Siema! Noid 2: Wejdź do Void Otrzymane „HD Remaster”

noid62818.jpg

Noid był maskotką pizzy Domino. Ja! Noid była grą dla Nintendo Entertainment System, która zrodziła się ze współpracy między Capcom i Domino's. To było zaskakująco ujmujące. Siema! Noid 2: Wejdź w pustkę to sequel stworzony przez fana, który został wydany za darmo w zeszłym roku. Teraz, kiedy już jesteś złapany, na wypadek, gdyby to było dla ciebie nieznane, oto prawdziwe wiadomości: Siema! Noid 2: Wejdź w pustkę otrzymał edycję gry roku. Zwróć uwagę, że mówi rok, a nie rok.

Dostępne o noid.pizza , ta wersja gry ma poprawioną grafikę w stosunku do oryginału Ja! Noid 2 , który bardziej przypominał erę PS1. Obsługuje również kontroler Xbox i ma funkcję automatycznego zapisywania, która zostanie przeniesiona z różnych wersji gry.

Jest dostępny bezpłatnie w systemie Windows. Oficjalny tweet dewelopera stwierdza, że ​​w przyszłości pojawi się więcej informacji dotyczących platform i aktualizacji. A kiedy skończysz tę grę, dlaczego nie sprawdzić Fajne miejsce lub Pepsiman, dla bardziej absurdalnych gier opartych na markach bogatych w węglowodany.