Animal Crossing: New Horizons Guide – jak uzyskać 5-gwiazdkową ocenę wyspy

Twoja wyspa to chleb powszedni w Animal Crossing: New Horizons. Oto bardzo łatwy i prosty przewodnik, jak uzyskać 5-gwiazdkową ocenę wyspy.

Za pomocąJustin Fernandez 4 września 2021 9 października 2020 Przewodnik Animal Crossing New Horizons Jak uzyskać 5-gwiazdkową ocenę wyspy

Zdobycie upragnionej 5-gwiazdkowej oceny wyspy w Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty jest jednym z najważniejszych kamieni milowych, jakie gracz może kiedykolwiek osiągnąć.

Jednak może to być dość trudne i wymaga zainwestowania dużej ilości czasu i zasobów, aby przyciągnąć nowi wieśniacy i popraw reputację swojej wyspy.

W tym przewodniku pokażemy Ci jak uzyskać ocenę 5 gwiazdek i zaoferować wskazówki dotyczące odblokowywania ocen wysp, zwiększania oceny i odblokowywania nagród za ocenę 5 gwiazdek .

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o życiu na wyspie, sprawdź nasze ACNH przewodnik po poradach i trikach aby pomóc Ci zacząć.

Spis treściPokazywać

Jak odblokować oceny wysp

Przekraczanie zwierząt Jak odblokować oceny wysp

Większość Nowe Horyzonty „Narzędzia i funkcje są powiązane z postępem, co oznacza, że ​​będziesz musiał wykonać określone zadania, zanim będziesz mógł nawet poprosić o ocenę wyspy. Aby odblokować oceny wysp, wykonaj następujące czynności:

  • Zbuduj Zagłębienie Nooka
  • Zbuduj swój pierwszy most
  • Wyposaż trzy działki dla nowych mieszkańców wioski
  • Zbuduj kemping
  • Zaproś odwiedzającego wieśniaka, aby zamieszkał na twojej wyspie

Po wykonaniu tych kroków Tom Nook skontaktuje się z Tobą, aby poinformować Cię, że kolejny etap jego planu jest w ruchu. Od tego momentu powinieneś być w stanie sprawdzić aktualną ocenę swojej wyspy, rozmawiając z Isabelle w budynku Resident Services.

Co liczy się do oceny Twojej wyspy?

Przekraczanie zwierząt, co liczy się do oceny Twojej wyspy

Chociaż może być trudno ocenić, co dokładnie uniemożliwia ci uzyskanie 5 gwiazdek, rozmowa z Isabelle wskaże ci właściwy kierunek. W zależności od aktualnego wyglądu twojej wyspy, zaleci ulepszenie jednego lub więcej z następujących obszarów:

  • Meble i dekoracje zewnętrzne
  • Posadzone kwiaty i drzewa
  • Usuwanie chwastów i śmieci
  • Wielkość populacji mieszkańców wsi

Nie oznacza to, że musisz mieć obsesję na punkcie pozbycia się każdego chwastu lub przekształcenia swojej wyspy w gigantyczny ogród, ale pamiętaj o tym podczas gry. Jeśli masz wrażenie, że zaniedbałeś część swojej wyspy, udekoruj obszar kwiatami, ławką lub dwiema i ogrodzeniem.

Jak uzyskać 5-gwiazdkową ocenę wyspy?

Animal Crossing Jak uzyskać 5-gwiazdkową ocenę wyspy

Biorąc pod uwagę, że układ każdej wyspy jest inny, a każdy gracz ma wyjątkową wizję tego, jak powinien wyglądać, nie ma dobrego ani złego sposobu na poprawienie swojej oceny.

Istnieje jednak kilka ogólnych wskazówek, które mogą znacznie ułatwić sprawę. Aby zwiększyć swoją ocenę z 0, 2, a nawet 4 gwiazdek, pamiętaj o następujących kwestiach:

Używaj natury z umiarem

Przejścia dla zwierząt Korzystaj z natury z umiarem

Chociaż przedmioty naturalne, takie jak rośliny i kwiaty, mogą liczyć się do twojej oceny, łatwo dać się ponieść emocjom. Pamiętaj, że każde posadzone drzewo lub ogród może zajmować cenną nieruchomość, którą możesz wykorzystać na meble i dekoracje.

Zamiast skupiać się na wypełnianiu dużych obszarów drzewami i kwiatami, spróbuj użyć ich do zaakcentowania różnych części wyspy.

Być może stwórz ścieżkę z drzewami po obu stronach, która prowadzi do sklepów lub innych obszarów, które chcesz wyróżnić. Weź również pod uwagę rosnące kwiaty hybrydowe aby Twoja wyspa była bardziej urozmaicona. Na koniec użyj ogrodzenia, aby określić wielkość i lokalizację ogrodów, zamiast losowo sadzić je w różnych miejscach.

Nie zapomnij o domach wieśniaków

Przejście dla zwierząt

Łatwo jest wciągnąć się w tworzenie fantazyjnych kawiarni na świeżym powietrzu i spokojnych ogrodów, ale pamiętaj, aby okazywać trochę miłości obszarom otaczającym domy swoich mieszkańców. Najlepszym sposobem na to jest zapewnienie każdemu mieszkańcowi własnego podwórka z ogrodzeniem.

Udekoruj ich podwórka kwiatami, meblami lub przedmiotami, które Twoim zdaniem najlepiej odzwierciedlają ich osobowość. To świetny sposób na pozbycie się pozornie przypadkowych rzeczy, które nagromadziłeś się w czasie, i może sprawić, że Twoja wyspa będzie wyróżniać się na tle innych.

Wykorzystaj mile kącika na przedmioty

Przejście dla zwierząt Wymień mile za kącik na przedmioty

Chociaż możesz być zachęcany do wydania swojego ciężko zarobione mile na biletach Nook Miles i Bell Vouchers można je również wykorzystać do zdobycia szeregu unikalnych przedmiotów, które wyróżnią Twoją wyspę. Wiele z tych przedmiotów jest dość dużych i zajmują wiele kafelków, co oznacza, że ​​liczą się bardziej do oceny twojej wyspy.

Przedmioty o dużym znaczeniu, takie jak latarnia morska lub posąg potwora, mogą być wykorzystane do dodania emocji lub uroku różnym częściom wyspy. Ponieważ i tak zawsze zdobywasz mile Nook Miles, dlaczego nie wykorzystać ich do poprawienia wyglądu swojej wyspy.

Odwiedź inne wyspy

Przejście dla zwierząt Odwiedź inne wyspy

Jeśli potrzebujesz inspiracji, spróbuj odwiedzić wyspę znajomego lub poszukać nowych pomysłów w mediach społecznościowych. Nie musisz kopiować tego, co zrobili inni, ale raczej włączyć ich motywy i zastosować je na swój własny sposób.

Gdy odwiedzasz wyspę innego gracza, wykorzystaj to jako okazję do wymiany przepisów na majsterkowanie z innymi miejscami. Oboje z pewnością będziecie mieć niechciane duplikaty i może pomóc sobie nawzajem w uzupełnianiu katalogów.

Na koniec, jeśli Twój znajomy uzyskał już ocenę 5 gwiazdek, zapytaj go, czy ma jakieś dodatkowe meble, których już nie chce lub nie potrzebuje.

Nie zaniedbuj plaż

Przejście dla zwierząt

Fakt, że nie możesz modyfikować swoich plaż ani robić żadnych terraformowanie jest bardzo rozczarowujące. Jednak nie używaj tego jako wymówki, aby je zaniedbać lub po prostu je zignorować.

Istnieje szeroki wybór przedmiotów o tematyce plażowej, które możesz kupić lub wytworzyć w Nowych Horyzontach, a których możesz użyć do dekoracji piaszczystych części swojej wyspy.

Nawet jeśli nie masz ochoty na tradycyjną konfigurację plażową, wypróbuj coś niezwykłego. Być może zbuduj siłownię na świeżym powietrzu z różnymi urządzeniami do ćwiczeń lub restaurację przy plaży, w której mieszkańcy wsi będą mogli odpocząć od opalania.

Ostatecznie to od Ciebie zależy, jak normalnie lub dziwnie wygląda Twoja wyspa, więc skorzystaj z własnej kreatywności.

Nagrody za uzyskanie 5-gwiazdkowej oceny

Nagrody za skrzyżowanie zwierząt za uzyskanie 5 gwiazdek

Po zainwestowaniu niezliczonych godzin w dekorowanie i modyfikowanie swojej wyspy, twoja ciężka praca w końcu się opłaci, a Isabelle powie ci, że wyspa otrzymała ocenę 5 gwiazdek. W nagrodę za twoje poświęcenie podaruje ci przepis na złotą konewkę zrób to sam.

Podobnie jak inne złote narzędzia, ta konewka wymaga do wytworzenia bryłek złota i będzie trwać znacznie dłużej, zanim się zepsuje.

Dodatkowo, Złota Konewka przydaje się do zdobycia oszałamiających Złotych Róż — niezwykle rzadkiego rodzaju kwiatów, które mają szansę się rozmnożyć, gdy Czarne Róże zostaną podlane Złotą Konewką.

Wreszcie, każdego dnia Twoja wyspa ma ocenę 5 gwiazdek, istnieje szansa, że ​​znajdziesz Konwalię rosnącą wzdłuż klifów Twojej wyspy. Te wyjątkowe kwiaty nie mogą być hodowane, ale można je przesadzać w różnych miejscach. Są całkiem piękne i są świetnym sposobem na pokazanie, jak bardzo jesteś dumny ze swojej wyspy.

Też możesz polubić