Data premiery GTA 6, zwiastun, wiadomości i plotki

Nadchodzi Grand Theft Auto 6 (GTA 6 lub GTA VI)! Oto wszystko, co do tej pory wiemy o nadchodzącej grze Rockstar Games, w tym data premiery.

Za pomocąSamuel Stewart 9 lutego 20222 tygodni temu Data premiery GTA 6, zwiastun, wiadomości i plotki

Dzień dobry, mieszkańcy Vice City, San Andreas i Los Santos! Znajdziesz tu wszystko, co musisz wiedzieć o GTA 6, w tym datę premiery i inne wiadomości.

GTA , bardziej znany jako GTA, to seria gry przygodowe z otwartym światem to jest pełne akcji, broni i przemocy. Gracze mogą wykonywać główne misje fabularne lub wędrować po mapie, wykonując między innymi zadania poboczne, ostrzyc włosy i uciekać przed ścigającymi policjantów.

Seria rozpoczęła się w 1997 roku swoim pierwszym GTA tytuł wydany na PlayStation 1, PC i Game Boy Color. Od tego czasu popularne tytuły były wydawane na różne platformy w kolejnych latach ze sprzedażą ponad 20 milionów egzemplarzy każdego z nich jako Grand Theft Auto: Vice City (2002), Grand Theft Auto: San Andreas (2004), Grand Theft Auto IV (2008).

Najnowszy tytuł głównej serii to Grand Theft Auto V . Został wydany w 2013 roku i pobił rekordy sprzedaży, przekraczając miliard dolarów w zaledwie 3 dni. Do 2021 roku na wszystkich platformach na całym świecie sprzedano 160 milionów kopii gry.

Firma Rockstar Games, twórca i wydawca serii, stwierdziła, że ​​niespotykana długowieczność gry [GTA 5] wywołała u fanów pragnienie kolejnej odsłony głównej serii.

Mająca ponad dwie dekady historii kolejna odsłona serii została potwierdzona 4 lutego 2022 roku.

W tym artykule omówimy wszystko, co obecnie wiemy o kolejnej grze Grand Theft Auto.

Spis treściPokazywać

Data premiery GTA 6

GTA 6

Szybka odpowiedź brzmi: do ogłoszenia .

Na razie Rockstar Games nie określiło daty premiery kolejnej gry Grand Theft Auto. Firma właśnie potwierdziła, że ​​aktywny rozwój jest w toku, jak ogłoszono w najnowszej aktualizacji społeczności Grand Theft Auto.

Analityk z Jeffries przewidział, że okres udostępnienia własności intelektualnej Rockstar będzie około roku podatkowego 2024, od 1 kwietnia 2023 do 31 marca 2024, stwierdził w tweecie autorstwa Stephena Totilo z Axios. Co więcej, inne renomowane źródła również przewidują, że gra zostanie uruchomiona w 2024 roku.

Zakłada się, że nadchodząca gra Grand Theft Auto ukaże się na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S. Jednak niektórzy fani gry sądzą, że premiera gry na PC nastąpi znacznie później, w 2025 roku. Dzieje się tak, ponieważ poprzednie tytuły, Grand Theft Auto IV oraz Grand Theft Auto V , uruchomiona najpierw na konsolach, a ostatecznie trafiła na PC.

Zwiastun GTA 6

Rockstar Games nie opublikowało jeszcze oficjalnego zwiastuna kolejnej części Grand Theft Auto. Jednak fani gry tworzą nieoficjalną, koncepcyjną zawartość zwiastuna od 2021 roku. Oto nakręcony przez fanów film autorstwa Marlona XGamera:

Rzekomy film opublikowany jako żart primaaprilisowy zawiera sceny, wymyślone misje i grafikę koncepcyjną z istniejących obrazów i filmów z rozgrywki z obecnej gry Grand Theft Auto.

Poza tym uważa się, że podobno mapa nowej gry jest ulepszoną większą wersją Vice City. Spekuluje się, że jest nowoczesny i będzie się stale rozwijał i zmieniał z biegiem czasu.

Aktualności GTA 6

Rockstar Games stwierdziło, że ich celem jest znaczne wyjście poza to, co wcześniej dostarczyliśmy. Fani gry spekulowali, że patent zgłoszony przez Take-Two Interactive, firmę zajmującą się grami wideo stojącą za Rockstar Games i 2K, może być powiązany z nadchodzącą grą Grand Theft Auto.

Patent nosi tytuł System And Method For Virtual Navigation In A Gaming Environment i został zgłoszony w 2021 roku w celu wdrożenia lepszego systemu wyszukiwania ścieżek dla symulowanych postaci, które mogą działać w dużych środowiskach gier wideo. Plotki mają

Rockstar Games nawet nie nazwało nadchodzącej gry Grand Theft Auto VI ale zasugerował, że jest to tylko kolejna gra z głównej serii Grand Theft Auto.

W innych wiadomościach, Grand Theft Auto V oraz Grand Theft Auto Online zostanie zoptymalizowany pod kątem nowego sprzętu w PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S.

Firma Rockstar Games wyraziła również wdzięczność i podekscytowanie ciągłym rozwojem społeczności Grand Theft Auto oraz świetlaną przyszłością przed obecną i nadchodzącą grą.

Wniosek

To wszystkie aktualne wiadomości i aktualizacje dotyczące następnej gry Grand Theft Auto. Jeśli chcesz przeczytać więcej o szczegółach, oto link do Aktualizacja społeczności Grand Theft Auto z gier Rockstar.

Ten artykuł będzie stale aktualizowany, gdy tylko pojawią się nowe aktualizacje i informacje o grze. Czekajcie na więcej!

Też możesz polubić