Klucz w pracach

Misja 09: Klucz w pracach

Cel: Użyj profilera, aby znaleźć siostrzenicę Angelo Tucci

Przed rozpoczęciem misji warto zainwestować w umiejętność tworzenia granatów i ułatwić sobie życie. Gdy rozpocznie się misja, zadaniem Aidena będzie zlokalizowanie siostrzenicy Tucciego. Można ją znaleźć w pobliskiej szklanej konstrukcji, która po prostu stoi nieruchomo (Clara udzieli ci wskazówek w miarę upływu czasu, aby zawęzić poszukiwania, jeśli nie możesz jej znaleźć). Po zauważeniu jej pojawi się nowy cel.

Cel: Zhakuj telefon siostrzenicy

Włam się do telefonu, gdy zostaniesz poproszony o zlokalizowanie Tucciego.

Cel: Zabij Angelo Tucciego, zanim dotrze do więzienia

Czas na prawdziwe mięso misji. Teraz, gdy Aiden zna lokalizację Tucci, nadszedł czas, aby złapać za koła i się przywitać. Wyceluj w samochód na najszybszy kurs przechwytujący i zbliż się do konwoju. Aby ukończyć zadanie, Tucci musi zostać zabity, a najłatwiejszym sposobem na to jest zaalarmowanie konwoju. Zaalarmuj ich, a następnie trzymaj się zderzaka Tucciego, aż pojawi się ikona neutralizacji (światła drogowe działają dobrze), aby sprowadzić jego samochód.

Cel: Wyeliminuj Angelo, zanim ucieknie

Jeśli będziesz miał szczęście, uderzenie go zabije, ale jeśli nie, to gdy wyjdzie z wraku, pojawi się ogromny spiętrzenie wrogich pojazdów. Wybierz granat i rzuć nim w miejsce, w którym przebywa Tucci, zanim szybko wrócisz do samochodu. Alternatywnie możesz spróbować ścigać go w samochodzie, aby go przejechać (wyjście z niego w pogoń prawie zawsze kończy się rozstrzelaniem). Gdy zginie, pojawi się nowy cel.

Cel: Zabij sojuszników Angelo lub ucieknij

Teraz możesz bawić się mocami rozbijania samochodu, gdy Aiden ucieka. Korzystaj z każdej pojawiającej się ikony neutralizacji, korzystaj z tylnych sojuszników i ciągle zakręcaj za rogi, aby zgubić pościg. Po zabiciu wszystkich lub opuszczeniu obszaru poszukiwań misja dobiegnie końca.