Rozpoczęcie dystrybucji Pokemonów Volcanion i Keldeo

Pokemon Omega Ruby i Alpha Sapphire

Październik to całkiem niezły miesiąc dla Pokemony Fani. Rozpoczęły się dwa wydarzenia związane z dystrybucją Pokemonów. Ludzie z Pokemon X, Y, Alpha Sapphire, oraz Omega Ruby może zdobyć zarówno Keldeo, jak i Volcanion w tym miesiącu. Co jest świetne, ponieważ oznacza to dwie legendy, do których możesz się przenieść Pokemon Sun oraz Księżyc w następnym miesiącu.

Keldeo jest już dostępne. Łapiesz swoją kopię jednej z czterech powyższych gier, przechodzisz do Mystery Gift z menu głównego i pobierasz Keldeo z Internetu. Przybywa na poziom 100 i zna Aqua Jet, Bubble Beam, Double Kick i Leer. Umiejętność Justified zwiększa swój atak, gdy trafi go Mroczny ruch. Polecam zabrać go do trenera ruchów, aby zdobyć Tajny Miecz, który zmieni go w formę Resolute.

Volcanion będzie dostępny od 10 października. We wszystkich czterech grach GameStop będzie oferować karty z kodami, które można wymienić za pośrednictwem Mystery Gift. To chwila, która dostarcza ostatniej sytuacji. Jest na poziomie 70 i zna Explosion, Flamethrower, Hydro Pump i Steam Eruption. Jego zdolność pochłaniania wody leczy go, gdy uderzy w niego ruch wody. Ponadto przybywa z kamizelką szturmową, która zwiększa jego obronę, ale uniemożliwia mu używanie ruchów, które nie zadają obrażeń.

Oba te legendarne Pokemony wydają się całkiem niesamowite. Polecam je natychmiast złapać, zanim zapomnisz!

Źródło: Informacja prasowa