzut

Skontaktuj się z GRE

Z miejsca, w którym opuściliśmy ostatnią misję fabularną poza pokojem dowodzenia w wieży, zjedź windą i ponownie wyjdź na zewnątrz. Wykorzystaj swoje umiejętności parkour, aby dotrzeć na pobliski oznaczony dach i skontaktować się ze swoją organizacją.

Poszukaj zrzutu w obszarze Kotła

Po twoim krótkim dialogu nadszedł czas, aby udać się po jeden z tych zrzutów powietrza, których mieszkańcy Wieży bardzo potrzebują. Najpierw jednak musisz najpierw dotrzeć do obszaru Kotła. Biegnij i skacz po mapie do nowego znacznika.

Gdy zbliżysz się do tego obszaru, na mapie ponownie pojawi się żółty okrąg. Jest tu również nieaktywna kryjówka, jeśli chcesz spróbować ją przejąć przed kontynuowaniem celu zrzutu. Skrzynia ze zrzutami znajduje się na dachu niebieskiego domu (powinieneś widzieć zwisający z niej spadochron). Spójrz na zrzut ekranu, jeśli potrzebujesz lokalizacji na mapie. Otwórz go.

Odzyskaj antizin z pierwszego zrzutu

Po obejrzeniu samolotu zrzucającego kolejne dwie skrzynie, zejdź z dachu i wznów wędrówkę po okolicy. Idź dalej za tym znacznikiem, a w końcu dotrzesz do pierwszej skrzyni. Podejdź wystarczająco blisko, aby uruchomić aktualizację celu, a następnie natychmiast wycofaj się, aby zminimalizować obrażenia, które możesz odnieść.

Przejmij drugi zrzut

Wygląda na to, że będziemy musieli spróbować szczęścia gdzie indziej. Wstań i idź za drugą skrzynią. Gdy zbliżysz się do punktu zrzutu i ponownie pojawi się żółty okrąg, Jade ostrzeże Cię o nadciągającej ciemności. Czekać. Czy nie wyszedłem o świcie? Wow czas szybko mija, gdy biegasz o swoje życie. Miejsce zrzutu będzie otoczone przez zombie, które coś przeżuwają.

Oczyść obszar zrzutu

Będziesz musiał pokonać około czterech zombie, więc upewnij się, że jesteś przygotowany, zanim wejdziesz. Nie zapomnij o kopnięciu (LB), jeśli zabraknie Ci wytrzymałości bojowej. Gdy wszyscy zarażeni zostaną załatwieni, scena ponownie przejmie kontrolę.

Unikaj substancji lotnych i wróć do Wieży

Ach świetnie, zapadła noc i teraz prawdziwi wrogowie są na wolności. Volatiles to niezwykle szybcy, niebezpieczni i uporczywi wrogowie, którzy wyglądają jak zmutowane wampiry z filmu Blade II. Twoją bronią przeciwko nim jest latarka UV, którą dał ci Spike.

Możesz także uruchomić pułapki światła, aby przerwać pościg i uciec w noc. Najlepszą strategią jest jednak poruszanie się i unikanie ich stożków wykrywania tak bardzo, jak to tylko możliwe. Pamiętaj, unikaj ich za wszelką cenę!

Zdaj raport Breckenowi na 19 piętrze

Po dotarciu do Wieży wjedź windą na 19 piętro.

Zgłoś się do Breckena

Przejdź przez drzwi do kwatery głównej, aby wejść do gorącej debaty, po której misja dobiegnie końca.